MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@VamosRakieta
Jako pierwszy oddalem glos na Leo w tym temacie - przeszedlem do historii :)
0
@XaviHeart
Kto, co, gdzie, jak ?
0
@Kompletny
Nie robimy sobie jaj, moderacja jest poinformowana o takich postach - będą one usuwane. Chcialbym, żeby w temacie panował ład i porządek :)
1
Przypominam o głosowaniu na najpiękniejszą kobiete na literke G.
Głosy oddajemy w tym temacie :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8722319
Wystarczy imie i nazwisko naszej wybranki.
Zapraszam.
3
@fenix1983
Mnie nic :)
2
@Jaca27
Ja gram caly czas w 19 :)
0
@VenoM @AnnaMarianna
Wcale nie trzeba. Wrecz przeciwnie - zdjecie mozna wybrac obojetnie z jakiego okresu życia danej kobiety.
1
@AnnaMarianna
H bedzie jutro, dzisiaj jest G! Jeszcze raz bardzo prosze nie spamować w temacie.
2
@Joey
Co sie stalo braciszku ? Wyluzuj, piwka sie napij i delektuj sie widokiem pieknych kobiet :)
2
@shinthps
Panowie, bardzo dobrze, że sie roznimy gustami, inaczej byloby nudno. Mi tez nie podchodzi Daddario i Clarke, ale szanuje gusta innych. Nie wybrzydzajmy i nie spamujmy, bardzo Was o to prosze.
0
@barteq
Zostaje tak jak jest.
1
@Joey
Co sie stalo ?
0
@AnnaMarianna
Dobrze, ale wciaz nie wiem na kogo oddajesz glos przy literce G, bo wspomnialas o dwóch Paniach, co jest niezgodne z panujacymi tutaj zasadami :) Wybierz jedną.
0
@AnnaMarianna
Pierwszy post u góry w tym temacie, rozpoczynajacy nominacje na literke G.
Jest tam wszystko napisane :)
0
@AnnaMarianna
Hola, hola! Przeczytaj jeszcze raz moj pierwszy post i zasady tam obowiazujace :)
Jeden uzytkownik = jedna wybrana Pani :)
Na kogo oddajesz swoj glos ?
0
@AnnaMarianna
No w koncu jakas Pani sie dala namowic do zabawy :)
3
Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke G. (może być imie bądz nazwisko na tą literke - wedle własnego uznania).
O co w tym dokladnie chodzi ? Lecimy z alfabetem najpiękniejszych wg. Was kobiet. Wpisujemy imie i nazwisko naszej faworytki. Jeżeli to mozliwe i nie jest sie leniuszkiem, to bardzo mile widziane zdjęcie, mozliwie najlepiej ukazujące urode wybranej przez nas Pani (byle nie nago, żeby mnie moderacja nie pogoniła). Ważne, żeby podać tylko jedną naszym zdaniem najpiekniejszą kobiete. Temat będzie sie utrzymywal do godziny 22 wieczorem każdego dnia. Po tej godzinie będę zaznaczal, że koniec czasu na oddawanie glosu. Wtedy będę podliczał, która z kobiet uzyskała najwięcej głosów i taka osoba przejdzie odrazu do finału. Jak będzie remis, to zrobimy dogrywke. Dziewczyny z drugich miejsc również będą mialy szanse na wejscie do finału! Stworzą one pozniej grupe, którą poddamy ankiecie. Postaram sie to fajnie zorganizowac, wybierając i wstawiając zdjecie każdej z Pań. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.
Pamietajcie prosze, jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.
Zaznaczam, ze dziwacznych bądz zupełnie niepasujących do tematu postaci nie będę podliczał.
