5

@IronSanHybrid
Wrócił :)

4

@JimMorrisonFCB
Urodzil Ci sie synek ? :)))

Moje najszczersze i najprawdziwsze gratulacje!!!

0

@AV0CAD0
Poznajesz co to za zegarek ze zdjecia powyzej? :)

0

@Triv44
Nie gralem, kurcze az mam ochote sobie znow w cos pograc :) Co jeszcze FPS wartego uwagi mi polecisz ? Mniej wiecej z tych lat wlasnie. Tylko Single Player.

4

@VamosRakieta
Nie czytalem wszystkiego, ale na oko to chyba Messi i Iniesta zdominowali ta liste :)

1

@IronSanHybrid
Moja żona jest znad morza, wiec znam temat tamtejszyh cen w miare na bieżąco :)

1

@IronSanHybrid
Taki to pożyje :)

3

@IronSanHybrid
Gdzies byl jak Cie nie było ? :)

4

@VamosRakieta
Ale żeś sie wkopal z tym zliczaniem tego wszystkiego :D Nie zapomnij wziąć urlopu w pracy, powodzenia :)

0

@ArdoFCB
No to odpada w takim razie.

A polecacie Call of Duty: WWII ?

0

Panowie, dodam jeszcze tylko tyle i byc moze aż tyle, że nie interseuje mnie gra multi. Tylko single.

@Triv44
Chyba zaczne wlasnie od tego tytułu...


0

@ArdoFCB
Black Ops 3 unikac - zapisane :)

0

@Alex66
Gdzie jest darmowy ?

1

@Chakalaka
Gralem. Chodzi mi o częsci po roku 2010 :)

0

@ArdoFCB
Przed 2010 rokiem gralem wszystkie czesci, chodzi mi o czesci po 2010 roku :) Począwszy od Black Ops, w ktorą to czesc juz nie gralem napewno.

0

Ktore części Call of Duty polecacie, a które omijać szerokim łukiem? Ostatnio w tą gre grałem wiele lat temu, dokładnie w 2009 roku w wersje Modern Warfere 2.

Edit : teraz patrze na YT i cos mi sie kojarzy, że w MW 3 tez gralem, ale napewno nie gralem w Black Ops, ktora wyszla rok wczesniej, czyli w 2010 roku. Wiec przyjmijmy, że na tych latach sie zatrzymalem jezeli chodzi o ten tytuł.

0

@kkbarca
Polecasz tą gre na PC czy PS4 ?

0

@barteq @Chaoss
Ogladam, ogladam, tylko mi w gardle zaschło ;) Juz jestem z powrotem i wracam do serialu.

0

Po pierwszych 8 odcinkach Sons of Anarchy dobry, ale tez bez żadnych fajerwerków. Mam nadzieje, że im dalej w las, tym tylko będzie lepiej. Ide po drinka, nalać komuś?

4

@VamosRakieta
Ty na serio bedziesz to wszystko liczyl ? :)

1

@AduŚ07
Ogladam, ogladam, dopiero wczoraj zaczalem ten serial, ale cos czuje, ze sie nie zawiode :)

1

@katalonczyk987
Maggie Siff

1

@Joey
Typowo w moim guscie :)

2

Śliczna jest ta Pani doktor w serialu Synowie Anarchii :)

0

@cchesterr43
Nie wszyscy, bo są tez tacy jak np. ja, ktorzy maja w głebokim powazaniu tą całą szopke polityczną :)

1

@PanZagadka
Ja pytam, lubie piekne kobiety :)

0

@PanZagadka
Jaka ? Poka no

1

@justfootball
Chyba włosy ;)

0

@Colon
Figo sie opamietuje i wraca po rozum do głowy oraz brazylijczyk Ronaldo zostaje na dluzej w Barcelonie.

1

@Chwytliwy @Jaca27
Dobry chlopak był, na klatce dzień dobry mówił ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?