Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ViscaelBarca2007 hasztag Biden
4
Chłop po karierze zostanie grającym trenerem.
0
@Arden wstaje o 6:30 mnóstwo czasu to jest 10 h snu
0
Jak to mówią młodzi ludzie
Masakracja
0
Na 8 :30 do roboty,ale nie ma miękkiej gry
2
@kuz a widzisz to dlatego nie wiedziałem bo nigdy ryb nie wypuściłem...
7
Andrzej Strejlał jara się tym meczem
"Granie strefami taaak podania diagonalne , symetryczne przesuwanie obrońców "
1
Człowieku on kroki odmierzył a ten mu piłkę zabiera !
Zara wędka!
1
Kylian ku de mą ? Co ty robisz ?
2
@don'T.R.I.P.e syna nazwał tak samo więc co Ty chcesz
1
Nie no nie możecie tak nim pomiatać,szacunku trochę ludzie,to nie jest facet pierwszej młodości
1
Cristiano nie zgadza się z takim kryciem.
Jego to tak nie
Jego nie
1
W Borzęcinie Dużym w województwie mazowieckim samochód kierowany przez pijanego kierowcę wjechał w grupę dzieci. Jedno z nich zginęło na miejscu, a drugie walczy o życie - informuje RMF FM.
Przecież w takich sytuacjach proces jest weekendowy.
25 lat bez warunkowego zwolnienia.
0
Pięknie Kross na Hiszpana zrobiony
2
Yamal kochany wspaniały
0
@Who_you_mam mam nadzieję że on dziś skończy karierę
0
Albo jesteś napastnikiem albo Moratą
0
Pedri może mieć skręcenie wewnętrznego bocznego więzadła lewego kolana, po pierwszych obserwacjach medycznych. Czekamy na kolejne testy.
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Pytanko mam. Jak małżeństwo ma konta w tym samym banku to łatwiej jakoś dostać kredyt gotówkowy?
Może głupie pytanie,ale nigdy nie brałem więc pytam.
0
@blakkudium
Masz matkę,masz matkę.
Jakby nie obronił to kto wie..
0
Większy płacz będzie w dalszych meczach.
0
Teraz sobie wyobraź jak on nie trafia decydującego karnego w konkursie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ładna gra psychologiczna
0
Teraz sobie wyobraź jak on nie trafia karnego
3
Co on mu tam tłumaczył po tej wrzutce ? Xd
1
@Sulimo Współczuję
0
@Lucyfffer
Wycisz łeb, odejdź od telefonu czy telewizji,zrelaksuj się,.
a najlepiej dwa ketonale lub aulin i spać
1
@Lucyfffer No to ciśnienie, chociaż dziwnie że masz tylko gorączkę.
Zwymiotuj,zbija temperaturę.
1
@Lucyfffer Ogólnie to może być od ciśnienia
Może to być też migrena.
To też może być odkleszczowe zapalenie mózgu