We wczorajszym konkursie na literke F wygrala Megan Fox, ktora zdobyla 17 głosów. Jest to dotychczasowy rekord jezeli chodzi o ilość głosów oddanych na jedną Panią w jednym konkursie. Brawo! Drugie miejsce zdobyła Celine Farach, ktora rowniez uzyskala bardzo dobry wynik - 11 głosów. Cieszy wysoka frekwencja, chapeau bas Panowie. Mam nadzieje, że tutejsze Panie uzytkowniczki też sie dadzą namówic do wspolnej zabawy :)
Finalistki po sześciu konkursach, to Jennifer Aniston, Monica Bellucci, Charlize Theron, Alexandra Daddario, Emilia Clarke i Megan Fox. Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba, Kate Beckinsale, Penelope Cruz, Anna Dymna, Ester Exposito i Celine Farach.
Bardzo mocno zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej zabawie. Im wiecej pięknych Pań w temacie tym lepiej :) Nikomu nie zaszkodzi, ani nie zajmie to duzo czasu, jeżeli wpisze imię i nazwisko wybranej przez siebie Pani.
Bawmy sie! :)
0
@ksobi
Odbiegając od tematu, to nawet nie wiedzialem, ze są pizze z brokułami ;) Byc moze nigdy nie zwracalem uwagi na taki dodatek do pizzy :D Ale żeby byla rownowaga w przyrodzie, to lubie pizze ze szparagami, tylko musza byc odpowiednio przyrządzone :)
3
@hank_moody
Myslalem, żeby brokul zrobic osobno na parze i dac na pizze juz gotową. W sensie chwile przed wyciagnieciem z piekarnika...
1
@AV0CAD0
Zup niestety też nie jada :( Sprobuje na poczatek z tą pizzą z brokułami.
2
@hank_moody
Oby. Problem z nim jest taki, że on to nic nie lubi z warzyw, w przeciwienstwie do reszty domowników.
@ksobi
To jest naprawde dobry pomysł! Dzieki. Genialne, naprawde. Pizza z brokułami brzmi świetnie jak na początek przygody z tym warzywkiem :)
Bardzo też dziekuje wszystkim innym za pomysły.
0
@Misanthrope
Zazwyczaj gotuje na parze wlasnie.
1
@hank_moody
Moj najmlodszy tez lubi brokuły, nawet powiedzialbym, że uwielbia. Czasami wiecej zjada brokułow, niz innych rzeczy z talerza :) Gorzej ze starszyzną.
4
@Bobo25
Lego nowe chce, a że jest niejadkiem, to ma zapowiedziane, że jak chce nowe lego, to ma sobie wybrac jakies warzywo dzis do obiadu. Wybrał brokuły :)
1
@baczmus
Haha, ciekawy pomysl w sumie :D
Mimo wszystko poczekam jeszcze na inne bardziej przyziemne propozycje ;)
5
Młody mi obiecał, że spróbuje dzisiaj brokuły. Macie jakiś swój sposób, jak je przyrządzic, żeby były możliwie jak najlepsze? Nie chce, żeby sie zraził na samym początku, bo jak wiadomo, nie jest to warzywo o genialnym smaku, za którym dzieciaki przepadają :)
1
@AnnaMarianna
Tajną baze wojskową gdzie trzymają ufoludki :) Serio.
0
Richard Jewell, dobry film, czy nic specjalnego ?
1
@karci0
Kto ją jak wolał, wedle wlasnego widzimisie :)
9
W dzisiejszym konkursie wygrala Megan Fox, ktora zdobyla 17 głosów. Jest to dotychczasowy rekord jezeli chodzi o ilość głosów oddanych na jedną Panią w jednym konkursie. Brawo! Drugie miejsce zdobyła Celine Farach, ktora rowniez uzyskala bardzo dobry wynik - 11 głosów. Cieszy wysoka frekwencja :) Mam nadzieje, że jutro tez nie zawiedziecie i bedziecie oddawac swoje glosy na wybrane przez siebie slicznotki :) Be ready na literke G.
Uciekam na serial, dobrego wieczorka każdemu życze!