MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SonBarcaGoku
Zupelnie o nich zapomnialem :)
0
@Keson
Pełna zgoda. Rowniez mialem co do niego wieksze oczekiwania (Saviola)... Bylem wrecz przekonany, że zrobi ogromną kariere.
0
@fart
Zgadza sie, to Pep naciskal na jego transfer.
1
@IronSanHybrid
Mi odrazu przychodza do glowy dwa nazwiska, wspominani tutaj Quaresma i Hleb.
9
No to co Panie i Panowie, po jednym na dobry wieczorek ? :)
Dzis zdrówko @JimMorrisonFCB i jego nowo narodzonego potomka!
0
@fart
Powaznie po Czyhrynskim sie spodziewales fajerwerków? Hleb sie zgodze.
1
@IronSanHybrid
Ooo przepraszam, zapomnialem dodac, że nie wychowankach :)
2
Wymień dwóch, maksymalnie trzech zawodników Barcelony (nie takich, ktorzy byli jej wychowankami) przed erą Bartomeu, po których dużo oczekiwaleś, a ostatecznie Cię zawiedli. Żeby bylo ciekawiej, to oprócz Zlatana Ibrahimovicia. I nie chodzi mi tutaj o zawód typu, że zawodnik odszedł do rywala jak np. Figo, tylko o potencjał czysto sportowy.
4
@VamosRakieta
Wow, juz ponad 500 komenatrzy. Macie tempo jak @Jaca27 @Joey i @FeloRPS przy oproznianiu butelek po piwie ;)
2
@Messiah10
Znam to uczucie :D Żona jest bardziej stanowcza co do kupowania zabawek, ja mam miekkie serce i łatwo mnie na wszystko naciągają ;)
@Joey
Co racja to racja :) Ja majac 18 lat mialem jeszcze totalne kukuryku w głowie. Choc wtedy mi sie juz wydawalo, że pozjadalem wszystkie rozumy i jestem dorosly :)
0
@Joey
Ale to jak będą już pełnoletni :)
1
@Ghotti
No to będzie zapewne ciężki okres :D Ale sa tego pozytywy - będą przyprowadzac dziewuchy do domu ;)
1
@Ghotti
3,5,6 lat :)
1
@JimMorrisonFCB
Jest dokladnie tak jak piszesz z tym byciem jedynakiem - 100% racji. Co do instrukcji obslugi dwoch maluchów, to spokojnie, wszystkiego sie szybciutko nauczysz :) To wbrew pozorom wcale nie jest trudne. Przywykniesz do automatyzmów. Zobaczysz ile bedziesz mial przy tym radochy :) A co do bycia przy porodzie, to nie wyobrażam sobie, żeby mnie przy nim nie było.
0
@Ghotti
Co wiek? Moich wytryszków?
23
Kurcze jak to dobrze miec rodzenstwo :) kiedyś myślałem, że miałem naprawde fajne dzieciństwo, ale widząc jak się bawią moje dzieciaki, to jednak stwierdzam, że jako jedynaka bardzo dużo mnie ominęło :) Do tych tutaj, ktorzy zastanawiają sie nad powiekszeniem rodziny - nie myślcie tylko o jednym potomku, absolutne minimum to dwie sztuki, a najlepiej trzy! :) Jeszcze jak będą poczęte w niedużym odstępie czasowym, żeby się wspólnie bawić, miec wspólne zainteresowania, to satysfakcja gwarantowana!
@JimMorrisonFCB
Jeszcze raz Ci serdecznie gratuluje dzidziusia, doskonale wiem co teraz przeżywasz, ciesz sie każdą chwilą! :)
Przy okazji podzielę sie tu ciekawostką jak sie urodził mój drugi synek. Mianowicie urodzil sie w tzw. czepku, czyli w worku, w wodach płodowych. Dopiero położna przeciela błone i wszystko sie wylało, wtedy pojawił sie on :) Widok nieprawdopodobny, osobiscie nigdy tego nie zapomne! Takie dzieci sie rodzą jedno na 100 000, dlatego sie na nie mowi w czepku urodzony :)
Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych tatuśków i mamuśki ! :)
0
@msmsms
Ogólnie dobry serial ? Rozne opinie slyszalem. W skali od 1 do 10?
0
@Evrile
Far Cry akurat gralem we wszystkie czesci oprocz piątki. Jedynka zdecydowanie najlepsza, dwojka natomiast totalna porażka :)
0
@ksobi
Albo po kielichu.
1
@AV0CAD0
Bardzo ciekawa kolorystyka, choc ja osobiscie nie przepadam z czarnymi kopertami. Po czasie nie wygladaja za dobrze. Nawet te ceramiczne.
1
@ksobi
Nie no, ogladam to jeszcze raz i nie wierze w to co slysze :) To jest na serio, czy jakis żart?
1
@KB9
Laskowskiego nigdy nie zapomne z komentarza 4K :) Tez go bardzo lubie.
0
@pawelfcb2010 @Hiacynk @ksobi @Coutinho007 @FanBarcy22 @PanZagadka @Veb1233 @Hubert98 @Keson @escarabajo i inni ktorych nie zmiescilem z onaczeniem...
Panowie, a Zimoch ? Dla mnie super, legenda.
1
@ksobi
Tego nie widzialem, matko bosko, co to za komentator :D
1
@Hiacynk
Fajnie, ze odrazu wstawiles komentarz z filmikiem. Wiecej takich odpowiedzi poprosze :)
0
Wasz ulubiony komentator sportowy to... ? Bez wględu na kraj pochodzenia i jego lata w ktorych pracowal oraz dziedzine sportu, którą komentował.
1
@ToWinaSedziego
Mam na oku kolejnego Rolka, po wielu latach pasji zegarkami, najlepiej sie czuje w tych wlasnie zegarkach. Są najbardziej uniwersalne i najwygodniejsze. Jak lubisz diverki, to zapraszam na priv, pokaze Ci mojego AP Divera :)
0
@ToWinaSedziego
Ooo jak milo :) Mialem 2 Orisy. Titan 'C' Small Second i limitowany Oscar Peterson...
Mechanizm el primero to cos pieknego. Jak cos mam do sprzedania Strikinga, sluze zdjeciami w razie czego.
2
@ToWinaSedziego
Zenith El Primero wersja Black & White. Ja natomiast mam wersje El Primero Striking 10 th, ktora sie bardzo podoba koledze @AV0CAD0.
3
@IronSanHybrid
No brakowalo tu tych filmików :)