0

@Nolife1899
Pan Pilkarz.

1

Zanim zaczniecie ogladac mecz Arsenalu z Liverpoolem, to przypominam o trwającym konkursie na najpiekniejszą niewiaste :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8699188#comment-8699188

Oddawac glosy mozna do godziny 22 wieczorem.

1

@okiemtypera_lucaxx95
Tak. Na rok.

1

@marcin000019
Bladego pojęcia nie mam :) Chyba za duzo % :)

2

@FeloRPS
Tradycyjnie jak młoda przejmie kontrole i będzie kłaść dzieci do łóżek, to ja wtedy pomaszeruje w strone barku :) Za dnia nie pije alko. W ogóle.

2

@Kwiatek67
@Colon i @VamosRakieta maja cos na ten temat napewno do powiedzenia :)

2

@Joey
A daj no mnie chlopie spokoj. Powiedzialem Ci, że nie gustuje w facetach i nie jestem osobą tolerancyjną w stosunku do takich ludzi :)

1

@FeloRPS
Jedna babeczka, wybierz jedną! :)

4

@VamosRakieta
Idz juz lepiej spac :)

0

@Bobo25
Rozumiem, że konkursowo oddajesz glos na Jennifer Aniston, tak ?

2

@IronSanHybrid
Ale ja zaspamowalem komentarzem na powyższą Panią :D

1

@IronSanHybrid
Mialo byc bez spamowania, sam o to prosilem, ale tutaj to zniszczyles system :) Co za petarda! Nie znalem jej szczerze mowiac.

0

@MesQueUnClub_87
B bedzie jutro :))))

0

@MichVeB
Dawaj tez na A, żeby zrobic konkurencje tej na E :)

0

@escarabajo
Wtedy Monica moze wygrac etap i na literke M i na literke B :) Łatwiej bedzie sie jej dostac do kolejnej rundy.

0

@Hushovt
Najpierw wrzucaj na A, do M dojdziemy jak bedzie wiecej chetnych :)

0

@Colon
Problem w tym, że nie kazdemu sie chce wstawiac zdjecia, a szkoda :)

0

@Joey
Ty lepiej glos oddawaj na kogos, a nie mi tu spamuj pozdrawiaj ;)

6


@Colon @mateuszdabski @FeloRPS @Jaca27 @Bobo25 @matirix20 @Szreko @Coutinho007 @IronSanHybrid @Mario96w i wszyscy inni, ktorych nie moge oznaczyc, ze względu na ograniczenia pod tym względem panujące.

Zapraszam wszystkich, Panie i Panów, których interesuje kobiece piękno do oddania głosu w poniższym temacie :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8699188#comment-8699188


5

@Joey
Wiesz braciszku, że ja sobie nalewam tylko wtedy, kiedy mloda przejmuje kontrole nad dziecmi i kladzie ich do spania :) Za dnia nie pije.

4

@Joey
Mam, najlepszą, najukochansza i najpiekniejsza na swiecie, co nie zmienia faktu, że sie nie interesuje innymi kobietami :) Co tez nie znaczy, że zdradzam własną, absolutnie nie. Najnormalniej w swecie rzecz ujmując jestem normalnym facetem. Ludzka rzecz zarzucic okiem i pogadac o kobietach :)

4

@SHIBA
Spokojnie bracie, ja nie brne nigdy w tego typu tematy, pozatym z natury mam w sobie bardzo duzo luzu i nie lubie napietych i zbyt powaznych dyskusji :)

4

@VamosRakieta @Joey

Zapraszam Was i wszystkich innych tutaj zgromadzonych do tego tematu :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8699188#comment-8699380

Oddajcie swoj glos, tez będę cos podliczal ;)

Tylko tam bez spamowania, prosze :D

4

@Joey @VamosRakieta
Luzik Panowie, pożartować jak najbardziej mozna, a nawet trzeba, niemniej jednak ja do osob tolarencyjnych jezeli chodzi o te tematy, to nie należe :) Prosze wybaczyc, nikt nie jest idealny :)

3

@Joey
Ty na serio preferujesz facetów? Bo sie zaczynam zastanawiac, czy kontynuowac tą znajomosc :D

2

@pax
Jak sobie tego życzą, to niech zaloza stosowny temat, nie widze przeszkód. Mnie faceci nie interesują :)

Nie spamujmy proszę.

4

@VamosRakieta
Przynajmniej wiadomo Panowie, kto ma mocne komputery, bo nie wierze, że ktos tu na telefonie zaglada :) Żeby przewinac na sam dół, to trzeba zrobic troche tych ruchow palcem :D

4

@Joey
Przestan, bo zwymiotuje zaraz :D

3

@Bobo25
haha, nie powiem, bo śmiechłem teraz :D

0

@mrboom
Ja chetny na konkurs mistera napewno nie będę, nie moje klimaty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?