Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten rudyger to zawsze takim młotem był
3
A mój boże, Niemcu co ty robisz
1
Za co czerwo było?
1
Tu 5 to będzie do przerwy
0
Typ wygląda jak brat Probierza
0
No tu będzie powtórka Brazylia Niemcy pewnie
1
Popłakałem się po prostu
0
Wygrałem w Fifie 20 minut temu Niemcami 2:0 i oba Wirtz wsadził
2
@macio_944 ja chyba stoję cały mecz jednak
0
Mogłoby jakieś czerwo wjechać lub jakieś jaja z varem, lubię jak coś się dzieje w meczach.
1
I wtedy Donald wstał
1
Ładnie tych Szkotów słychać z trybun
1
Klemen Turpen sędziuje więc będzie ciekawie dziś
1
Gundogan widzę lekko podniecony
1
To niezły kajzer.
2
Przecież to wygląda jak ceremonia przed jakimś finałem LM
5
Czuć te lekkie wibrowania na prąciu jednak jak Mateusz przemawia
2
@Rust_Cohle blik jest dla dzieci
1
Tworzył ktoś tu jakieś obstawianie każdego meczu?
1
@wpwelement wczoraj zrobiłem
0
Jest w ogóle jakiś dodatkowy kanał na to Euro jak kiedyś?
0
@kamiVeB Panne mu robił jakiś Kamil Szymczak , który właśnie publicznie to napisał
0
Wiceminister sportu będzie się wypowiadał na temat UDA Lewandowskiego...
Wiecie co ? Niech on wejdzie z pierwszego na te Austrię pogra 15 minut i będzie zjazd do bazy i do Anki na chatę.
To jest po prostu żenada, zesraj się a nie daj się.
0
@4drian0 dziś trójka z przodu dla manszaft
1
@Blantozaur jak rok temu kupiłem nową pralkę z suszarką to dopiero fun był !
37 lat, 120 gier do przejścia czeka
1
@Bogan o proszę,z vixenem to akurat najlepszy kawałek na płycie
1
@patryk355 Jeden tutaj mi napisał że KęKę jest już słaby bo nie pije .
Za pół godziny odpalamy Spotify
21
Jak dla mnie pobicie to danie po mordzie, złamanie nosa czy jakieś liście nawet spadające.
Natomiast w sytuacji kiedy robisz taką przekope jak w Sosnowcu, kopiesz po głowie widząc, że gość już sie nawet nie broni a mimo to kopiesz po głowie dalej to mogliby to podciągnąć pod zabójstwo.
" W ocenie sądu bili by zabić" 25 lat bez możliwości warunkowego zwolnienia.
Oj źle by miały ze mną takie ścierwa.
0
@BulaKG no chłop zły bo wyszedł z nałogu i życie ogarnął już nie mamo czym nawijać,bo nie pije. No jak tak można w ogóle.
1
@BorzyKrzys Przecież on jest chory