0

Jak przegramy to siemanko? Czy jeszcze jakieś matematyczne szanse?

2

@GuerillaAthletic Już doczytałem.

Krew to życie. Oddałem 35 litrów, wszystkie odznaki uznania itp mam,ale to właśnie takie sytuacje jak wasza pokazują jaką robotę robią krwiodawcy.
Dziękuję wam wszystkim z osobna.

0

@barcelonaLM Hiszpanie na kurs kucharski przyjdą

2

@GuerillaAthletic Nie znam sprawy ale życzę zdrówka i dużo sił, psychicznych również.

6

Robert Lewandowski: "Podczas następnej kolacji drużyny będzie polskie jedzenie - bigos, pierożki."


0

Lewy ty Anki nie presujesz, że jednak jest twoją żoną i o czymś to świadczy, więc co tu mówić o boisku

2

Będzie sraka i ciężary. Polecam nifuroksazyd ewentualnie czystek do picia.

11

Remis do przerwy to sprawa otwarta

1

Nie zdziwię się jak to przegramy

0

Mam pytanko odnośnie galaktyk od Samsunga jeszcze. Kto tu jest specem od tej firmy?

0

@JordiAlbion nie nie nie


7

Jestem romantykiem
Mogę być Twój
Widzisz te gwiazdy?
Przy Tobie to...

Najlepszego dla kobiet z najlepszego forum.

5

Równo7 lat temu osobiście byłem na najlepszym meczu Barcelony i na lepszym już nie będę.
Był to mój jak narazie jedyny wyjazd,ale, za to jaki.

1

Taki ze mnie niby gracz konsolowy a pierwszy raz trylogię stalkera odpalam bo pamiętam że jedynki na pc nie chciało uruchomić 100 lat temu. Teraz wyszła wersja konsolowa z tym polskim lektorem.

2

Witam ziomusi smacznej kawusi. Bardzo smutna informacja z tym Akira. Chyba aż przejdę w końcu tego Kakarota na Xboxie.

Co tam na śniadanie? Smalczyk z fasoli i kiszony plus mały chlebek razowy.

Jeszcze przed pierwszą kawką.

1

@macio_944 oni mają po prostu inne standardy w meczach

Powinny być kursy na sędziów piłkarskich i na sędziów w meczach realu madryt

5

@beter2 arteta przyjdzie tak jak veratti

4

7 lat temu o tej porze byłem nie po drugiej kawusi a po sangrii w hostelu w Barcelonie. Siedzieliśmy w 40 osób po śniadaniu na wspólnej kuchni. Z głośnika leciała Shakira i "Bicicleta", najlepszy chillout. Od razu wypad na CN na zwiedzanie stadionu. Dzień później płakałem na trybunach będąc świadkiem meczu o którym piszą już w książkach

@codemat też tam był i te Sangrie pił

1

@SelloutCrowd nie wezmę nigdy IP

0

@MesQueUnClub_87 ona w marcu będzie w s23

0

@Uukasz_93 bo tam masz snapa o to chodzi

1

@Rust_Cohle Mam 50 cali Sony X90 ale on 4600 kosztował

65 cali to tcl 745 ,masz 144 Hz i pełne podświetlenie matrycy. Qled i kosztuje 4 koła

Do meczów i do grania cacy,do systemu idzie sie przyzwyczaić z resztą już go dawno poprawili

0

Haha. Wczoraj pisałem o tym jak postanowiłem wybrać S24+ ,bo piękne kolorki, świetne głośniki i cały design. Do tego te całe AI

Co z tego skoro przy oglądaniu YT i przeglądaniu stron grzała się ramka i całe plecki. Chciałem dać szansę exynos ale z miejsca poległ. Nie mówiąc już o dwóch kreskach zasięgu.
Szybka zmiana i już posiadam S23 plus ponieważ S24ULTRA był za duży zwyczajnie. Przesiadłem się z S20FE
Siedzi snapdragon , elegancka bateria, wszystko śmiga, a sztuczna inteligencja wleci w aktualizacji w marcu. Taki jestem szalony s jeszcze druga kawa przede mną.

0

Witam ziomusi smacznej kawusi. Wchodzi pierwsza.

Stalker trylogia na Xbox się pojawiła a że nigdy nie grałem polecimy całość.

1

@JimMorrisonFCB 4 koła, pojemność 512 , wziąłem na mały kredyt

3

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Po wielu tygodniach wybierania, testowania oglądania, sugerowania został Wybrany S24 plus. Pierwsze wrażenia fajne, głośniki elegancko grają jak na moje potrzeby, ekran przepiękny i nawet nie podkręcałem kolorów. Wiadomo exynos pierwszy raz w życiu i lekko zrobił się ciepły ale to przez instalacje kilku aplikacji na raz plus aktualizacja. Oczywiście nie kopiowałem jeszcze multum innych rzeczy natomiast wrażenia 9 na 10. Bateria ciągle uczy się korzystania.

1

@PiotrR cudwnny film niegdy mi się nie znudzi

0

Gil manzano trolem roku

0

Jagusy i tak na mistrza pójdą. To nie jest jakaś Girona z zadyszką.

1

@Lisek samosądy już były i za dużo potem z tym zachodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?