Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę że to jeszcze nie koniec
0
Sztab medyczny z Barcelony tak jak pisałem
1
Hahahaha nie wierzę
Mówiłem w piątek że nam się kadra posypie
0
O mój boże o mój Boże
0
Ale jaja wykrakałem kontuzje chyba...
0
O ten dramatyczny piłkarz z golem.
0
@AmigoBlancos było płacić abonament
2
Do żony miej może pretensje a nie wiecznie do kolegów.
0
Dziś skończy się pompowanie baloniku.
0
Kto dziś kontuzja ?
0
@kamiVeB parę słów za dużo i go moment skrócą tam, łatwiej tam stracić immunitet niż u nas.
0
To ładnie skazani tam się pójdą jeszcze bardziej błaźnić Chciałbym usłyszeć takiego kamińskiego z tym drugim pajacem jak się przedstawiają na pierwszym posiedzeniu.
0
Ewa Swodoba to jedyna kobieta której wybaczam zawsze ten brudnopis. I oby do finału teraz.
4
@Majkel34 My jesteśmy przyzwyczajeni już do pośmiewiska na skalę europejską więc możesz to jakkolwiek nazywać
0
@Kgorecki2500 Ty też się wylecz z tej konfederacji najlepiej
7
Jak kogoś cieszy braun w PE to polecam jakiegoś terapeutę.
1
Sztab medyczny z Barcelony?
2
Połamią nas wszystkich w tydzień
2
Pompowanie baloniku czas start.
0
Zajebiście zaczynamy,brawo panowie
1
@Albatros Jest coś takiego jak powikłania pooperacyjne.
0
@FanBarcYxD Mieli przykaz czy chęci?
0
@Kinginiesta od jutra jest beta UFL , konkurent dla Fify. Właśnie pobrałem i czekam
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Mam długi weekend,wolne być musi.
Jak ktoś ma canal plus lub Polsat cyfrowy to wleciał nowy kanał Viasat True crime dla fanów wariatów seryjnych i nie tylko.
0
@SawneyBean ja tam nie narzekam
3
Żona : " od zawsze miał realową mordę"
11
Po prostu szczerze zazdroszczę..
0
Mam nadzieję że żółw jednak popsuje im szatnie
0
A żeby to wszystko spłonęło
1
Cały sezon czekałem na takie gnojenie