0

@tristan87 robi przestrzenie na sali sądowej

0

Przypomina mi się ten film z recydywistą czego nie wolno.

To teraz wg.pis
Kraść nie wolno
Obsadzać sądów nie wolno
Ustawy nocą nie wolno.
Za chwilę będzie zakaz głosowania.

1

Dziś jest dzień pizzy jak coś.

1

@tomek8756 e tam ja lubię

1

@MesQueUnClub_87 mafię sobie odpala pierwszą albo Crysis albo Fear

0

O ta ładna Ola siedzi jako sekretarz

0

@lajcior my tu o polskim podwórku mówimy

0

@Lanosss dary lasów ojcu z Torunia nie przekazał i ma co ma

1

Jesteś chłopie piłkarską legendą,ale też bliżej odejścia jak zostania

0

@tbas

format C: Polska

0

@JimMorrisonFCB umarł?

1

@hayek to tak jak czytanymi kazaniami.
Zawsze wolę kaznodziejów jak "zwykłych" księży. Chociaż nie każdy tak potrafi polecieć z głowy.

Miałem masę wystąpień publicznych i nigdy z kartki.

4

@Safrani od lat nie słodzę, nawet nie wiem jak wygląda cukiernia teraz

0

@jacobFCB no ale tak na dzień dobry albo cześć? Jakiś sąsiad np

0

Znacie osobiście jakiegoś posła? Ja jednego,i to rządzącego.

0

@takisobiektos mógłby 2k coś o piłce zrobić

0

Ciekawe czy pan redaktor Maciej Orłoś nawiąże do dzisiejszej wypowiedzi w którymś ze swoch wydań.

0

@lntrowertyk oczywiście że tak a nawet to jasne

1

@4drian0 o kurde ostatni raz grałem w AO i jeszcze w bibliotece gier siedzi.

2

@MessiForeverTheBest w mojej miejscowości Płaszczak otwierał pseudo jednostkę wojskową. Chłopaki nie mają tam ani broni ani sprzętu. Spacerując sobie raz w tygodniu by się pokazać że są. Wszystko kupili sobie sami,nic nie mieli od Monu. Otwarcie było pół roku przed wyborami.

1

@mkord właśnie Unia stwierdziła że oni zajmują się ogólnymi zasadami w państwach a nie pojedynczych jednostkach

2

@lajcior tworzeniem muzyki to się zajmują kwiat jabłoni i Dawid Podsiadło

1

@Tasde Imię ojca:
Jan
Matki:
Marian

2

@tomek8756 ten cały kubanczyk to jeden z największych atencjuszy internetowych. Nawet nie wiem czym on się zajmuje,raz sędziował bitwę o stocznię, gdzie on z freestylem nie miał nigdy nic wspólnego.

0

@draxidox gigabajty rapu stamtąd w latach 2001-2014

0

@mrboom Artur Wichniarek

0

Dudu w Brukseli:
We..we.. in Poland are politikal prisoners..
Bruksela:but that's not UE problem..

Dudu: Dysys Dysys.. Ok .

Tak właśnie dziś to wyglądało. Unia stwierdziła, że nie zajmują się osobistymi sprawami w państwach.
Info z RMF.

3

@Benz ładnie mówi,ale jest idiotą z przekonań. Tyle

1

@FcPortoFan1999

Dlatego to jeden z moich ulubionych albumów jak i kawałków


2

@TR3YWAY chciałbym mieć tyle lat co ty, stówka.

Jak mi żelki nie podejdą to ci odeśle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?