0

@Encore
Karpatka i Napoleonka.

2

@Slazmi
Nie dam sobie glowy uciac, ale na 90% byla to Cola.

0

@LuisSalvano
Tak, zdaje sie z tego co pamiętam miała 11 głosów.

2

@Slazmi
Chyba tego nie pilem, mam byc szczery. Natomiast nigdy nie zapomne litrowych, czy nawet półtoralitrowych szklanych butelek Coca Coli :)

1

@Stoiczkow
Juz niestety jest po czasie. Glosy oddajemy do godziny 22 wieczorem. Zapraszam jutro na literke L.

6

W dzisiejszym konkursie na literke K wygrala moja faworytka, czarująca Mila Kunis, ktora zdobyla 6 głosów, natomiast drugie miejsce uzyskala Keira Knightley - 5 głosów. Dzięki za zabawe i widzimy sie jutro przy literce L.

Miłego wieczorka wszystkim życze :)

1

Zamykam. Glosy po godzinie 22 nie będą podliczane. Zaraz podsumowanie.

1

Przypominam o głosowaniu na najpiekniejszą kobiete na literke K. W dzisiejszym konkursie nie ma zdecydowanej faworytki i każda z Pań, nawet taka, która jest jeszcze bez żadnego głosu, ma szanse na wejscie do finału.

Zachęcam do zabawy.

Glosy oddajemy w temacie z linku poniżej.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8734696#comment-8735919


2

@VenoM
Jezeli wrzucisz swoja kandydatke 10 minut pozniej, to tez nic sie nie stanie, a zaoszczedzisz mi klopotu. Prosze szanuj zasady tu obowiazujace. Jezeli kazdy zacznie robic tak jak Ty, to zrobi sie bałagan, a tego nie chce. I bylbym tez wdzieczny jakbys nie pisal ludziom, że jego kandydatka nie jest zbyt urodziwa. Niewypada ingerowac w czyjes gusta, to nieeleganckie. Dzieki za wyrozumialosc.

1

@VenoM
To nominuj i dodawaj zdjecia wtedy jak bedziesz mial czas, bo teraz napisales dwa razy imie i nazwisko tej samej Pani i znow musze pamietac, zeby nie policzyc jej dwa razy. Prosze.

0

@VenoM
Postaraj sie zdjecia dodawac w tym samym poscie w ktorym nominujesz swoja wybranke.

0

@Colon
Giggs, ale to bardziej z sympatii. Uwielbialem ogladac wtedy Man U.

1

@YoNoEntiendoNada
Na Kate Beckinsale będę glosowal, kiedy Panie z drugich miejsc będą walczyly o wejscie do finału :) Rowniez jestem zauroczony jej urodą. Przepiękna kobieta.

1

@msmsms
1.Liverpool
2.City
3.Chelsea
4.Man U

0

@NeroTFP
To, że jest interesujaca i ciekawa, to wcale nie jest żadną tajemnicą :)

2

@ukiii
Nie skreslajmy Mili. Rozumiem, że wg. ludu jest wiele ładniejszych kobiet, ale Mila ma w sobie cos, co nie pozwala byc wobec niej obojetnym. Mnie zauroczyla swoim usmiechem, wdziekiem, a do tego jest przesympatyczną osobą. Natomiast jezeli chodzi o wyglad, to trafia w 100% w moje gusta :)

10

Dzisiaj raz jedyny pozwole sobie oddac glos (ktory jezeli macie cos przeciwko, to nie będę podliczal), bo bedzie kobieta, ktora juz dawno temu mnie urzekla swoją urodą i jest tak urocza, że nie moge przejsc obojetnie obok tej literki :) A kiedy sie usmiecha na ekranie, to juz w ogole jestem rozlozony na łopatki. Nie spodziewam sie tez, że wygra konkurs, nie zalezy mi na tym, ale dla mnie jest najpiekniejsza.

Panie i Panowie, moja druga milosc zaraz po mojej małżonce, Mila Kunis :

https://www.pinterest.com/search/pins/?q=Mila%20kunis&rs=typed

8

Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke K. (może być imie bądz nazwisko na tą literke - wedle własnego uznania).

