1

Kiedyś był taki odcinek Tsubasy Pułapka ofsajdowa. Chlopaki sobie kreskówke odświeżyli
@Kapitan hawk

2

Klątwa działa ładnie

0

Po drugą bramkę jak najszybciej

0

Manita dziś na miękko

1

Ruszyła maszyna essssa

0

Jakub Prącidło.

2

Bardzo słaby komentator na C+

0

Alkohol to ja na sobotę zostawiam. Teraz grzecznie tymbark wiśniowy i kanapeczki

0

W takich momentach jak dziś zastanów się czy nie warto tych 30 zł wydać na C+ online zamiast średniej pizzy.

1

@xvcWinterSoldier jak Penia zagra na zero to nie byłbym pewny tego Wojtka w sobotę

1

Jestem dziwnie spokojny o ten mecz

0

Haha, czekam na tańce Yamala w sobotę w Madrycie

1

@esem91 no proste

1

Nie no to mu wyszło

1

Z nimi tak jest. Nie wyciągniesz na 3:2 to sam tyle dostaniesz.
I dlatego w weekend bramka za bramką bez pobłażania.

1

Tibo im wyciąga co może, powinno być 5

0

Boże niech się 3 skończy do przerwy

0

Penalta powinna być jeśli jest poprzeczka

0

Tu trzeba kilogram tej gumy do żucia

0

LV jest szefem na teraz

0

Proszę bez zbędnego podniecenia póki co

0

I jakoś nawet ten poniedziałek tak nie denerwuje

0

Po co oni Xavi krzyczą?

1

Manita przed tym tygodniem to metal level hard

2

No dawno nie słyszałem na tym stadionie takiego dopingu

4

3 po przerwie jeszcze

0

Gavi po przewie błagam

6

Drużyna forma mutant

2

Natalia Nykiel new album

3

Fajny kubek termiczny dostał Lamine.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?