0

To ładnie skazani tam się pójdą jeszcze bardziej błaźnić Chciałbym usłyszeć takiego kamińskiego z tym drugim pajacem jak się przedstawiają na pierwszym posiedzeniu.

0

Ewa Swodoba to jedyna kobieta której wybaczam zawsze ten brudnopis. I oby do finału teraz.

4

@Majkel34 My jesteśmy przyzwyczajeni już do pośmiewiska na skalę europejską więc możesz to jakkolwiek nazywać

0

@Kgorecki2500 Ty też się wylecz z tej konfederacji najlepiej

7

Jak kogoś cieszy braun w PE to polecam jakiegoś terapeutę.

1

Sztab medyczny z Barcelony?

2

Połamią nas wszystkich w tydzień

2

Pompowanie baloniku czas start.

0

Zajebiście zaczynamy,brawo panowie

1

@Albatros Jest coś takiego jak powikłania pooperacyjne.

0

@FanBarcYxD Mieli przykaz czy chęci?

0

@Kinginiesta od jutra jest beta UFL , konkurent dla Fify. Właśnie pobrałem i czekam

1

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Mam długi weekend,wolne być musi.

Jak ktoś ma canal plus lub Polsat cyfrowy to wleciał nowy kanał Viasat True crime dla fanów wariatów seryjnych i nie tylko.

0

@SawneyBean ja tam nie narzekam

3

Żona : " od zawsze miał realową mordę"

11

Po prostu szczerze zazdroszczę..

0

Mam nadzieję że żółw jednak popsuje im szatnie

0

A żeby to wszystko spłonęło

1

Cały sezon czekałem na takie gnojenie

0

Chłop już by nie sędziował jakby czerwo dał

0

To się musi skończyć klasycznym Madrytem..

1

Polecam dziś bez spiny,bez jakichkolwiek emocji oglądać finał. Bez ekscytacji przy 2:0 dla Borussii. Finał rządzi się swoimi prawami i nawet ludzie, którzy tylko chcą grać w piłkę mogą np wyłapać czerwo ..

1

@Kgorecki2500 mam jedynkę wersję royal i w ogóle to do mnie nie przemawia. Dwójka wychodzi w sylwestra.

1

Wolisz rukole na pizzy czy ananas?

15

Komentarz usunięty

1

@VegetaPolska o której to leci ?

2

Rewanż Usyk Fury oficjalnie 21 grudnia.
Miesiąc przed styczniem.


0

@FcPortoFan1999 co ty roraty masz w maju? Ja dopiero lecę na procesje

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Kto już odjebany jak stróż w Boże Ciało?

0

Bardzo dobra wiadomość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?