0

Kibice śpiewają Xavi Hernandez.

Teraz dumaj czy to pożegnanie czy jednak zostań

1

Laporta po meczu

"media lubią wzbudzać sensację,rozumiem że to ich praca.Niemniej informacje, które pojawiały się w ostatnim czasie są wyssane z palca. Xavi jest cule a cules potrzebują Xaviego .Nie ma żadnego tematu odejścia"

1

Dobry ten sorloth. Kupmy może go

0

A pamiętacie jak tu wszyscy pisali " hehe real kupił zgniłe jajko, szklany chłopczyk będzie drugim Hazardem , dobrze że jednak do nas nie trafił " ?

0

Dziś Xavi na trybunach po stracie gola. Stawiajcie wypłaty.

0

Fury Usyk wszystko śmiga szkoda tylko że bez dźwięku...

5

@norbi77 to będzie daily vlog

0

Ten klub to psychiatryk. Serio,dobrze że odpoczywam od piłeczki do euro.

1

@Bykunn Mieszkam z 200 km od Suwałk i 3 dni temu pół dnia coś mi nad miastem latało w odcinkach 10 minutowych

1

Witam ziomusi smacznej kawusi.

No ale po co ci kawa jak takie info z rana.

2

Messi by to skończył..

1

Haha,do trzech razy sztuka będzie. Kwestia czasu.

1

@97ketrab już zrobiona nawet .

0

@Maker0 dzięki,na noc ją ściągam póki co żeby palec odpoczął. Mam nadzieję że to kwestia przyzwyczajenia właśnie

1

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Tydzień obrączkę nosi szczęśliwy mąż,tylko zauważyłem zaczerwienienie po jednej stronie palca. Nigdy nie nosiłem nic ze złota i się zastanawiam czy to już uczulenie,czy się palec przyzwyczai? Te zaczewienie jest tylko od prawej strony palca. Obrączka jest mieszana,tzn. mam białe i żółte złoto na niej. Miał ktoś takie atrakcje przy biżuterii?

Drugą robię kawkę właśnie.

0

@barcu$ Przecież ona cię pogoni za taki prezent

0

@Witekk10 Perez rozumie

5

Ja się nawet nie ludze że tego finału nie wygrają

2

Nie mam słów naprawdę

0

Nie no Szymon nie no...

1

Jesus Maria już myślałem

1

Ciekawe czy laporta dalej zjednoczony

1

Nie wiem co się odjebalo bo jestem na wycieczce poślubnej z żoną, ale obecnie mam to w dupie. Ten klub zgnił i degrengolada trwa w najlepsze

2

@Jakchcesz jak graliśmy z PSG to siedziałem na CN i wygraliśmy 6:2 : )

14

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Ostatnie dwa dni jako kawaler. I nawet się jaram. W życiu naszym zmieni się teoretycznie papierowo,ale mam taką obrączkę że dumnie będę nosił. Ktoś powie, że to teraz tak się mówi ale staż jako para mieliśmy długi więc nie spodziewam się zaskoczeń jakichś teraz.
Jeden z prezentów już wręczyłem. Raczej mało romantyczny,bo S 24 ultra. Reszta już w majówkę. Najlepsze, że rocznicę ślubu i związku mamy w ten sam dzień . Fajnie że data była fartem dostępna w USC.

Zaraz wjeżdża druga.

0

Jak nie oglądałem to wygrali

1

Chłop poleci z tego klubu szybciej niż nam się wydaje

1

@Lewanogolski Escitalopram polecam tylko to na receptę

6

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tego klubu przez lata nic i nikt nie uratuje a jedynym wyjściem najprawdopodobnie jest kupienie klubu przez jakiegoś Hassana Cham Hajalla z dalekiego Kuwejtu.

2

Chciałbym zasnąć i obudzić się w 2025

No nic, zwiększę dawkę leków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?