2

@ViscaelBarca2007 hasztag Biden

4

Chłop po karierze zostanie grającym trenerem.

0

@Arden wstaje o 6:30 mnóstwo czasu to jest 10 h snu

0

Jak to mówią młodzi ludzie
Masakracja

0

Na 8 :30 do roboty,ale nie ma miękkiej gry

2

@kuz a widzisz to dlatego nie wiedziałem bo nigdy ryb nie wypuściłem...

7

Andrzej Strejlał jara się tym meczem

"Granie strefami taaak podania diagonalne , symetryczne przesuwanie obrońców "

1

Człowieku on kroki odmierzył a ten mu piłkę zabiera !

Zara wędka!

1

Kylian ku de mą ? Co ty robisz ?

2

@don'T.R.I.P.e syna nazwał tak samo więc co Ty chcesz

1

Nie no nie możecie tak nim pomiatać,szacunku trochę ludzie,to nie jest facet pierwszej młodości

1

Cristiano nie zgadza się z takim kryciem.
Jego to tak nie
Jego nie

1

W Borzęcinie Dużym w województwie mazowieckim samochód kierowany przez pijanego kierowcę wjechał w grupę dzieci. Jedno z nich zginęło na miejscu, a drugie walczy o życie - informuje RMF FM.

Przecież w takich sytuacjach proces jest weekendowy.

25 lat bez warunkowego zwolnienia.

0

Pięknie Kross na Hiszpana zrobiony

2

Yamal kochany wspaniały

0

@Who_you_mam mam nadzieję że on dziś skończy karierę

0

Albo jesteś napastnikiem albo Moratą

0

Pedri może mieć skręcenie wewnętrznego bocznego więzadła lewego kolana, po pierwszych obserwacjach medycznych. Czekamy na kolejne testy.

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Pytanko mam. Jak małżeństwo ma konta w tym samym banku to łatwiej jakoś dostać kredyt gotówkowy?
Może głupie pytanie,ale nigdy nie brałem więc pytam.

0

@blakkudium

Masz matkę,masz matkę.
Jakby nie obronił to kto wie..

0

Większy płacz będzie w dalszych meczach.

0

Teraz sobie wyobraź jak on nie trafia decydującego karnego w konkursie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ładna gra psychologiczna

0

Teraz sobie wyobraź jak on nie trafia karnego

3

Co on mu tam tłumaczył po tej wrzutce ? Xd

1

@Sulimo Współczuję

0

@Lucyfffer
Wycisz łeb, odejdź od telefonu czy telewizji,zrelaksuj się,.
a najlepiej dwa ketonale lub aulin i spać

1

@Lucyfffer No to ciśnienie, chociaż dziwnie że masz tylko gorączkę.

Zwymiotuj,zbija temperaturę.

1

@Lucyfffer Ogólnie to może być od ciśnienia
Może to być też migrena.
To też może być odkleszczowe zapalenie mózgu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?