O co w tym dokladnie chodzi ? Lecimy z alfabetem najpiękniejszych wg. Was kobiet. Wpisujemy imie i nazwisko naszej faworytki. Jeżeli to mozliwe i nie jest sie leniuszkiem, to bardzo mile widziane zdjęcie, mozliwie najlepiej ukazujące urode wybranej przez nas Pani (byle nie nago, żeby mnie moderacja nie pogoniła). Ważne, żeby podać tylko jedną naszym zdaniem najpiekniejszą kobiete. Temat będzie sie utrzymywal do godziny 22 wieczorem każdego dnia. Po tej godzinie będę zaznaczal, że koniec czasu na oddawanie glosu. Wtedy będę podliczał, która z kobiet uzyskała najwięcej głosów i taka osoba przejdzie odrazu do finału. Jak będzie remis, to zrobimy dogrywke. Dziewczyny z drugich miejsc również będą mialy szanse na wejscie do finału! Stworzą one pozniej grupe, którą poddamy ankiecie. Postaram sie to fajnie zorganizowac, wybierając i wstawiając zdjecie każdej z Pań. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.

Pamietajcie prosze, jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.

Zaznaczam, ze dziwacznych bądz zupełnie niepasujących do tematu postaci nie będę podliczał. Cenie sobie porządek we wszystkim co robie, czy to w zyciu prywatnym, czy przez internet, dlatego bardzo Was prosze, żebysmy zbytnio nie spamowali w temacie i nie starali sie wplywac na glosy innych. Dajmy ludziom głosować samodzielnie. Oczywiscie mozna zaproponowac inną Pania w tym samym poscie w ktorym oddalo sie głos na swoją faworytke, ale bez wywierania presji. I prosze w miare mozliwosci robic to schludnie, żebym nie mial problemu z pozniejszym podliczaniem nominowanych Pań. Nie zmieniamy też swoich glosow, jezeli po 15 minutach nie bedzie już obowiazywac edycja wlasnego posta.

We wczorajszym konkursie na literke J wygrala Scarlett Johansson, ktora zdobyla 11 głosów. Drugie miejsce ponownie zajęła Jessica Alba (6 głosów), ktora jako że po raz drugi zostala nominowana do walki o finał z drugiego miejsca, to tym sposobem wyeliminowała jedną z konkurentek. Jessica Alba dwukrotnie przegrala, najpierw na literke A z Jennifer Aniston, a wczoraj na literke J ulegla Scarlett Johansson. Niemniej jednak przypominam, że wg. reguł wciąż ma szanse na finał.

Finalistki po dziesięciu konkursach, to Jennifer Aniston, Monica Bellucci, Charlize Theron, Alexandra Daddario, Emilia Clarke, Megan Fox, Gal Gadot, Salma Hayek, Izabella Krzan i Scarlett Johansson. Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba, Kate Beckinsale, Penelope Cruz, Anna Dymna, Ester Exposito, Celine Farach, Selena Gomez, Audrey Hepburn i Izabella Scorupko.

Rekord glosow uzyskany przy jednej literce nalezy do Gal Gadot. Uzbierala ona wówczas 16 głosów.

Bardzo mocno zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej zabawie. Im wiecej pięknych Pań w temacie tym lepiej :) Nikomu nie zaszkodzi, ani nie zajmie to duzo czasu, jeżeli wpisze imię i nazwisko wybranej przez siebie Pani.

Bawmy sie! :)

2

@kubix05
Ja piłem ptysie, kto pamieta ? :)

1

@FeloRPS
Przy tych łobuziakach, to nie moze byc nieudana :) Dzieki i wzajemnie mordeczko.

2

@FeloRPS
Taki to pożyje, mi juz od godzinki moje dzieciaczki żyć nie dają :) Aktualnie mam wojne światów - superheroesi walczą ze star warsami :D

2

@`Sin
Kolorowych! :)

14

Jak wjeżdża poranny przeglad prasy, to znak, że trzeba isc spac :) Dobranoc wszystkim.

1

@AV0CAD0
Widzialem 1 odcinek BM. Dla fanow gatunku, to calkiem spoko. Kazdy odcinek, to inna historia.

Dexter koniecznie!

5

@Shroud
Najlepszego :)

0

@AV0CAD0
Z kryminałów polecam jeszcze Mindhunter. No i ufam, że widziales moje top 3 wsrod seriali - Peaky Blinders, Breaking Bad i Dextera. Jak nie, to sie nawet nie zastanawiaj :)

1

@AV0CAD0
Ogladam wlasnie Most Nad Sundem. Skandynawski kryminal. Polecam.

0

@Colon
Ja ogladam Most nad Sundem - tez polecam.

1

@AV0CAD0
Nie pije duzo. Lubie na smaczek tylko.

1

@AV0CAD0
Nie jem o tej porze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?