Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 Ja to w ogóle nie mam oporów przed takim pytaniem. No chyba że osoba widzę prywatnie z rodziną na plaży czy gdzieś.
1
Spotkałeś kiedyś jakąś publiczną osobę na żywo? Typu w sklepie,na spacerze ,na siłowni? W pracy?
Ja w Mc Donaldzie Borysa Szyca, na zawodach biegowych Piha, i Marcina Dorocińskiego oraz Cezarego Żaka z żoną u mnie w pracy.
3
@jacobFCB On robi te pauzy żeby widzieć jak toczy się akcja lub wydarzenia więc go nie obrażaj bo może to czytać jego syn.
0
Rudemu jednak lepiej w krótszych włosach było
0
To będzie meczycho.
0
Co pograli tera
0
Ronaldo za to podanie otrzyma nagrodę Fair Play roku Fifa.
1
@lntrowertyk Najpierw są kwalifikacje
1
Na te " reprezentacje" nawet naszczać nie warto.
Zbyt długo Barcę oglądam by się pachołkami przejmować. Jest jak mówiłem.
Pochlejcie teraz przed Francją niech 4 dostanie grypy żołądkowej po bimbrze od wesołego Sławka i nawet nie wychodźcie na boisko to normalnie jakiś program człowiek obejrzy
0
@bartekvisca chłopie mi paczka z nim idzie właśnie.
W kolorze kału oczywiście
1
@AFA W Chile to może jakieś emocje i ktoś wyleci
4
Nie Gruzja, nie Słowenia, nawet nie Szkocja.
To my pierwsi żegnamy się z Euro.
Jesteśmy gównem reprezentacyjnym od lat. KAŁdrą jak ja to mówię. Czy się komuś to podoba czy nie.
1
Tak szczerze to gdyby Polakom chciało się wygrać to by to wygrali.
3
@Kgorecki2500 Ja to mam dosyć życia od elimek do elimek, wpierdol w grupie i do domu.
Ty jesteś jeszcze młody
0
@Colon panie ja przed euro stwierdziłem że nie zdobędziemy nawet punktu, więc nie takie teraz : )
0
No, trochę niedociągnięć jest
0
@maroon a dziś o co był?
1
Dobrze Robert, nie wolno tej Anki tak samopas wiecznie puszczać.
2
Skończą się przynajmniej te debilne reklamy biedronki
0
Oj Darek leków nie wziąłeś...
0
Probierz do lipca
0
Ojjj strzelił panu Bogu w okno
0
Haha teraz wyobraź sobie czy Robercik tak wygrywa starcie i przechodzi typa
0
@icmmii Nie wiedziałeś?
0
@Vampir707
Antonio Rudiger
0
@DonAndrzejos niestety uważam że nie wezmą
1
Donaurma do arbitra po polsku "faul za co ?!"
Czytam z ruchu ust jak coś
1
Przygłupy już irytacja i faule bo biegają za piłką prawie kwadrans
1
Flick ty się zastanów czy chcesz dalej olmo zamiast Nico
0
@Kgorecki2500
Gdzie tam Leo siedzi?