1

@stradomek
Pasuje do dzisiejszego konkursu :)

0

@stradomek
Tak.

2

@Joey
Napisz imie i nazwisko, bo przy zliczaniu nie będę podliczal żadnej Emci :)

0

@Odesseiron
Probowalem juz chyba z 10 kabelków. Wiec albo sprzet wadliwy, albo żaden kabel nie pasuje.

0

@vangoor @mateuszdabski @Odesseiron
No wlasnie mam takie kable ale mi nie pasuja. W sensie nie ładują. Na pudelku pisze, ze te sluchawki wymagaja specjalnego kabla, ale powyzsze, to zdaje sie standardowe kable co mi potwierdziles. Nic z tego juz nie kumam. Ogolnie chodzi o to, że mloda mi przywiozla z paczkomatu kolejny sprzet do testów, tym razem sluchawki i co sie okazuje, że brakuje w nich kabla zasilającego. Ostatnio wadliwy wzmacniacz, a teraz brak kabla w pudelku. Wkurzaja mnie juz te sklepy internetowe jezeli chodzi o sprzet audio. Pozatym ewidentnie widac, ze sprzet jest uzywany, a ja zamawialem w sklepie jako nowy.

0

kabel USB Type A, Micro USB Type B, to standardowy, ogolnodostepny wszedzie kabel ?

1

@Nolife1899
Mi nie wypada głosowac, to troche malo etyczne. Ale z tych dwoch wybralbym chyba Eve Mendes, ktora zawsze mnie krecila. Oczywiscie Pani Longoria rowniez :) Teraz te Panie są juz nieco wiekowe i powoli tracą urode, ale jeszcze kilka lat wstecz, to byly niesamowite rakiety ;)

0

@Nolife1899
Czekalem na nominacje obu Pań, jedną juz mamy - super. Widze, że mamy podobny gust :)

1

@mateuszdabski @MesQueUnClub_87
To zrozumiale co napisal Mati - sam tak robie. Chodzi mi o to, żę ktos uczestniczy w jakims temacie, ktorego nie do konca przeczytal o co w nim chodzi :)

0

@boixos1944
Wybieramy tylko jedną panią, prosze sprecyzowac i oddac głos na jedną Panią.

3

Tylko ja mam wrażenie, że ludzie nie czytają dluzszych postów, ktore mają wiecej niz kilka zdań ?

1

@damiano996
Jest sprecyzowane, prosze przeczytac dokladnie moj pierwszy post z tego tematu. A nawet i pierwsze zdanie :)

0

@lukaszbarca15
Nie wiedziałem, że to żona Chrisa Hemsworth.

1

@Arkon
Konkurs nie ma ograniczen wiekowych. Jezeli jakas Pani jest aktualnie starsza, to wtedy racjonalnym jest, żeby wstawic jej galerie jak dopiero rozkwitała :) Zrobiles wszystko jak należy.

0

@Qlewer
Śliczna :)

1

@VenoM
Zdjecia nie są obowiązkowe. Jak sie komus nie chce, to wystarczy imie i nazwisko. Link do zdjec, to tylko dodatek, ktory jest przyjemny dla oka i ma za zadanie urozmaicic temat :) Aczkolwiek mimo wszystko również wszystkich zachęcam do odrobiny wysiłku i wstawianie wybranego przez siebie najlepiej ukazujacego urode danej Pani zdjecia.

0

@Qlewer
Link nie działa.

8

Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke E (może być imie bądz nazwisko na tą literke - wedle własnego uznania).

O co w tym dokladnie chodzi ? Lecimy z alfabetem najpiękniejszych wg. Was kobiet. Wpisujemy imie i nazwisko naszej faworytki. Jeżeli to mozliwe i nie jest sie leniuszkiem, to bardzo mile widziane zdjęcie, mozliwie najlepiej ukazujące urode wybranej przez nas Pani (byle nie nago, żeby mnie moderacja nie pogoniła). Ważne, żeby podać tylko jedną naszym zdaniem najpiekniejszą kobiete. Temat będzie sie utrzymywal do godziny 22 wieczorem każdego dnia. Po tej godzinie będę zaznaczal, że koniec czasu na oddawanie glosu. Wtedy będę podliczał, która z kobiet uzyskała najwięcej głosów i taka osoba przejdzie odrazu do finału. Jak będzie remis, to zrobimy dogrywke. Dziewczyny z drugich miejsc również będą mialy szanse na wejscie do finału! Stworzą one pozniej grupe, którą poddamy ankiecie. Postaram sie to fajnie zorganizowac, wybierając i wstawiając zdjecie każdej z Pań. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.

Pamietajcie prosze, jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.

Zaznaczam, ze dziwacznych bądz zupełnie niepasujących do tematu postaci nie będę podliczał.

We wczorajszym konkursie na literke D padł remis po 7 głosów. Konieczna była dogrywka - ankieta, ktora wyłoniła pierwsze i drugie miejsce.
O to jej oficjalne wyniki :
1. Alexandra Daddario 52 głosy
2. Anna Dymna 27 głosów.

Finalistki po czterech konkursach, to Jennifer Aniston, Monica Bellucci, Charlize Theron i Alexandra Daddario. Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba, Kate Beckinsale, Penelope Cruz i Anna Dymna.

Bardzo mocno zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej zabawie. Im wiecej pięknych Pań w temacie tym lepiej :) Licze na dużą frekwencje! Nikomu nie zaszkodzi, ani nie zajmie to duzo czasu, jeżeli wpisze imię i nazwisko wybranej przez siebie Pani.

Bawmy sie! :)

0

@Moderacja, czy istnieje mozliwosc usuniecia tego tematu z goracych dyskusji? Jest to temat konkursowy na literke D, czyli juz nieaktualny - wczorajszy. Niedlugo pojawi sie nowy konkurs na literke E, ktory bedzie mial pierwszenstwo i zapewne wleci do gorących.

Panie i Panów tu kumentujących prosze o nie podbijanie tematu komentarzami, bo zrobi sie bałagan. Przypominam, że konkurs trwa codziennie od mniej wiecej godziny 11 do 22 wieczorem. Po godzinie 22 glosy nie będą podliczane w zwiazku z czym nie będą mialy wplywu na oficjalne wyniki.

2

Oficjalne wyniki :
1. Alexandra Daddario 52 głosy.
2. Anna Dymna 27 głosów.

0

@coole
Za pozno kolego :)

1

@Ghotti
No to na dokładke żeś mi zaspoilerował z tym synem :)

0

Koncze drugi sezon Sons Of Anarchy, jestem na 10 odcinku, ale zaczyna mnie powoli nudzic ten serial.

0

@VenoM
Mnie w kazdym razie najbardziej zdziwiło brak nominacji dla Antonelli przy literce A :)

0

@VenoM
Śmiało :)

1

@kamilos1214
Pan piłkarz! Najdluzszy mlody talent w historii pilki noznej :D

0

@VenoM
Dzieki temu wlasnie masz szanse na nia zaglosowac jeszcze raz przy literce J :)

0

@VenoM
Ale Alba ma dalej szanse, bo byla druga. Co do tej frekwencji, to fajnie jakby sie zwiekszyla. Mam nadzieje, że bedzie coraz wiecej chetnych do zabawy.

2

@Shad
Charlize Theron jest sliczna, nie wybrzydzaj :)

1

@Nolife1899
Nie zapomnij oddac na nią glos jak dojdzie do literki K albo L :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?