0

Wygrałem w Fifie 20 minut temu Niemcami 2:0 i oba Wirtz wsadził

2

@macio_944 ja chyba stoję cały mecz jednak

0

Mogłoby jakieś czerwo wjechać lub jakieś jaja z varem, lubię jak coś się dzieje w meczach.

1

I wtedy Donald wstał

1

Ładnie tych Szkotów słychać z trybun

1

Klemen Turpen sędziuje więc będzie ciekawie dziś

1

Gundogan widzę lekko podniecony

1

To niezły kajzer.

2

Przecież to wygląda jak ceremonia przed jakimś finałem LM

5

Czuć te lekkie wibrowania na prąciu jednak jak Mateusz przemawia

2

@Rust_Cohle blik jest dla dzieci

1

Tworzył ktoś tu jakieś obstawianie każdego meczu?

1

@wpwelement wczoraj zrobiłem

0

Jest w ogóle jakiś dodatkowy kanał na to Euro jak kiedyś?

0

@kamiVeB Panne mu robił jakiś Kamil Szymczak , który właśnie publicznie to napisał

0

Wiceminister sportu będzie się wypowiadał na temat UDA Lewandowskiego...

Wiecie co ? Niech on wejdzie z pierwszego na te Austrię pogra 15 minut i będzie zjazd do bazy i do Anki na chatę.
To jest po prostu żenada, zesraj się a nie daj się.

0

@4drian0 dziś trójka z przodu dla manszaft

1

@Blantozaur jak rok temu kupiłem nową pralkę z suszarką to dopiero fun był !
37 lat, 120 gier do przejścia czeka

1

@Bogan o proszę,z vixenem to akurat najlepszy kawałek na płycie

1

@patryk355 Jeden tutaj mi napisał że KęKę jest już słaby bo nie pije .

Za pół godziny odpalamy Spotify

21

Jak dla mnie pobicie to danie po mordzie, złamanie nosa czy jakieś liście nawet spadające.

Natomiast w sytuacji kiedy robisz taką przekope jak w Sosnowcu, kopiesz po głowie widząc, że gość już sie nawet nie broni a mimo to kopiesz po głowie dalej to mogliby to podciągnąć pod zabójstwo.

" W ocenie sądu bili by zabić" 25 lat bez możliwości warunkowego zwolnienia.

Oj źle by miały ze mną takie ścierwa.

0

@BulaKG no chłop zły bo wyszedł z nałogu i życie ogarnął już nie mamo czym nawijać,bo nie pije. No jak tak można w ogóle.

1

@BorzyKrzys Przecież on jest chory

1

@Rust_Cohle to jest oficjalny kawałek kadry na euro?

0

@jacobFCB Jakbym był gliniarzem to za 3 lata pierwsza emerytura

0

@BulaKG Weź ty się zastanów co napisałeś

5

Jak ktoś zainteresowany to o północy na Spotify nowy album KęKę

0

Balet wczoraj ze Swobodami tak się właśnie kończy.

1

@Sulimo chłopie ja to wszystko wiem,za rok w nowym kwadracie już siatka będzie o pelno na ścianach atrakcji dla niej : )

Ona świata nie zna poza pokojami i balkonem

1

@Sulimo kiedyś kotka wyszła na balkon,potem słyszę jednym uchem że coś "warczy" dziwnie, patrzę a ta wróbla w pyszczku trzyma..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?