Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jakchcesz jak graliśmy z PSG to siedziałem na CN i wygraliśmy 6:2 : )
14
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Ostatnie dwa dni jako kawaler. I nawet się jaram. W życiu naszym zmieni się teoretycznie papierowo,ale mam taką obrączkę że dumnie będę nosił. Ktoś powie, że to teraz tak się mówi ale staż jako para mieliśmy długi więc nie spodziewam się zaskoczeń jakichś teraz.
Jeden z prezentów już wręczyłem. Raczej mało romantyczny,bo S 24 ultra. Reszta już w majówkę. Najlepsze, że rocznicę ślubu i związku mamy w ten sam dzień . Fajnie że data była fartem dostępna w USC.
Zaraz wjeżdża druga.
0
Jak nie oglądałem to wygrali
1
Chłop poleci z tego klubu szybciej niż nam się wydaje
1
@Lewanogolski Escitalopram polecam tylko to na receptę
6
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tego klubu przez lata nic i nikt nie uratuje a jedynym wyjściem najprawdopodobnie jest kupienie klubu przez jakiegoś Hassana Cham Hajalla z dalekiego Kuwejtu.
2
Chciałbym zasnąć i obudzić się w 2025
No nic, zwiększę dawkę leków.
1
Jeszcze kilka lat temu to bym klął do tej pory, pił browara żeby usunąć bez nerwów. Teraz bez nerwów za chwilę odpalam słuchaweczki,i podcast lub audiobook do snu.
Leki i terapia pomagają jak nic.
2
Ja to już się nawet nie wkurwiam,bo to było do przewidzenia
1
@Bobo25 to sorki
Gol i karny w takim razie
0
Szczerze to tam piłka całym obwodem nie przeszła patrząc przez pryzmat jednej kamery
3
Niby nic mnie ten mecz nie grzeje, podchodzę bez emocji bla bla a za godzinę pewnie będę ryja darł.
0
Macie weekend a wy znowu o Xavim. Za chwilę go nie będzie a w niedzielę po meczu połowa napisze sekłeda bo wygramy 3:1.
I tak to się kręci na Bamblowym kramiku
1
Witam ziomusi,smacznej kawusi.
A pamiętasz taką grę Emergrncy gdzie służby ratownicze ogarniałeś ?;albo grę hooligans i jakieś ustawki w Amsterdamie i innych krajach Europy.
0
@bartekvisca w meczach Barcelony var jest losowany tak jak forma Dembele
0
@regatta52 przestaną w końcu śmiać się w cyrku
0
Tak naprawdę ten klub powinien być postawiony na nowo począwszy od władz na ogrodnikach i sztabie kończąc.
0
@ShawnC i brawa dla Gorzowa
1
Odpoczynek od piłeczki aż do Euro.
0
Teraz niech te city już obroni
1
Ferran szefie ale następnym razem to już wyprzedzasz normalnie cracku
0
Jao Orzeszek strzela na dogrywkę róbcie screeny i zakłady
0
Liga negeiry wiadomo
0
Raz cud już z tymi lajzami był
2
Jak tu nie pić?
0
Tam jest tyle miejsca przed 16 że można wjeżdżać czołgiem
0
Oscar będzie pierwszym trenerem, pokaż bratu
0
Mecz oglądany na stojąco zaraz
2
Wyjdzie tak że będziemy grać dogrywkę w 9 przez tego pseudo arbitra
1
Mam zatrucie pokarmowe od południa i z oka saurona leci jak woda. Jak strzelą na 1:2 i będzie dogrywka to się już odwodnie i zawine z tego świata. Chłopaki macie życie na sumieniu jak coś.