0

Myślę że to jeszcze nie koniec

0

Sztab medyczny z Barcelony tak jak pisałem

1

Hahahaha nie wierzę

Mówiłem w piątek że nam się kadra posypie

0

O mój boże o mój Boże

0

Ale jaja wykrakałem kontuzje chyba...

0

O ten dramatyczny piłkarz z golem.

0

@AmigoBlancos było płacić abonament

2

Do żony miej może pretensje a nie wiecznie do kolegów.

0

Dziś skończy się pompowanie baloniku.

0

Kto dziś kontuzja ?

0

@kamiVeB parę słów za dużo i go moment skrócą tam, łatwiej tam stracić immunitet niż u nas.

0

To ładnie skazani tam się pójdą jeszcze bardziej błaźnić Chciałbym usłyszeć takiego kamińskiego z tym drugim pajacem jak się przedstawiają na pierwszym posiedzeniu.

0

Ewa Swodoba to jedyna kobieta której wybaczam zawsze ten brudnopis. I oby do finału teraz.

4

@Majkel34 My jesteśmy przyzwyczajeni już do pośmiewiska na skalę europejską więc możesz to jakkolwiek nazywać

0

@Kgorecki2500 Ty też się wylecz z tej konfederacji najlepiej

7

Jak kogoś cieszy braun w PE to polecam jakiegoś terapeutę.

1

Sztab medyczny z Barcelony?

2

Połamią nas wszystkich w tydzień

2

Pompowanie baloniku czas start.

0

Zajebiście zaczynamy,brawo panowie

1

@Albatros Jest coś takiego jak powikłania pooperacyjne.

0

@FanBarcYxD Mieli przykaz czy chęci?

0

@Kinginiesta od jutra jest beta UFL , konkurent dla Fify. Właśnie pobrałem i czekam

1

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Mam długi weekend,wolne być musi.

Jak ktoś ma canal plus lub Polsat cyfrowy to wleciał nowy kanał Viasat True crime dla fanów wariatów seryjnych i nie tylko.

0

@SawneyBean ja tam nie narzekam

3

Żona : " od zawsze miał realową mordę"

11

Po prostu szczerze zazdroszczę..

0

Mam nadzieję że żółw jednak popsuje im szatnie

0

A żeby to wszystko spłonęło

1

Cały sezon czekałem na takie gnojenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?