3

@tadzik447
No, no, no, tylko bez takich, ja to zajety jestem ;)

1

@PerpetuousDreamer
Żarcik taki, luzik kolego :)

4

@tristan87
Kolorowych.

4

@PerpetuousDreamer
To juz musisz gadac z @LuisSalvano , on jest nauczycielem, wiec pewnie pomoże w korkach :)

4

@Chakalaka
Pepperoni z oliwkami i jalapeño. Biore to w ciemno!

2

@Triv44
Jak jak pospie do 9 rano od czasu do czasu, bo mam wyrozumiałą druga połowke, to jest cos wspanialego, a ten mi tu wyskakuje, że sobie spi do 14 - taki to pożyje :)

4

4

Jakbyscie mogli sobie wyczarowac jeden teraz posilek podany pod nos, to co by to bylo ?

2

@Triv44
A wszystko to pobijają szkolne kanapki :)

4

@Chakalaka
A nad nim Pizza Hut ;)

3

@Mario96w
O tej porze, to ona spi, jak kazdy normalny czlowiek ;)

3

@Mario96w @badej60
Waham sie, bo jak sie mloda obudzi i zobaczy, ze gotuje wode na pierogi o tej porze, to se swoje pomysli ;)

5

Kolega ponizej piszac o kurczaku z mizerią przypomnial mi o pierogach w zamrażalce :)

2

@Mario96w
Zawsze i wszedzie najpierw płatki! A najlepiej na zimno przygotowane dzien wczesniej. Zalewam mlekiem, dodaje orzechy, owoce, wkladam do lodowki i sniadanie rano jak malowane :) Dzien jak codzien.

2

@SHIBA
Zdrówko :)

2

@SHIBA
Dopiero jutro mam urodziny, tzn. w sumie dzisiaj, bo urodzilem sie o 2 w nocy 27 lipca. Dziekuje, zdrowie sie przyda bardzo, a pociecha z dzieciakow jest i zapewne bedzie zawsze :)

3

@Chakalaka
Dziekuje bardzo.

2

@SHIBA
Trzydziesci osiem :)

3

@Lord_Vader
Leje sie :)

4

@Chakalaka
38 lat temu sie zaraz urodze ;)

2

@Joey
Ciiii, nie tak oficjalnie :)

Dziekuje braciszku.

1

@mikiiki
To ja w takim razie nie zostawiam zielonego, bo bedzie slabo w łozku :)

0

@VenoM
Ja to jestem najbardziej ciekaw, czy pobije rekord Gal Gadot w ilosci uzbieranych glosow.

3

A co tam slychac w kafejce ? Majster jest, to pewnie tłoczno, hulańce i zabawa :)

2

@Lord_Vader
To @SHIBA chce dac zielone tylko. Przyjmuj smialo.

2

@SHIBA
Przecież wiesz braciszku, że żartuje :)

1

@CalcioFan
Czekaj, zaraz dostaniesz :)

2

@vangoor
Jak da zielone, to tak ;)

3

@SHIBA to wielki fan Realu Madryt.

2

@cchesterr43
Zdrówko kolego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?