Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hartge dziękuje panowie
Jesteście świetni, świetni !
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Za chwilę pierwsza ale mam pytanko.
Można gdzieś obejrzeć wszystkie sezony Ekstradycji? Wstyd się przyznać,bo polskie seriale kryminalne oprócz Gliny i właśnie Ekstradycji wszystkie widziałem.
2
@barcanawieki
Stalker też planował premierę z 5 razy, obecna obsówka jest bodajże na listopad
0
@kuz no tak, dodatkowo mam jeszcze Ubisoft plus więc też już każdy nowy asasyn wychodzi tam na premierę.
Generalnie mam dziesiątki nie ukończonych gier, na szczęście tego dodanego Coda skończyłem na momencie a teraz tłukę RoboCopa
1
@kuz a weź, kupiłem miesiąc czy tam dwa temu za 56 zł na Xbox store..
Teraz koniec kupowania czekam na resztę z serii Cod no i stalkera nowego.
0
@Mixtape z mlekiem?
1
@kuz
Źle napisałem fakt
0
Barcelona wysłała ofertę dla Nico.
Ojo
1
@draxidox Tam komórczak siedzi
5
Rzeźnik Pepe niespełna rozumu ogłosił piłkarską emeryturę
0
@norbi77 oczywiście. Też z tym byłem. Moi znajomi prowadzą taki punkt. Póki co ręce , wiązane ma każdy. No chyba że będziesz nowym Klientem to dostaniesz to taniej pakiecie.
W skrócie za wszystko płaciłem 185 zł a i tak musiałbym dopłacić 2 dychy. Słabo jak na klienta z 15 letnim stażem.
17
@Ojciec5tkidzieci to urodziny u @Luciano99
3
@Kondziubarca
FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8
To ten klucz
5
@ShawnC to się wszystko w jedno układa
2
@lntrowertyk Widzisz więc to nie introwertyzm powoduje że masz dystans do ludzi
3
Odwołano jutrzejszą prezentacje Olmo
Czyli będzie podwójna...
0
@Arden polska policja do rozwiązania jeśli się potwierdzi.
0
@pikass14 jaki to telefon przede wszystkim
3
@Szklaner ładny zlot pelikanów
6
@bartekvisca Sorki,cofam do tyłu to co napisałem
5
@Szklaner Bynajmniej masz dzień odhaczony.
0
@FCB_dimiC tak to sobie mogą : )
1
@sokot szkoda tylko że całe mazowieckie ucieka na mazury rokrocznie,macie swoje jeziorko Czerniakowskie pełne niespodzianek z lat 90 .
1
@FcPortoFan1999 jasne, moja przygoda z tym klubem zaczęła się jakoś 1999,mam wujka Hiszpana, który dał mi koszulkę Lusia Enrique i flage BN xD (kiedy nawet nie wiedziałem kim są)i tak się zaczęło kibicowanie
4
@Messibestplayerintheworld
Ktoś tam się wrukwi doda do czarnej listy numer i założy sprawę o nękanie
0
@FcPortoFan1999 Baa, nawet wcześniej
0
@FcPortoFan1999 no przecież, chłopie ja z pokolenia Luisa Enrique w składzie więc jakieś tam przywiązanie do klubu jest hehe
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Płakałem 3 lata temu do ekranu smartfona.
1
@kuz aż sprawdziłem jaki to model i śmiechłem
0
Rano wstajesz i czytasz że samolot z Laportą jest w drodze do Bilbao i screen z f24