Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawo i Sprawiedliwość będzie chciało za wszelką cenę wprowadzić do gmachu Sejmu Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika, by dwaj politycy mogli dalej sprawować mandaty poselskie i uczestniczyć w obradach. Według źródeł Onetu scenariuszy ma być kilka, włącznie z siłowym zwarciem i paraliżem prawnym prac parlamentu. Wszystko zależy od środków, jakie podejmie marszałek Szymon Hołownia oraz straż marszałkowska. — Niech Hołownia kupi tony popcornu. Będzie się działo — słyszymy od polityków PiS.
Przyszla poloxja do pałacu to przyjdą i jutro do sejmu.
Nie zdziwię się.
3
@mekston zaraz ci napiszą że są posłami
2
@GeneralXavi na legitymację może wejdą ale do plenarnej już nie
5
No ja mam nadzieję
0
@FcPortoFan1999 ale kogo ty porównujesz. Człowieka który udaje prezydenta,do głów mocarstw.
Ten tzw prezydent nie jest osobą, która jest ponad wszystkim partiami tylko wykonuje zadania zlecone z Nowogrodzkiej. Wiesz to i Ty i ja i setki ludzi tutaj
1
@Kgorecki2500 Nie uczyli Cię na wosie że rola prezydenta jest głównie reprezentatywna na arenie międzynarodowej?
6
@FcPortoFan1999 urząd prezydenta w ogóle powinien być zniesiony ponieważ kiedyś może dostać go osoba dudopodobna.
3
@Comentateiro już ja widzę jak go Szymek i straż sejmowa wpuści na plenarną
4
@hayek tak są posłami jak Duda poliglotą
4
@Saviola88 przecież wystarczy na niego popatrzeć
36
@hayek Mandaty poselskie panów Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika wygasły bezpowrotnie 20 grudnia ub.r., w chwili, gdy sąd prawomocnie orzekł wobec nich kary więzienia. To, przepraszam za słowa, jak wół stoi w konstytucji, zaś obecna łaska prezydenta niczego w tej sprawie nie zmienia — mówi Onetowi Wojciech Hermeliński, sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku i były szef Państwowej Komisji Wyborczej.
Pamiętam tego typa z praktycznie wszystkich wyborów jak ogłaszał wyniki PKW
1
@Lucerfi powiedz mi tylko czym tzw prezydent andrzej duda zasłużył się podczas swoich kadencji
4
Pałac przestępczy nie prezydencki
1
Po dziewczynach Alcaraz?
0
@FcPortoFan1999 Moja ciekawość ma duże znaczenie
1
@Arden to taki ping pong na stole na trawie
1
Wstajesz i klaszczesz jak Zidane teraz.
2
@budel17 o widzisz,o to pytałem.
0
@FcPortoFan1999 no putinowski czy niekoniecznie?
1
Medvedev jest prorosyjski? Coś tam ktoś go kiedyś pytał?
12
@Rewolucja123 ja jeszcze dziś przed dwójką, w sumie teraz pierwsza kawa więc to kwestia czasu.
1
@draxidox tam się śmieją dziewczyny a tutaj Angela w mordę od razu
2
W takiej Australii to by człowiek mógł ładnie żyć,tylko te pająki.
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Wstałem wyspany to sobie włączyłem Hurkacza właśnie więc pewnie za chwilę odpadnie..
2
@macio_944 jedno na 3 i macie imprezę.
Bardzo ekonomiczne picie
1
@MarioVeB!
Oglądałem to wczoraj normalnie na TV do kawy na śniadanie.Fajne przesłanie na koniec Jacek dał.
4
@norbi77 Szmacenie urzędu prezydenta może sobie w CV wpisać do kariery europejskiej
1
Mariusz Kamiński po godz. 21 na mocy ułaskawienia przez prezydenta Andrzeja Dudę opuścił areszt śledczy w Radomiu. Polityk PiS witany był m.in. przez żonę i partyjnych kolegów. — Chcę powiedzieć: panie Tusk, panie Hołownia, niedługo się zobaczymy — powiedział. Oznacza to, że były szef MSWiA zamierza pojawić się na najbliższym posiedzeniu Sejmu.
Już ja widzę jak go Szymek i straż sejmowa wpuści na plenarną.
3
@Arden
Jestem osłem...Uświadom to sobie sobie..
0
@Stasiu84 nie mój premier morawiecki nakazywał mojej przyszłej żonie w razie problemów urodzić martwe dziecko
Nie mój premier morawiecki krzyczał że tego wirusa już nie ma.