Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz o żeś przypomniał,ja myślałem że on wygra program po tym występie z fortepianem.
0
@pt9 Z tej listy przeszedłem dwa tytuły.
Gta i CP
0
Dziś jeszcze jakieś polskie finały oprócz sztafety?
0
@Yoshi94 ja bym im zmieniał kwalifikacje czynu i tyle.
0
Odpalajcie konferencje. Sugeruję dwa mecze bez Lewego albo jeszcze większą bombę.
1
Do tragicznego w skutkach zdarzeniach doszło podczas obchodów 120-lecia Sosnowca. Trzech nastolatków pobiło na śmierć 28-letniego mężczyznę podczas plenerowej imprezy. Z relacji świadków przytoczonych przez TVN24 wynika, że "uraz nie wyglądał na uderzenie z pięści". Pojawiają się również głosy o roztłuczonej butelce.
W takich sytuacjach 25 lat się daje z miejsca. Weekendowa rozprawa.
0
@tristan87 Jak się prywatnie ubezpieczać w wojsku to chyba coś dostaje. Armia sama nie ubezpiecza.
0
@kuz bez sensu w takim razie
0
Jaki jest sens odznaczenia kogokolwiek pośmiertnie? Rodzina dostaje jakiś wyższy hajs?
0
@Arden bo był.znaki
5
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Druga wjechała właśnie,ale słuchaj tego.
Pamiętasz jak był mundial np Francja 98 albo euro 2000? Centralnie chyba w wakacje to się już zaczynało,trzy mecze dziennie z przerwą na granie. Tylko czekałeś na to. Płakałem jak zidan strzelił dwie w finale. Tak patrząc że kolejna impreza zaczyna się pojutrze,z wiekiem chyba umarł zapał. Dobrze chociaż że o ludzkich godzinach te mecze to większość obejrzę. Finał w Korei leciał bodajże o 9 rano..
10
"Lewy poczuł dwójkę" No nie mogli tak od razu.? Z tym nigdy nie wygrasz.
0
@Kapitan hawk jest napompowany do granic w perspektywie wygranych dwóch meczów towarzyskich.
0
W niedzielę opadnie kurtyna. Mati tyle lat komentuje a nie rozumie że turniej to zupełnie inna rzeczywistość
6
Jest dobrze jest gol dobrze robia chłopaki kopyto zwalone
0
To niezłe porównanie podolinski dał.
1
@Hartge Nie no wtedy gramy hendicap,skoro i tak faworyt turnieju.
0
Tyle PILNE na Onecie jakby wojna wybuchła.
1
@BorzyKrzys Myślałem że piszesz o Lewym,ale przeczytałem ostatnie zdanie
0
Myślę że to jeszcze nie koniec
0
Sztab medyczny z Barcelony tak jak pisałem
1
Hahahaha nie wierzę
Mówiłem w piątek że nam się kadra posypie
0
O mój boże o mój Boże
0
Ale jaja wykrakałem kontuzje chyba...
0
O ten dramatyczny piłkarz z golem.
0
@AmigoBlancos było płacić abonament
2
Do żony miej może pretensje a nie wiecznie do kolegów.
0
Dziś skończy się pompowanie baloniku.
0
Kto dziś kontuzja ?
0
@kamiVeB parę słów za dużo i go moment skrócą tam, łatwiej tam stracić immunitet niż u nas.