0

Prawo i Sprawiedliwość będzie chciało za wszelką cenę wprowadzić do gmachu Sejmu Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika, by dwaj politycy mogli dalej sprawować mandaty poselskie i uczestniczyć w obradach. Według źródeł Onetu scenariuszy ma być kilka, włącznie z siłowym zwarciem i paraliżem prawnym prac parlamentu. Wszystko zależy od środków, jakie podejmie marszałek Szymon Hołownia oraz straż marszałkowska. — Niech Hołownia kupi tony popcornu. Będzie się działo — słyszymy od polityków PiS.

Przyszla poloxja do pałacu to przyjdą i jutro do sejmu.

Nie zdziwię się.

3

@mekston zaraz ci napiszą że są posłami

2

@GeneralXavi na legitymację może wejdą ale do plenarnej już nie

5



No ja mam nadzieję

0

@FcPortoFan1999 ale kogo ty porównujesz. Człowieka który udaje prezydenta,do głów mocarstw.
Ten tzw prezydent nie jest osobą, która jest ponad wszystkim partiami tylko wykonuje zadania zlecone z Nowogrodzkiej. Wiesz to i Ty i ja i setki ludzi tutaj

1

@Kgorecki2500 Nie uczyli Cię na wosie że rola prezydenta jest głównie reprezentatywna na arenie międzynarodowej?

6

@FcPortoFan1999 urząd prezydenta w ogóle powinien być zniesiony ponieważ kiedyś może dostać go osoba dudopodobna.

3

@Comentateiro już ja widzę jak go Szymek i straż sejmowa wpuści na plenarną

4

@hayek tak są posłami jak Duda poliglotą

4

@Saviola88 przecież wystarczy na niego popatrzeć

36

@hayek Mandaty poselskie panów Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika wygasły bezpowrotnie 20 grudnia ub.r., w chwili, gdy sąd prawomocnie orzekł wobec nich kary więzienia. To, przepraszam za słowa, jak wół stoi w konstytucji, zaś obecna łaska prezydenta niczego w tej sprawie nie zmienia — mówi Onetowi Wojciech Hermeliński, sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku i były szef Państwowej Komisji Wyborczej.

Pamiętam tego typa z praktycznie wszystkich wyborów jak ogłaszał wyniki PKW

1

@Lucerfi powiedz mi tylko czym tzw prezydent andrzej duda zasłużył się podczas swoich kadencji

4



Pałac przestępczy nie prezydencki

1

Po dziewczynach Alcaraz?

0

@FcPortoFan1999 Moja ciekawość ma duże znaczenie

1

@Arden to taki ping pong na stole na trawie

1

Wstajesz i klaszczesz jak Zidane teraz.

2

@budel17 o widzisz,o to pytałem.

0

@FcPortoFan1999 no putinowski czy niekoniecznie?

1

Medvedev jest prorosyjski? Coś tam ktoś go kiedyś pytał?

12

@Rewolucja123 ja jeszcze dziś przed dwójką, w sumie teraz pierwsza kawa więc to kwestia czasu.

1

@draxidox tam się śmieją dziewczyny a tutaj Angela w mordę od razu

2

W takiej Australii to by człowiek mógł ładnie żyć,tylko te pająki.

1

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Wstałem wyspany to sobie włączyłem Hurkacza właśnie więc pewnie za chwilę odpadnie..

2

@macio_944 jedno na 3 i macie imprezę.

Bardzo ekonomiczne picie

1

@MarioVeB!

Oglądałem to wczoraj normalnie na TV do kawy na śniadanie.Fajne przesłanie na koniec Jacek dał.

4

@norbi77 Szmacenie urzędu prezydenta może sobie w CV wpisać do kariery europejskiej

1

Mariusz Kamiński po godz. 21 na mocy ułaskawienia przez prezydenta Andrzeja Dudę opuścił areszt śledczy w Radomiu. Polityk PiS witany był m.in. przez żonę i partyjnych kolegów. — Chcę powiedzieć: panie Tusk, panie Hołownia, niedługo się zobaczymy — powiedział. Oznacza to, że były szef MSWiA zamierza pojawić się na najbliższym posiedzeniu Sejmu.

Już ja widzę jak go Szymek i straż sejmowa wpuści na plenarną.

3

@Arden

Jestem osłem...Uświadom to sobie sobie..

0

@Stasiu84 nie mój premier morawiecki nakazywał mojej przyszłej żonie w razie problemów urodzić martwe dziecko

Nie mój premier morawiecki krzyczał że tego wirusa już nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?