0

Cubarsi jest świetny ale nie dojeżdża psychicznie bardzo często

0

@abram3k z nimi?

1

@Majowy_
"to Gomes.... Alba inside.....IT'S MESSIIIIIIIIIII"

Tak to było

1

Kucnął.
Przejebane będzie.

0

@abram3k pewnie pojechałeś z away days, mój przyjaciel też tam jest dziś.

0

Nie będzie życia Nico miał dziś.

0

@Arden ona chyba jeszcze nie wie gdzie się znajduje

0

@macio_944

Może jesteś nienormalny, za krótko byłeś w wojsku ?

1

Olmo powinien się wkurwić i poprosić o zerwanie kontraktu.

1

@blakkudium

Liczę na lincz na trybunach. Miarka się przebrała.

0

@Pnog37
Jedna Wenta to 15 sekund więc dwie godziny to są lata.
Calma.

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Dwie już weszły.
Monster bad apple to sztos największy.

0

Wszystko zmierza ku jednemu.

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Jakby po tych wszystkich cyrkach i szwagrowych fikołkach finansowych i nie tylko, jakimś cudem Nico tu trafił, bylibyście w stanie przymknąć oko na prezesa ?

1

@blakkudium przecież jutro z miejsca jest wotum nieufności i elo

0

O teraz to są koncerty dopiero. Jak dziecko się czuję rapując do tv konfrontacje

0

Żary zwykły chłopak szary w Operze Leśnej. To się nie dzieje.

0

Boże pani Halinko za chwilę będzie hiperwentylacja. Proszę już kończyć

0

@Kaku11 myślę że strzeli przynajmniej dwie

0

Kaliber 44 ,Molesta, Ostr inni dziś w Sopocie z orkiestrą grają.

6

W normalnym klubie w obecnej sytuacji wybierano by już datę nowych wyborów

0

@kuz przyjemniej się tego słucha chociaż pewnych rzeczy się nie rusza.

3

@AduŚ07 Kapsułaz DB GT

1

@Kidd miałem wesele w maju tego roku

2

@Kidd to chociaż raz w życiu moglibyście mnie wyrzucić w gorące dyskusje w tamtym poście !!

1

@kuz Chłopie ja mam z 15 lat umowę z C+ placetpo 170 zł a i tak kazali dopłacić 20 zł ,jak zabrali mistrzowską piłkę. Tu się nic nie ugra. Jedyna opcja wziąć nową umowę. Pewnie w Orange to samo powiedzą.

0

@Kidd

O szerszeniach ten ziomek miał ostatnio film.

1

@Sulimo No i taki ziomek z YT Venomous art.ładnie wytłumaczył że pszczoła która ma czarne te "rózki" odchodzące od głowy to samiec i on żądła nie posiada więc na rękę weźmiesz normalnie. Tak samo truteń żądła nie ma

1

@ShawnC nie wiem czym są szczęki tokarskie ale pewnie ciężkie więc współczuję

0

@barcelonaLM Ogólnie bardzo mały odsetek ludzi ma uczulenie na jad pszczeli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?