MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nowe zasady, a w zasadzie zasada!
Kobieta, ktora bedzie druga w jakims konkursie na jakąś literkę, ale uzyska na koniec najwiecej glosow sposrod drugich miejsc, rowniez przejdzie do wielkiego finału. Tak wiec warto oddwac glosy na każdą Panią.
0
@AV0CAD0
Ale glos oddajsz na Bellucci, tak ?
ps. link nie działa.
3
@burixgm
Oby :)
0
@escarabajo
I to też szanuje.
1
@norbi77
Sam bym na nią oddal glos, czekalem czy ktos ją tu wstawi :) Doskonały wybór :)
0
@escarabajo
Ale zawsze fajnie jest poznac gusta uzytkownikow i poogladac piekne Panie :)
0
@TheNekro94
To glosujesz, czy nie? Bo nie wiem, czy uznawac Twoj glos, kiedy będę podliczal :)
0
@escarabajo
Jedna Pani, wybierz jedną Panią! :)
1
@TheNekro94
Oddajesz glos na Bellucci ? Żebym pozniej nie mial watpliwosci przy podliczaniu.
1
Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke B (imie bądz nazwisko).
Dla niewtajemniczonych o co chodzi, wszystko mozna przeczytac w tym temacie :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8699188#comment-8699188
Pamietajcie prosze, że jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.
Mile widziene zdjecie tejże Pani, mozliwie najlepiej ukazujące jej urode. Jezeli sie jest leniuszkiem i sie nie chce, to nic nie szkodzi, wystarczy imie i nazwisko.
We wczorajszym konkursie wygrala Jenniffer Aniston, ktora przeszla do kolejnej rundy. Kiedy alfabet wyłoni wszystkie finalistki, zrobimy ankiete i poznamy najpiekniejszą kobiete wg. tutejszej spolecznosci.
Zachęcam do zabawy :)
0
@Colon
Taktyk na wieczor. Mafia na świecie.
Dzieki Colon.
2
@BarcaInfo
Fajnie sie czyta takie newsy, takie powiedzialbym nawet, że nie w stylu Barcelony :)
0
@Tomo1989
Rozumiem, dzieki za odp.
0
@Tomo1989
Chodzi mi o to , że odkad sie porozumial z Barceloną. Nie wiem ile do tej pory rozgral meczy, 2,3 ? Bo wczesniej duzo sie na niego narzekano, że gra totalny piach przez ostatnie miesiace.
0
Nie ogladam meczy Juve, ktos moze potwierdzic, że Pjanic odkad porozumial sie z Barceloną, to gra zdecydowanie lepiej ?
2
@MesQueUnClub_87
Molesta
Cypress Hill
Zip Sklad
Dr. Dre
2Pac
Wu Tang
Ice Cube
Liroy
X zibit
Snoop Dogg
Snap
RUN DMC
Haddaway
Vanilla Ice
C block
Fun Factory
Nana
Technotronic
Dr Alban
2 Unlimited
I wiele wiele innych... :)
0
@Abuk
Ja rozumiem o co chodzi, ale serial w moim odczuciu tym sposobem duzo traci na realiźmie i ogolnym odbiorze. Nie podoba mi sie cos takiego. Kojarzy mi sie to z podróbkami, ktorych nie znosze i jestem ich wielkim przeciwnikiem. Zwłaszcza jeżeli chodzi o odzież i zegarki :)
1
Wiecie za co szanowalem m.in. produkcje Dextera? Za prawdziwe loga. W Sons of Anarchy wszystko pozakrywane albo zmienione nazwy oryginałów. A juz z nazwą Jacka Danielsa, to przegieli :D Nie lubie czegos takiego. Jake Danzels Old No 2 Kentucky :)
0
@Colon
Nic nie szkodzi.
0
@VenoM
Doskonale rozumiem o co Ci chodzi i masz duzo racji w tym co piszesz, ale nie mam czasu na taką dogłebną zabawe. Zostawmy tak jak jest. Alfabet wyłoni finalistki i pozniej zrobie ankiete ktora z nich jest wg. wszystkich najladniejsza.
0
@Colon
Czekaj, ide po drinka, bo Cie nie kumam o co Ci chodzi :D Napisalem przeca, że Aniston, ktora uzyskala 4 glosy. Alba miala 3.
0
@Colon
Ale kto ? Jakie one ? O co Ci chodzi ? :) Jennifer Aniston to pierwsza finalistka, a jest jeszcze caly alfabet przed nami :)
0
@VenoM
To co proponujecie ? Samo nazwisko ? Nie chce mi sie juz mieszac w temacie.
0
@Colon
Czemu ??
1
@Bobo25
Sam bym na nią oddał głos, ale jako zalozyciel tematu mi nie wypada. Śliczna jest, tez mi sie bardzo podoba :)
0
Do nastepnej tury przechodzi Jennifer Aniston. Jutro koło południa zapraszam Panie i Panów na literkę B.
O co chodzi mozna przeczytac w tym temacie :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8699188#comment-8701592
Tyle ode mnie, ide ogladac serial :)
0
@VenoM
Za pozno na głos. Alba miala 3 glosy, a Aniston 4. Zapraszam jutro na literkę B.
Zostawmy juz tak jak jest. Rozumiem, że przy imieniu i nazwisku ta sama osoba ma szanse wygrac dwa razy, ale tez automatycznie wypchnie wtedy jedną rywalke przy wielkim finale :) Na Albe bedziesz mial okazje zaglosowac przy literce J.
0
Zamykam temat. Do następnej tury przechodzi Jennifer Aniston. Jutro koło poludnia literka B.
0
Assetto Corsa Competizione, warto? Czy niewiele sie rozni od poprzedniej wersji tej gry ?
1
@FeloRPS
Moze sie tak zdarzyc :) Rowniez postawilem na zwyciestwo Arsenalu. Choc nie tak wysokie.