MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nolife1899
Pan Pilkarz.
1
Zanim zaczniecie ogladac mecz Arsenalu z Liverpoolem, to przypominam o trwającym konkursie na najpiekniejszą niewiaste :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8699188#comment-8699188
Oddawac glosy mozna do godziny 22 wieczorem.
1
@okiemtypera_lucaxx95
Tak. Na rok.
1
@marcin000019
Bladego pojęcia nie mam :) Chyba za duzo % :)
2
@FeloRPS
Tradycyjnie jak młoda przejmie kontrole i będzie kłaść dzieci do łóżek, to ja wtedy pomaszeruje w strone barku :) Za dnia nie pije alko. W ogóle.
2
@Kwiatek67
@Colon i @VamosRakieta maja cos na ten temat napewno do powiedzenia :)
2
@Joey
A daj no mnie chlopie spokoj. Powiedzialem Ci, że nie gustuje w facetach i nie jestem osobą tolerancyjną w stosunku do takich ludzi :)
1
@FeloRPS
Jedna babeczka, wybierz jedną! :)
4
@VamosRakieta
Idz juz lepiej spac :)
0
@Bobo25
Rozumiem, że konkursowo oddajesz glos na Jennifer Aniston, tak ?
2
@IronSanHybrid
Ale ja zaspamowalem komentarzem na powyższą Panią :D
1
@IronSanHybrid
Mialo byc bez spamowania, sam o to prosilem, ale tutaj to zniszczyles system :) Co za petarda! Nie znalem jej szczerze mowiac.
0
@MesQueUnClub_87
B bedzie jutro :))))
0
@MichVeB
Dawaj tez na A, żeby zrobic konkurencje tej na E :)
0
@escarabajo
Wtedy Monica moze wygrac etap i na literke M i na literke B :) Łatwiej bedzie sie jej dostac do kolejnej rundy.
0
@Hushovt
Najpierw wrzucaj na A, do M dojdziemy jak bedzie wiecej chetnych :)
0
@Colon
Problem w tym, że nie kazdemu sie chce wstawiac zdjecia, a szkoda :)
0
@Joey
Ty lepiej glos oddawaj na kogos, a nie mi tu spamuj pozdrawiaj ;)
6
@Colon @mateuszdabski @FeloRPS @Jaca27 @Bobo25 @matirix20 @Szreko @Coutinho007 @IronSanHybrid @Mario96w i wszyscy inni, ktorych nie moge oznaczyc, ze względu na ograniczenia pod tym względem panujące.
Zapraszam wszystkich, Panie i Panów, których interesuje kobiece piękno do oddania głosu w poniższym temacie :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8699188#comment-8699188
5
@Joey
Wiesz braciszku, że ja sobie nalewam tylko wtedy, kiedy mloda przejmuje kontrole nad dziecmi i kladzie ich do spania :) Za dnia nie pije.
4
@Joey
Mam, najlepszą, najukochansza i najpiekniejsza na swiecie, co nie zmienia faktu, że sie nie interesuje innymi kobietami :) Co tez nie znaczy, że zdradzam własną, absolutnie nie. Najnormalniej w swecie rzecz ujmując jestem normalnym facetem. Ludzka rzecz zarzucic okiem i pogadac o kobietach :)
4
@SHIBA
Spokojnie bracie, ja nie brne nigdy w tego typu tematy, pozatym z natury mam w sobie bardzo duzo luzu i nie lubie napietych i zbyt powaznych dyskusji :)
4
@VamosRakieta @Joey
Zapraszam Was i wszystkich innych tutaj zgromadzonych do tego tematu :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8699188#comment-8699380
Oddajcie swoj glos, tez będę cos podliczal ;)
Tylko tam bez spamowania, prosze :D
4
@Joey @VamosRakieta
Luzik Panowie, pożartować jak najbardziej mozna, a nawet trzeba, niemniej jednak ja do osob tolarencyjnych jezeli chodzi o te tematy, to nie należe :) Prosze wybaczyc, nikt nie jest idealny :)
3
@Joey
Ty na serio preferujesz facetów? Bo sie zaczynam zastanawiac, czy kontynuowac tą znajomosc :D
2
@pax
Jak sobie tego życzą, to niech zaloza stosowny temat, nie widze przeszkód. Mnie faceci nie interesują :)
Nie spamujmy proszę.
4
@VamosRakieta
Przynajmniej wiadomo Panowie, kto ma mocne komputery, bo nie wierze, że ktos tu na telefonie zaglada :) Żeby przewinac na sam dół, to trzeba zrobic troche tych ruchow palcem :D
4
@Joey
Przestan, bo zwymiotuje zaraz :D
3
@Bobo25
haha, nie powiem, bo śmiechłem teraz :D
0
@mrboom
Ja chetny na konkurs mistera napewno nie będę, nie moje klimaty.