1

Aj szalona ta Klaudia Jachira,szalona

0

@Mezocyklon87 człowieku ja tylko widzę że coś mi znika z c+ od razu telefon do znajomego konsultanta. Nie po to place 170 zł żeby mi coś zabierali

4

@Kgorecki2500 to jest taki pajac co się po prostu pokazywał na pseudo imprezach wojskowych, otwierał pseudo jednostki wojskowe na potrzeby kampanii wyborczej

0

@Mezocyklon87 a czemu zablokowali?

0

@bartekvisca nie nie coś Ty . Ja z takich to tylko kawa haha

1

@bartekvisca a to już może niech zostanie z daleka. Niemniej nie chodzi o żadne uzależnienia.

4

Pamiętam jak kiedyś zawsze powtarzałem,że nie miałbym problemu pójść na terapię lub w ogóle zobaczyć z czym to się je. Zawsze mówiłem że to żaden wstyd, normalna sprawa. No i nadszedł taki moment. Jutro pierwsza rozmowa.
Cieszę się, że świadomie się na to zdecydowałem, widząc już wykiełkowany problem. Później mogło być gorzej.
Zdrowie w głowie najważniejsze.
Tak więc jutro kawusia rano wiadomo,i trzeba żyć jak nagrał TeTris.

0

@Cochise u mnie też

1

Pierwsze przesłanki że Xavi poleci.
Neymar też źle się czuł i był smutny

0

@pioz123 czyli budżet jest uchwalony czy nie?

0

Ustawa okolobudzetowa to po prostu zatwierdzony budżet na ten rok? Czy po niej jest jakaś jeszcze?

2

@TR3YWAY dawaj bo ja zelkowy

0

Mąż stanu


2

Sejmowa Komisja Regulaminowa, Spraw Poselskich i Immunitetowych zdecydowała w sprawie Grzegorza Brauna. Komisja rekomenduje uchylenie immunitetu posłowi Konfederacji. Ma to związek m.in. z jego zachowaniem w Sejmie, gdy zgasił świece chanukowe w Sejmie przy pomocy gaśnicy i zaatakował kobietę biorącą udział w uroczystości.

1

@TR3YWAY jakie to?

2

300 tysięcy Polaków na marszu 11 stycznia

Kowalski do Choroszczy

0

Czarnek wygląda jak Goering

0

@szymonm97 nie wiem jak w madrycie ale w Barcelonie bilet na PSG rzutem na taśmę kupiłem na Rambli w informacji turystycznej za 140 E. W dzień meczu.

2

Nie ma nudy w kraju.


0



O to to

0

@MesQueUnClub_87 no zgłosić zgłosił ale koledzy mu w tym nie pomogą

0

Co drugi z pisu przypomina o przestępcach.

1



Ruszyła maszyna

0

@MesQueUnClub_87 W życiu, przyjdzie Ziobro jak zdrowie pozwoli lub płaszczak

11

@KichuBlaugrana
A chcesz palec w oko?

0

@gumaz ja to oglądam na żywo od 10 na Canal Plus na kanale 49 dali kanał Sejm na żywo

0

@bartekvisca tam trafiasz bo cię złapali po prostu.

0

@MesQueUnClub_87 jak Jarek zejdzie to tam się dużo pozmienia.

12

@czudi17 drinka schłodzić

0

@Chaoss
Z desperacji w której jestem Mou bym wziął od ręki, chociaż nie wiem czy on sam trenerki już nie ma dość.
Po drugie znamy jego relacje z naszym klubem i sam wspomniał że nie będzie nigdy trenował Barcy.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?