La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1685 Culés

14

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Ostatnie dwa dni jako kawaler. I nawet się jaram. W życiu naszym zmieni się teoretycznie papierowo,ale mam taką obrączkę że dumnie będę nosił. Ktoś powie, że to teraz tak się mówi ale staż jako para mieliśmy długi więc nie spodziewam się zaskoczeń jakichś teraz.
Jeden z prezentów już wręczyłem. Raczej mało romantyczny,bo S 24 ultra. Reszta już w majówkę. Najlepsze, że rocznicę ślubu i związku mamy w ten sam dzień . Fajnie że data była fartem dostępna w USC.

Zaraz wjeżdża druga.

1

@Nazio_87 Wszystkiego dobrego na nowym etapie życia :)

0

@Nazio_87 No fajnie fajnie ale jak graliśmy z PSG to co takiego zrobiłeś? nic chyba co? więc mało teraz znaczy to wszystko tak naprawdę.

2

@Jakchcesz jak graliśmy z PSG to siedziałem na CN i wygraliśmy 6:2 : )

7

@Nazio_87
Małżeństwo to super sprawa. Sam fakt, że możesz dzielić życie z kimś, kto Ci całkowicie zaufał, to działa na wyobraźnię i uszczęśliwia. Poza tym dobrze mieć w życiu kogoś, z kim będziesz dzielił zarówno szczęśliwe, jak i gorsze chwile. Ważne jest, aby nie tylko się kochać, ale również przyjaźnić. Ktoś powie, że to wszystko można osiągnąć również bez małżeństwa, ale dla mnie jednak zawarcie związku małżeńskiego to jednak wyższe stadium. Odważna i ważna deklaracja. I również z dumą patrzę na obrączkę, bo w gorszych chwilach człowiek wie, że jest dla kogo walczyć. Wszystkiego najlepszego dla Was :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?