0

Mati ze smutku w podniecenie

0

Zara trójka do przerwy i zmiany

5

A co ty robiłeś w wieku 16 lat?

0

No to teraz się zacznie

0

Witam ziomusi smacznej kawusi
Jedna kawa dziś,bo rozkłada mnie od południa i w robocie cały czas rozbity. Wjechał theraflu zamiast kawy i obym nie usnął przy pierwszej połowie.

1

Jednak płacze.
Maszyny też mają uczucia

1

Hahaha jaki szczery uśmiech

3

Bernardo wygląda jak Nieantyfan z YT

2

Ona słabą psychikę??

Stary..

0

Błaszczykowskiemu karnego powtórzyć nie dali ale myślę że w razie czego maszynie pozwolą.

1

@DragonxNF na pewno nie Kross

0

@Luciano99 Fajnie masz w domu

0

Rzuty karne będą kończyć bramkarze

0

@DragonxNF
Karol Bielecki

1

Tu jest zasadnicze pytanie.
Która drużyna nie chce bardziej.

1

Żonę obudziłem po tym strzale

1

@Rastafarnianin A czy Ty widzisz, że to może czytać jego syn?

1

@kuz potrójny nawet

0

@ArcziArtt przegrodę nosową zrób.

Koniec diagnozy. Pierwszą masz gratis.

0

@Arden myślałem że został nim na zawsze

5

Marciniak techniczny, ładny zjazd łysy zaliczył

2

Było narzekać na Xaviniete ?

1

Mati tak pierdoli sylabami fonetycznie żeby się po prostu nie pomylić

2

@mercurial2000 i złota piłka i essa

1

@Patriskos lepsze to niż do pierwszej bramki Ronaldo

0

Myślałem że to w siatce już

1

@VamoSBarca88
Kiedyś w takich sytuacjach po prostu rzucali monetą.

1

Niepopularna opinia.
Grasz z Polakami w grupie na jakimś turnieju i zostajesz mistrzem.

2

@ViscaelBarca2007 hasztag Biden

4

Chłop po karierze zostanie grającym trenerem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?