Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 Formacja cmentarz
1
@mikooowariacie_ warto przypomnieć tu mecz Portugalia Holandia
3
Dobra klamka raczej zapadła.Biore tego s24. Oczywiście gdyby ultra byly mniejsze to nawet bym się nie zastanawiał. Na tyle co ja używam smartfona czyli bieganie po stronach, opłaty rachunków mecze na Canal Plus apce,,msg,jedna gierka z zerowymi wymaganiami, od czasu do czasu fotki i zero nagrywania filmów to myślę że i ten exynos wyciągnie. Poza tym już weszła aktualizacja tych kolorków właśnie.
1
@fcbarcafan19 cappuccino to nie kawa :D
1
@Kgorecki2500 czekam jak u nas to wprowadzą
4
@MesQueUnClub_87 kawa to podstawa życia jest.
Spotykam się z opinią ludzi którzy mówią,że jeśli kawa smakowałby jak pachnie to większość by piła heheh
0
@LM10GOAT Również jestem za
3
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Zaraz wchodzi druga.
Sądzę, że w ciągu najbliższych miesięcy wprowadzimy zakaz sprzedaży jednorazowych e-papierosów. Idealnie byłoby, gdyby udało się to zrobić do wakacji — powiedział w piątek wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny. Podkreślił, że jest za całkowitym zakazem jednorazowych e-papierosów.
Mam nadzieję że w ogóle wprowadzą zakaz, nawet tych " stałych" e gowien
0
Powinni już zacząć "nie poddawaj się" do 90 minuty
0
Ładnie ta Legia gra całkiem
0
ON to zrobi
https://x.com/ManagingBarca/status/1758174258751291676
0
@Emhyr no i legancko
1
#Decomusisz.
Do czerwca
3
Faul taki na fawelarzu skutkuje dwiema czerwonymi kartkami.Dla falującego i dla piłkarza który najwięcej ma pretensji
0
A carvadziad jeszcze wstawaj do niego haha
1
@MichalZZZ to ten główny przeciwnik z Ong Bak ? Albo kickboxer
5
@MesQueUnClub96 ja czekam na koniec jego przepustki,tym razem zabierzcie go na jakiś Wrocław
0
@Pressinho Nie no roku czekać nie będę haha ja chcę telefon mieć w przyszłym tygodniu
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Już miesiąc myślę nad tą zmianą telefonu i mnie coś strzeli zaraz...
Od 4 lat mam s20fe. Mam małe witki a telefon ma 6'5 cala więc i tak nie obsługuje go jedną ręką. No i teraz tak.. Jestem gadżeciarzem więc zapaliłem się na s24 ULTRA. Luba dała argumenty mocne ponieważ ja telefonie nie pracuje,w ogóle już nie ogarnę jedną ręką, do tego telefon jest do przeglądania stron, portale społecznościowe,jedna gierka czasami foty na wyjazdach. Te s24 podoba się bo mały, ładny i ciekawa funkcja tłumaczenia np artykułów w AI. Minus że exynos i podobno blade kolorki. Zastanawiam się jeszcze nad Pixel ale przeraża mnie czysty system google.Poza tym mam budsy od Samsunga oraz zegarek Huawei więc wolę by to wszystko hulało..
Problemy trzeciego świata..
Nie biorę pod uwagę żadnego budżetowego Albo jakaś seria S ewentualnie jeszcze one plus 12,ale też spory..
1
Witam ziomusi smacznej kawusi
Może było może nie.
1
Proszę nie męcz siebie i nas...
0
Hansi Flick czy ty możesz kurwa jutro zabukowac ten samolot na środę na przykład?
0
@Kgorecki2500
Bardzo dobry pomysł. Wojsko może być dla wszystkich.
2
Liga Narodów na miękko w tym roku
0
W piłce nożnej pojawi się nowa zasada: NIEBIESKA KARTKA
Piłkarz, którym otrzyma tę kartkę, zostanie wykluczony na 10 minut. Można ją zobaczyć za popełnienie faulu uniemożliwiającego niebezpieczny atak lub za zbyt gwałtowne protesty wobec decyzji sędziego
Niebieska kartka + żółta kartka skutkuje czerwoną kartką.
2 niebieskie kartki skutkują czerwoną kartką.
Nowa zasada zostanie przetestowana w Pucharze Anglii
0
@Bobo25 Szczecin podobno nie istnieje
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Wchodzi pierwsza i oficjalny wjazd w tłusty czwartek zaczynamy pączkiem z adwokatem.Nie było moich ulubionych wiśniowych,a różane i marmolada są dla brajanków.
Smacznego !
0
Ale będą zajebiste koszulki domowe na przyszły sezon
0
@Saviola88 do sejmu możesz wejść sobie z córką czy dziadkiem,na salę plenarną już nie.
Taka różnica
6
Pięknie marszałek rotacyjny punktuje posłankę opozycji na konferencji