MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tadzik447
No, no, no, tylko bez takich, ja to zajety jestem ;)
1
@PerpetuousDreamer
Żarcik taki, luzik kolego :)
4
@tristan87
Kolorowych.
4
@PerpetuousDreamer
To juz musisz gadac z @LuisSalvano , on jest nauczycielem, wiec pewnie pomoże w korkach :)
4
@Chakalaka
Pepperoni z oliwkami i jalapeño. Biore to w ciemno!
2
@Triv44
Jak jak pospie do 9 rano od czasu do czasu, bo mam wyrozumiałą druga połowke, to jest cos wspanialego, a ten mi tu wyskakuje, że sobie spi do 14 - taki to pożyje :)
4
@Kondziubarca @Lord_Vader @Chakalaka
Pizza rządzi!
4
Jakbyscie mogli sobie wyczarowac jeden teraz posilek podany pod nos, to co by to bylo ?
2
@Triv44
A wszystko to pobijają szkolne kanapki :)
4
@Chakalaka
A nad nim Pizza Hut ;)
3
@Mario96w
O tej porze, to ona spi, jak kazdy normalny czlowiek ;)
3
@Mario96w @badej60
Waham sie, bo jak sie mloda obudzi i zobaczy, ze gotuje wode na pierogi o tej porze, to se swoje pomysli ;)
5
Kolega ponizej piszac o kurczaku z mizerią przypomnial mi o pierogach w zamrażalce :)
2
@Mario96w
Zawsze i wszedzie najpierw płatki! A najlepiej na zimno przygotowane dzien wczesniej. Zalewam mlekiem, dodaje orzechy, owoce, wkladam do lodowki i sniadanie rano jak malowane :) Dzien jak codzien.
2
@SHIBA
Zdrówko :)
2
@SHIBA
Dopiero jutro mam urodziny, tzn. w sumie dzisiaj, bo urodzilem sie o 2 w nocy 27 lipca. Dziekuje, zdrowie sie przyda bardzo, a pociecha z dzieciakow jest i zapewne bedzie zawsze :)
3
@Chakalaka
Dziekuje bardzo.
2
@SHIBA
Trzydziesci osiem :)
3
@Lord_Vader
Leje sie :)
4
@Chakalaka
38 lat temu sie zaraz urodze ;)
2
@Joey
Ciiii, nie tak oficjalnie :)
Dziekuje braciszku.
1
@mikiiki
To ja w takim razie nie zostawiam zielonego, bo bedzie slabo w łozku :)
0
@VenoM
Ja to jestem najbardziej ciekaw, czy pobije rekord Gal Gadot w ilosci uzbieranych glosow.
3
A co tam slychac w kafejce ? Majster jest, to pewnie tłoczno, hulańce i zabawa :)
2
@Lord_Vader
To @SHIBA chce dac zielone tylko. Przyjmuj smialo.
2
@SHIBA
Przecież wiesz braciszku, że żartuje :)
1
@CalcioFan
Czekaj, zaraz dostaniesz :)
2
@vangoor
Jak da zielone, to tak ;)
3
@SHIBA to wielki fan Realu Madryt.
2
@cchesterr43
Zdrówko kolego :)