1

@kuz o żeś przypomniał,ja myślałem że on wygra program po tym występie z fortepianem.

0

@pt9 Z tej listy przeszedłem dwa tytuły.
Gta i CP

0

Dziś jeszcze jakieś polskie finały oprócz sztafety?

0

@Yoshi94 ja bym im zmieniał kwalifikacje czynu i tyle.

0

Odpalajcie konferencje. Sugeruję dwa mecze bez Lewego albo jeszcze większą bombę.

1

Do tragicznego w skutkach zdarzeniach doszło podczas obchodów 120-lecia Sosnowca. Trzech nastolatków pobiło na śmierć 28-letniego mężczyznę podczas plenerowej imprezy. Z relacji świadków przytoczonych przez TVN24 wynika, że "uraz nie wyglądał na uderzenie z pięści". Pojawiają się również głosy o roztłuczonej butelce.

W takich sytuacjach 25 lat się daje z miejsca. Weekendowa rozprawa.

0

@tristan87 Jak się prywatnie ubezpieczać w wojsku to chyba coś dostaje. Armia sama nie ubezpiecza.

0

@kuz bez sensu w takim razie

0

Jaki jest sens odznaczenia kogokolwiek pośmiertnie? Rodzina dostaje jakiś wyższy hajs?

0

@Arden bo był.znaki

5

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Druga wjechała właśnie,ale słuchaj tego.

Pamiętasz jak był mundial np Francja 98 albo euro 2000? Centralnie chyba w wakacje to się już zaczynało,trzy mecze dziennie z przerwą na granie. Tylko czekałeś na to. Płakałem jak zidan strzelił dwie w finale. Tak patrząc że kolejna impreza zaczyna się pojutrze,z wiekiem chyba umarł zapał. Dobrze chociaż że o ludzkich godzinach te mecze to większość obejrzę. Finał w Korei leciał bodajże o 9 rano..

10

"Lewy poczuł dwójkę" No nie mogli tak od razu.? Z tym nigdy nie wygrasz.

0

@Kapitan hawk jest napompowany do granic w perspektywie wygranych dwóch meczów towarzyskich.

0

W niedzielę opadnie kurtyna. Mati tyle lat komentuje a nie rozumie że turniej to zupełnie inna rzeczywistość

6

Jest dobrze jest gol dobrze robia chłopaki kopyto zwalone

0

To niezłe porównanie podolinski dał.

1

@Hartge Nie no wtedy gramy hendicap,skoro i tak faworyt turnieju.

0

Tyle PILNE na Onecie jakby wojna wybuchła.

1

@BorzyKrzys Myślałem że piszesz o Lewym,ale przeczytałem ostatnie zdanie

0

Myślę że to jeszcze nie koniec

0

Sztab medyczny z Barcelony tak jak pisałem

1

Hahahaha nie wierzę

Mówiłem w piątek że nam się kadra posypie

0

O mój boże o mój Boże

0

Ale jaja wykrakałem kontuzje chyba...

0

O ten dramatyczny piłkarz z golem.

0

@AmigoBlancos było płacić abonament

2

Do żony miej może pretensje a nie wiecznie do kolegów.

0

Dziś skończy się pompowanie baloniku.

0

Kto dziś kontuzja ?

0

@kamiVeB parę słów za dużo i go moment skrócą tam, łatwiej tam stracić immunitet niż u nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?