1

@mielniczas
Żadne xd, ja tam uważam, że Dorota Robaczewska jest bardzo sexy.

0

@ukiii
To wybierz jedną z nich, ale narazie skupmy sie na literce D :)

1

@Joey
Ale na kogo oddajesz glos ?

2

@Lopezz80
Zdrowa :)

0

@RosjaninBut
Juz nt. temat pisalem wielokrotnie. Dzieki temu każda z kobiet ma jakby podwójną szanse, to dobrze. Niektorzy zapominają o wielu pieknych kobietach, może sobie przypomną przy innej literce. Pozatym taka kobieta, jezeli jest naprawde wyjątkowa i podobac sie bedzie wielu tutaj ludziom, to tym sposobem odrazu wypchnie jakas uczestniczke w walce o finał. Moim zdaniem ma to jak najbardziej sens.

0

@Odesseiron
No wlasnie testuje sprzet.

0

@Colon
A cos z nieelektrycznej gitary bys mi jeszcze polecił...

1

@ksobi
Umarlem na koncu :D Get Lost haha

0

@Odesseiron
Tyle tylko, że potrzebuje dobra jakość. Sprobuje w Tidal albo Spotify wpisac SLASH.

A cos z gitary nieelektrycznej ?

0

Polećta prosze najlepsze, takie top topów utwory gitarowe.

1

@ksobi
haha, będę pamietał :)

3

@Odesseiron
Taktyk książka Dobre Matki.

0

@Striker
Moze w wiekszych miastach są, tego nie wiem. Dla mnie Irlandia jezeli chodzi o wyżerke na miescie, to przedewszystkim baranina i wolowiona. Zwlaszcza milosnicy prawdziwych soczystych steków nie umra tu napewno z głodu :)

1

@Striker
W irlandii ? Zapomnij. Jak są, to gdzies w bocznych wąskich uliczkach, gdzie z daleka juz smierdzi moczem i sie odechciewa nawet tam zagladać :) Jak kebab, to tylko w Polsce w sprawdzonych miejscach :)

0

@svensonFCB
Niestety nie mieszkam w Polsce. Ostatni raz bylem wlasnie 3 lata temu i wtedy jadlem bardzo dobrego kebaba.

3

@svensonFCB
Wołowina i na ostro. Ze trzy lata nie jadlem, ale bym se zjadl teraz :)

0

@ProMILs
Popraw linka, bo nie działa.

0

@Kvothe07
Na pierwszy rzut oka skojarzyla mi sie z przebranym facetem ;)

2

@IronSanHybrid
Mój Boże... :)

3

@FeloRPS
Rozumiem. A jaki rekordzik ? W sensie ilosci browarkow :)

3

@FeloRPS @Jaca27 @Joey
Wy tak codziennie walicie po 6 i wiecej piweczek ? :)

1

@escarabajo
Czekalem czy dzis nie zapomnisz :D

0

@mateuszdabski
Rozumiem, czekasz na isnpiracje :)

0

@mateuszdabski @Crakitic
Zaznacze jeszcze, że nie będę podliczal herbików jezeli ktos tym sposobem przytakuje, że ta osoba, to dobry pomysl na nominacje :) Prosze samemu wpisywac imie i nazwisko :) Jezeli oczywiscie sie chce wziac udział w zabawie, do czego bardzo mocno zachęcam!

5

Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke D (może być imie bądz nazwisko na tą literke - wedle własnego uznania).

O co w tym dokladnie chodzi? Lecimy z alfabetem najpiękniejszych wg. Was kobiet. Wpisujemy imie i nazwisko naszej faworytki. Jeżeli to mozliwe i nie jest sie leniuszkiem, to bardzo mile widziane zdjęcie, mozliwie najlepiej ukazujące urode wybranej przez nas Pani (byle nie nago, żeby mnie @Moderacja nie pogoniła). Ważne, żeby podać tylko jedną naszym zdaniem najpiekniejszą kobiete. Temat będzie sie utrzymywal do godziny 22 wieczorem każdego dnia. Po tej godzinie będę zaznaczal, że koniec czasu na oddawanie glosu. Wtedy będę podliczał, która z kobiet uzyskała najwięcej głosów i taka osoba przejdzie odrazu do finału. Jak będzie remis, to zrobimy dogrywke. Dziewczyny z drugich miejsc również będą mialy szanse na wejscie do finału! Stworzą one pozniej grupe, którą poddamy ankiecie. Postaram sie to fajnie zorganizowac, wybierając i wstawiając zdjecie każdej z Pań. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.

Pamietajcie prosze, jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.

Zaznaczam, ze dziwacznych bądz zupełnie niepasujących do tematu postaci nie będę podliczał.

We wczorajszym konkursie na literke C wygrala Charlize Theron (9 głosów), ktora przeszla do finału. Drugie miejsce zajęła Penelope Cruz (8 głosów), ktora rownież tym sposobem zachowała szanse na finał.

Finalistki po trzech konkursach, to Jennifer Aniston, Monica Bellucci i Charlize Theron. Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba, Kate Beckinsale i Penelope Cruz.

Link do wczorajszej konkursu mozna zobaczyc poniżej :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8708946

Bardzo mocno zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej zabawie. Im wiecej pięknych Pań w temacie tym lepiej :)

3

@Joey
Braciszku, bo pić to trza umić :) Po co pić do oporu? Żeby zdychac na drugi dzien? Bez sensu. Lubisz piwko, tak jak ja lubie whisky - wypijaj sobie wieczorem dwa, maksymalnie trzy piwka. Tez czesto ostatnio pije, ale są to zazwyczaj pozniejszym wieczorem ze dwie szklaneczki 30ml na smaczek. Przy dzieciach nie moglbym sobie pozwolic na to, zeby pic wiecej i miec rano kaca. Polecam ograniczyc ilosc, delektowac sie dobrym smakiem.

0

@Chwytliwy
Oprocz tego, że wiekszosc dnia z dziecmi urzedowalem, to kleiłem szytki i pobawilem sie muzyką. Troche tez roboty w domu i przy ogródku. Teraz serial ogladam.

3

@Jaca27
Obecny. Serial ogladam i slucham jak sie lód w szklaneczce rozpuszcza :)

0

@norbi77
To lub to. Wedle uznania, Twój wybór.

0

@Hushovt
Zagadzam sie w stu %

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?