0

@norbi77 Ja to w ogóle nie mam oporów przed takim pytaniem. No chyba że osoba widzę prywatnie z rodziną na plaży czy gdzieś.

1

Spotkałeś kiedyś jakąś publiczną osobę na żywo? Typu w sklepie,na spacerze ,na siłowni? W pracy?

Ja w Mc Donaldzie Borysa Szyca, na zawodach biegowych Piha, i Marcina Dorocińskiego oraz Cezarego Żaka z żoną u mnie w pracy.

3

@jacobFCB On robi te pauzy żeby widzieć jak toczy się akcja lub wydarzenia więc go nie obrażaj bo może to czytać jego syn.

0

Rudemu jednak lepiej w krótszych włosach było

0

To będzie meczycho.

0

Co pograli tera

0

Ronaldo za to podanie otrzyma nagrodę Fair Play roku Fifa.

1

@lntrowertyk Najpierw są kwalifikacje

1

Na te " reprezentacje" nawet naszczać nie warto.

Zbyt długo Barcę oglądam by się pachołkami przejmować. Jest jak mówiłem.
Pochlejcie teraz przed Francją niech 4 dostanie grypy żołądkowej po bimbrze od wesołego Sławka i nawet nie wychodźcie na boisko to normalnie jakiś program człowiek obejrzy

0

@bartekvisca chłopie mi paczka z nim idzie właśnie.
W kolorze kału oczywiście

1

@AFA W Chile to może jakieś emocje i ktoś wyleci

4

Nie Gruzja, nie Słowenia, nawet nie Szkocja.

To my pierwsi żegnamy się z Euro.
Jesteśmy gównem reprezentacyjnym od lat. KAŁdrą jak ja to mówię. Czy się komuś to podoba czy nie.

1

Tak szczerze to gdyby Polakom chciało się wygrać to by to wygrali.

3

@Kgorecki2500 Ja to mam dosyć życia od elimek do elimek, wpierdol w grupie i do domu.

Ty jesteś jeszcze młody

0

@Colon panie ja przed euro stwierdziłem że nie zdobędziemy nawet punktu, więc nie takie teraz : )

0

No, trochę niedociągnięć jest

0

@maroon a dziś o co był?

1

Dobrze Robert, nie wolno tej Anki tak samopas wiecznie puszczać.

2

Skończą się przynajmniej te debilne reklamy biedronki

0

Oj Darek leków nie wziąłeś...

0

Probierz do lipca

0

Ojjj strzelił panu Bogu w okno

0

Haha teraz wyobraź sobie czy Robercik tak wygrywa starcie i przechodzi typa

0

@icmmii Nie wiedziałeś?

0

@Vampir707

Antonio Rudiger

0

@DonAndrzejos niestety uważam że nie wezmą

1

Donaurma do arbitra po polsku "faul za co ?!"

Czytam z ruchu ust jak coś

1

Przygłupy już irytacja i faule bo biegają za piłką prawie kwadrans

1

Flick ty się zastanów czy chcesz dalej olmo zamiast Nico

0

@Kgorecki2500

Gdzie tam Leo siedzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?