Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cubarsi jest świetny ale nie dojeżdża psychicznie bardzo często
0
@abram3k z nimi?
1
@Majowy_
"to Gomes.... Alba inside.....IT'S MESSIIIIIIIIIII"
Tak to było
1
Kucnął.
Przejebane będzie.
0
@abram3k pewnie pojechałeś z away days, mój przyjaciel też tam jest dziś.
0
Nie będzie życia Nico miał dziś.
0
@Arden ona chyba jeszcze nie wie gdzie się znajduje
0
@macio_944
Może jesteś nienormalny, za krótko byłeś w wojsku ?
1
Olmo powinien się wkurwić i poprosić o zerwanie kontraktu.
1
@blakkudium
Liczę na lincz na trybunach. Miarka się przebrała.
0
@Pnog37
Jedna Wenta to 15 sekund więc dwie godziny to są lata.
Calma.
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Dwie już weszły.
Monster bad apple to sztos największy.
0
Wszystko zmierza ku jednemu.
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Jakby po tych wszystkich cyrkach i szwagrowych fikołkach finansowych i nie tylko, jakimś cudem Nico tu trafił, bylibyście w stanie przymknąć oko na prezesa ?
1
@blakkudium przecież jutro z miejsca jest wotum nieufności i elo
0
O teraz to są koncerty dopiero. Jak dziecko się czuję rapując do tv konfrontacje
0
Żary zwykły chłopak szary w Operze Leśnej. To się nie dzieje.
0
Boże pani Halinko za chwilę będzie hiperwentylacja. Proszę już kończyć
0
@Kaku11 myślę że strzeli przynajmniej dwie
0
Kaliber 44 ,Molesta, Ostr inni dziś w Sopocie z orkiestrą grają.
6
W normalnym klubie w obecnej sytuacji wybierano by już datę nowych wyborów
0
@kuz przyjemniej się tego słucha chociaż pewnych rzeczy się nie rusza.
3
@AduŚ07 Kapsułaz DB GT
1
@Kidd miałem wesele w maju tego roku
2
@Kidd to chociaż raz w życiu moglibyście mnie wyrzucić w gorące dyskusje w tamtym poście !!
1
@kuz Chłopie ja mam z 15 lat umowę z C+ placetpo 170 zł a i tak kazali dopłacić 20 zł ,jak zabrali mistrzowską piłkę. Tu się nic nie ugra. Jedyna opcja wziąć nową umowę. Pewnie w Orange to samo powiedzą.
0
@Kidd
O szerszeniach ten ziomek miał ostatnio film.
1
@Sulimo No i taki ziomek z YT Venomous art.ładnie wytłumaczył że pszczoła która ma czarne te "rózki" odchodzące od głowy to samiec i on żądła nie posiada więc na rękę weźmiesz normalnie. Tak samo truteń żądła nie ma
1
@ShawnC nie wiem czym są szczęki tokarskie ale pewnie ciężkie więc współczuję
0
@barcelonaLM Ogólnie bardzo mały odsetek ludzi ma uczulenie na jad pszczeli.