Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@norbi77 takie czasy i idole
0
@Tuc nie każdy męczennik nosi białe szmaty
0
@kuz Ja dziadek znam tylko Metheore
0
@Lionel_Messi10 o co chodzi w tych obrazkach, już któryś dziś widzę
6
Z ostatniej chwili
Podczas prac pod nowe Camp Nou podjeto decyzję o wybudowaniu specjalnych pomieszczeń dla palących.
1
@Marian_Pazdzioch
Tylko glupcy myślą że nie
1
@kstyko one plusa bierz albo Google a najlepiej s24 ultra tylko dołóż
0
Może ktoś na szybko streścić jakie rzeczy się dzieją? WOJTEK CALMA?
0
Zapraszam serdecznie
4
Wojtek nie przyjdzie nie ma co się łudzić.
Z oczywistych względów chciałbym Navasa.
1
Wstępne info to 7-8 miesięcy bez Matsa
18
Przecież po takich dwóch faulach na męczenniku mecz zostałby przerwany.
0
@MesQueUnClub96 właśnie też o to pytałem z 10 minut temu
2
Można kupić wyjątkowo bramkarza jakiegoś w takiej sytuacji? Tak było z Tibo chyba tylko on to złapał przed sezonem chyba?
0
No nic. Glupi Eryczek ustawił mecz.
Traktować ten wynik jako wypadek przy pracy.
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Jeszcze 7 h tylko i Bajlando do 7 października
1
@partymaker taktyk po czerwie
8
Słyszysz Joszko Gvardiol i przed oczami masz jak go Leo skręca na mundialu w akcji po której padła bramka.
0
MOŻE na 3 się skończy
5
Piękny 69 letni Modric jest. Jeden z niewielu z szacunkiem od białych u mnie
0
W 30 minucie chłopaki będą zmęczeni
0
Chłopaki chyba coś już zmęczeni
0
Zara blamaż w Glasgow
0
Już ? Nacieszyli się?
2
Dziś dla hecy dwójka w plecy.
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Dobrze dzień się zaczyna jak u bąkiewicza policja w mieszkaniu.
0
42 mln zł kolejna wygrana główna w Polsce w EuroJackpot
1
@normasubiektywna kraty też miałem na rolkach ale to po przebudowie. Na początku były drzwi kratkowane na kłódkę zamykanie jak w hell in a cell.
2
@SadeckiKocur Pierwszy raz od x czasu chcę się wstrzymać bo jednak 330 zł za piłeczkę to tyle to nie.
Chociaż pewnie wiem jak to się skończy
6
@zodiak_10 pamiętam jak kiedyś dwóch kolegów w tej szatni przepychali się tak że jeden pchnął drugiego na haki te do powieszenia ubrań. Dziura w głowie krew itp a że to było przed ostatnią lekcją to powiedziałem nauczycielce że odprowadze go do domu. Już nie wróciłem hehe.