0

Nowe zasady, a w zasadzie zasada!

Kobieta, ktora bedzie druga w jakims konkursie na jakąś literkę, ale uzyska na koniec najwiecej glosow sposrod drugich miejsc, rowniez przejdzie do wielkiego finału. Tak wiec warto oddwac glosy na każdą Panią.

0

@AV0CAD0
Ale glos oddajsz na Bellucci, tak ?

ps. link nie działa.

3

@burixgm
Oby :)

0

@escarabajo
I to też szanuje.

1

@norbi77
Sam bym na nią oddal glos, czekalem czy ktos ją tu wstawi :) Doskonały wybór :)

0

@escarabajo
Ale zawsze fajnie jest poznac gusta uzytkownikow i poogladac piekne Panie :)

0

@TheNekro94
To glosujesz, czy nie? Bo nie wiem, czy uznawac Twoj glos, kiedy będę podliczal :)

0

@escarabajo
Jedna Pani, wybierz jedną Panią! :)

1

@TheNekro94
Oddajesz glos na Bellucci ? Żebym pozniej nie mial watpliwosci przy podliczaniu.

1

Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke B (imie bądz nazwisko).

Dla niewtajemniczonych o co chodzi, wszystko mozna przeczytac w tym temacie :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8699188#comment-8699188

Pamietajcie prosze, że jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.

Mile widziene zdjecie tejże Pani, mozliwie najlepiej ukazujące jej urode. Jezeli sie jest leniuszkiem i sie nie chce, to nic nie szkodzi, wystarczy imie i nazwisko.

We wczorajszym konkursie wygrala Jenniffer Aniston, ktora przeszla do kolejnej rundy. Kiedy alfabet wyłoni wszystkie finalistki, zrobimy ankiete i poznamy najpiekniejszą kobiete wg. tutejszej spolecznosci.

Zachęcam do zabawy :)

0

@Colon
Taktyk na wieczor. Mafia na świecie.

Dzieki Colon.

2

@BarcaInfo
Fajnie sie czyta takie newsy, takie powiedzialbym nawet, że nie w stylu Barcelony :)

0

@Tomo1989
Rozumiem, dzieki za odp.

0

@Tomo1989
Chodzi mi o to , że odkad sie porozumial z Barceloną. Nie wiem ile do tej pory rozgral meczy, 2,3 ? Bo wczesniej duzo sie na niego narzekano, że gra totalny piach przez ostatnie miesiace.

0

Nie ogladam meczy Juve, ktos moze potwierdzic, że Pjanic odkad porozumial sie z Barceloną, to gra zdecydowanie lepiej ?

2

@MesQueUnClub_87
Molesta
Cypress Hill
Zip Sklad
Dr. Dre
2Pac
Wu Tang
Ice Cube
Liroy
X zibit
Snoop Dogg
Snap
RUN DMC
Haddaway
Vanilla Ice
C block
Fun Factory
Nana
Technotronic
Dr Alban
2 Unlimited
I wiele wiele innych... :)

0

@Abuk
Ja rozumiem o co chodzi, ale serial w moim odczuciu tym sposobem duzo traci na realiźmie i ogolnym odbiorze. Nie podoba mi sie cos takiego. Kojarzy mi sie to z podróbkami, ktorych nie znosze i jestem ich wielkim przeciwnikiem. Zwłaszcza jeżeli chodzi o odzież i zegarki :)

1

Wiecie za co szanowalem m.in. produkcje Dextera? Za prawdziwe loga. W Sons of Anarchy wszystko pozakrywane albo zmienione nazwy oryginałów. A juz z nazwą Jacka Danielsa, to przegieli :D Nie lubie czegos takiego. Jake Danzels Old No 2 Kentucky :)

0

@Colon
Nic nie szkodzi.

0

@VenoM
Doskonale rozumiem o co Ci chodzi i masz duzo racji w tym co piszesz, ale nie mam czasu na taką dogłebną zabawe. Zostawmy tak jak jest. Alfabet wyłoni finalistki i pozniej zrobie ankiete ktora z nich jest wg. wszystkich najladniejsza.

0

@Colon
Czekaj, ide po drinka, bo Cie nie kumam o co Ci chodzi :D Napisalem przeca, że Aniston, ktora uzyskala 4 glosy. Alba miala 3.

0

@Colon
Ale kto ? Jakie one ? O co Ci chodzi ? :) Jennifer Aniston to pierwsza finalistka, a jest jeszcze caly alfabet przed nami :)

0

@VenoM
To co proponujecie ? Samo nazwisko ? Nie chce mi sie juz mieszac w temacie.

0

@Colon
Czemu ??

1

@Bobo25
Sam bym na nią oddał głos, ale jako zalozyciel tematu mi nie wypada. Śliczna jest, tez mi sie bardzo podoba :)

0

Do nastepnej tury przechodzi Jennifer Aniston. Jutro koło południa zapraszam Panie i Panów na literkę B.

O co chodzi mozna przeczytac w tym temacie :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8699188#comment-8701592

Tyle ode mnie, ide ogladac serial :)

0

@VenoM
Za pozno na głos. Alba miala 3 glosy, a Aniston 4. Zapraszam jutro na literkę B.
Zostawmy juz tak jak jest. Rozumiem, że przy imieniu i nazwisku ta sama osoba ma szanse wygrac dwa razy, ale tez automatycznie wypchnie wtedy jedną rywalke przy wielkim finale :) Na Albe bedziesz mial okazje zaglosowac przy literce J.

0


Zamykam temat. Do następnej tury przechodzi Jennifer Aniston. Jutro koło poludnia literka B.

0

Assetto Corsa Competizione, warto? Czy niewiele sie rozni od poprzedniej wersji tej gry ?

1

@FeloRPS
Moze sie tak zdarzyc :) Rowniez postawilem na zwyciestwo Arsenalu. Choc nie tak wysokie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?