Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mrboom
Uniwersalne płyty indukcyjne mają 60x60
Kolega wyżej pewnie mając na myśli ramkę mówi o szlifie. Za szlif się dopłaca hajs i po prostu niby ładniej wygląda,ale kwestia gustu.
Szukaj plyt które mają w nazwie slim fit, są one idealnie wręcz dopasowane i nic nie odstaje.
Aha no i nie bierz firmy z Wronek
0
@MichuZ44 no jeszcze niech Piuq wróci
0
@BorzyKrzys
Elektryczne gitary> czerwone gitary
0
Jakie to wszystko płynne, szybkie, z pomysłem, z polotem.
Jakie to wszystko inne od Xaviniety.
0
Pau niszczy psychicznie
0
Lengle Martinez zmiana jeden do jednego dosłownie
0
Pau asysta. Chłopak jest pewniakiem do sezonu i bardzo dobrze.
1
@MesQueUnClub96
Każdy sen nawet godzinny to regeneracja dla człowieka
0
Mogliby te 5 min przerwy robić za te burze wszystkie
0
Jaaaaaa ale to mogło być cudowne
0
@abram3k o tym niżej właśnie napisałem
1
Ja tak w mordę dostałem mokrą piłką ze skai kiedyś
0
Kolki 45 minuta łapią młodego. Sergi Roberto wiedział że czas uciekać.
0
Niech tego Faye wpuści od razu w drugiej połowie
0
@KrychaFCB
" Co za gol "Lewego" !! Jak za starych dobrych czasów"
" Barca była w opałach... I nagle "Lewy " zrobił to... "
1
Piłkarze dowiedzieli się co my tu piszemy,i są efekty.
5
Ładnie Polak mordy zamyka
0
W drugiej połowie tłuste koty zejdą i się zrobi 1:3
0
Grają na zwolnienie trenera albo na transfer Raphini
0
@Sulimo góra tydzień tutaj będzie
2
To jest bojkot drużyny z powodu Nico Williamsa
0
Flick pakuj się szybciutko proszę
1
@macio_944 to jego ostatni mecz w tym klubie więc głowa w dupie
1
Flick natychmiast do zwolnienia
0
Milan nie istnieje
0
Rafinia stwierdził że młody już się nastrzelał widocznie
0
3 minuta i już mi się podoba jak grają. Porównać sobie tak teraz z Xavinietą to...
0
@kiper09 żebyś ponarzekał na Polaka
1
Deszcz góra za kwadrans
3
Jak tam nocna zmiana? Jeszcze godzinka tylko. Potem kwadrans meczu i znów w drzemkę pewnie.