1

@mrboom

Uniwersalne płyty indukcyjne mają 60x60

Kolega wyżej pewnie mając na myśli ramkę mówi o szlifie. Za szlif się dopłaca hajs i po prostu niby ładniej wygląda,ale kwestia gustu.
Szukaj plyt które mają w nazwie slim fit, są one idealnie wręcz dopasowane i nic nie odstaje.
Aha no i nie bierz firmy z Wronek

0

@MichuZ44 no jeszcze niech Piuq wróci

0

@BorzyKrzys

Elektryczne gitary> czerwone gitary

0

Jakie to wszystko płynne, szybkie, z pomysłem, z polotem.
Jakie to wszystko inne od Xaviniety.

0

Pau niszczy psychicznie

0

Lengle Martinez zmiana jeden do jednego dosłownie

0

Pau asysta. Chłopak jest pewniakiem do sezonu i bardzo dobrze.

1

@MesQueUnClub96

Każdy sen nawet godzinny to regeneracja dla człowieka

0

Mogliby te 5 min przerwy robić za te burze wszystkie

0

Jaaaaaa ale to mogło być cudowne

0

@abram3k o tym niżej właśnie napisałem

1

Ja tak w mordę dostałem mokrą piłką ze skai kiedyś

0

Kolki 45 minuta łapią młodego. Sergi Roberto wiedział że czas uciekać.

0

Niech tego Faye wpuści od razu w drugiej połowie

0

@KrychaFCB

" Co za gol "Lewego" !! Jak za starych dobrych czasów"
" Barca była w opałach... I nagle "Lewy " zrobił to... "

1

Piłkarze dowiedzieli się co my tu piszemy,i są efekty.

5

Ładnie Polak mordy zamyka

0

W drugiej połowie tłuste koty zejdą i się zrobi 1:3

0

Grają na zwolnienie trenera albo na transfer Raphini

0

@Sulimo góra tydzień tutaj będzie

2

To jest bojkot drużyny z powodu Nico Williamsa

0

Flick pakuj się szybciutko proszę

1

@macio_944 to jego ostatni mecz w tym klubie więc głowa w dupie

1

Flick natychmiast do zwolnienia

0

Milan nie istnieje

0

Rafinia stwierdził że młody już się nastrzelał widocznie

0

3 minuta i już mi się podoba jak grają. Porównać sobie tak teraz z Xavinietą to...

0

@kiper09 żebyś ponarzekał na Polaka

1

Deszcz góra za kwadrans

3

Jak tam nocna zmiana? Jeszcze godzinka tylko. Potem kwadrans meczu i znów w drzemkę pewnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?