Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rzecznik Nowogrodzkiej przemawia na żywo
4
Beka dopiero zobaczyłem jak dudu groził paluszkiem i tak akcentował TerRRRor ,
Dobry rzecznik z Nowogrodzkiej
4
@ranger3120 u Wąsika może i owszem
10
Stan Kamińskiego jest zły, nawet zagrażający życiu. Ma podawane środki. To efekt głodówki którą zaczął kilka dni temu.
Tak powiedział Marek Suski.
A kto mu kazał zaczynać? Szantażysta z wiejskiej. Takich to mi nie żal nigdy.
0
@BorzyKrzys i tak lepiej mówi jak żona
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
W Oleśnicy dwóch 16 Latków pobiło sprzedawcę ponieważ odmówił sprzedaży monsterków i poprosił o dowód
0
@DonAndresFCB człowiek musi tylko płacić rachunki i się załatwić. Nic innego nie musi.
2
@barcelonaLM jego już na świecie nie będzie
2
Sami szkodzą..
I sobie i nam..
3
No przecież ja to wam pisałem w przerwie meczu
Xavi Hernández: "Dziś zabrakło nam dosłownie wszystkiego. Nie możemy w ten sposób wchodzić w mecz finałowy. Przeżywałem takie porażki, są one bardzo ciężkie, to ciężko cios ale przed nami jeszcze duża część sezonu, wciąż walczymy o trzy trofea. Wrócimy, jestem o tym przekonany. Wytrzymam to, że będę krytykowany i też to ja jestem najbardziej odpowiedzialny za to wszystko. Będziemy pracować dalej. Już podnieśliśmy się po ciężkich porażkach." (Mundodeportivo)
1
Czego nie rozumiesz?
0
@regatta52 zdejmowali
0
@July_6_BcN ale to śmiesznie brzmi obecnie
6
Konferencja prasowa w skrócie
0
Robercik uśmiechnięty jest dobrze jest dobrą robotę robią chłopaki
4
Tylko wiecie że jak Xavi poleci to przyjdzie Rafa Marquez
1
Idę na Twittera czytać o specjalnych spotkaniach zarządu jutro w biurach Barcelony.
3
Xavi po meczu część druga.
" Przeciwnik nie pozwalał nam na naszą grę"
" Takie mecze wzmacniają"
" Mam pełne zaufanie do prezesa"
" Nie zasługujemy na taki wynik"
0
@Kuba_1
Niestety nie zwolnią
Skończymy
2
@jaras121 Lapcio : potrzymaj mi drinka
0
@michasfcb89 no,z grającym trenerem
0
Ta czerwona kartka to koniec marzeń o Bayernie
0
@macio_944 może sam się poda na niej
0
Oni nie zatrzymają się na 4 bramkach.
Może to i lepiej
0
Piękne memy będą z miną Laporty
0
Lapcio cukier 500
1
@avanes ich komitet zebrał 2500 zł a my wpierdol
Detale
3
My bez zmian? Stare, znałem
0
Kogo widzicie w miejsce Xaviego?
Odpowiedź " każdy będzie lepszy " nie jest uznawana.
Bo kogo masz obecnie na rynku oprócz takiego Papszuna?
0
Dwójka po przerwie, Xavi po meczu out i jakoś to przełknę