MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cchesterr43
A co by sie dopiero stalo, gdyby whisky w szlance nie pływalo :)
2
@Oskar00
haha wyprzedziles mnie :D
1
@Comentateiro
Paweł Brożek.
1
@ViscaBarca123
Jasne, rozumiem. Czekam w takim razie :)
1
@ViscaBarca123
A kiedy ten opis Trincao, o ktory pytalem juz jakis czas temu, a Ty zdaje sie pisales, że sie robi... ?
1
@ViscaBarca123
Powiedzmy, że pytam ogolnie, bo mam nadzieje, że w Barcelonie zostaną na bardzo dlugie lata, w ktorych to zrobia najlepsza kariere :)
5
Kto Waszym zdaniem zrobi większą karierie, Pedri czy Trincao ?
3
@MrRipleyyy
Za 2x wpisane slowo dzisiaj wała dostaniesz, a nie zielone ;)
2
@FeloRPS
haha :D
3
@PatrychoO
A mnie sie ona aż tak nie podoba. Moze nie tyle nie podoba, co nie zmiescilbym jej w mojej topce ;) Ale ja to gustuje w brunetkach, wiec pewnie dlatego.
2
@FeloRPS
Co Chełm wygrał ?
8
Dzisiejszy konkurs na najpiekniejsza kobiete na literke L wygrala Jennifer Lawrence, ktora uzyskala 6 głosów. Drugie miejsca zajęła niesamowicie seksowana Diletta Leotta - 4 głosy.
Dzieki za zabawe i zapraszam jutro na kolejną literkę.
Milego wieczorka wszystkim życze :)
1
@AxelF
Za pozno. Konkurs trwa zawsze do 22 wieczorem :)
Zaraz podsumowanie.
2
@FeloRPS
To za Chełm szklaneczka, benc :)
2
@malyras
U mnie jedna pasja zamienia sie w drugą, druga w trzecią, trzecia w kolejną i tak dalej i tak dalej. Mimo wszystko trenigów/jazdy mi brakuje najbardziej.
2
@malyras
Ciekawe gdzie sa te pijaczyny @Joey i @FeloRPS - jak dobra butelczyna na stole, to nagle ich nie ma :)
1
@AxelF
A glosik oddany ? :) Masz jeszcze 10 minut.
1
@malyras
Dziekuje kolego. Najbardziej chcialbym wrocic do tego co kocham, czyli kolarstwa, niestety kolano po wypadku mi odmawia posluszenstwa. Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, bo tym sposobem spedzam wiecej czasu z najblizszymi :)
3
@malyras
Sukcesy juz byly, tera by sie zdrowko przydalo :)
1
Poprosze o linka do meczu naszych mlodzików.
3
@malyras
Jutro wyjezdzam na kilka dni w siną dal i będę swietował z małżonką, wiec moze mnie tu nie byc :)
2
@malyras
A ja dzis wyjatkowo moge sie z Wami napic ciut wiecej niz zwykle. Otwieram zaraz jakąś okazjonalną buteleczke, bo jutro moj licznik wybije liczbe 38 i trzeba juz dzis zaczac swietowac ;)
2
Przypominam o głosowaniu na najpiękniejszą kobiete na literke L (w dzisiejszym konkursie dopuszczalna jest też literka Ł).
Głosy oddajemy w temacie z linku poniżej.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8737235#comment-8737365
Zachęcam wszystkich do zabawy.
2
@AxelF
Bo w życiu drogi kolego, to trzeba umieć sie ustawić ;)
1
W dzisiejszym konkursie dopuszczalna jest też literka Ł.
1
Co do dzisiejszego konkursu na najpiekniejszą Panią na literke L, to dopuszczalna jest również literka Ł.
0
@PRINSU
Oddajesz glos na ktorąś z Pań? Bo w swoim poście tego nie uzasadniłeś.
7
Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke L. (może być imie bądz nazwisko na tą literke - wedle własnego uznania).
O co w tym dokladnie chodzi ? Lecimy z alfabetem najpiękniejszych wg. Was kobiet. Wpisujemy imie i nazwisko naszej faworytki. Jeżeli to mozliwe i nie jest sie leniuszkiem, to bardzo mile widziane zdjęcie, mozliwie najlepiej ukazujące urode wybranej przez nas Pani (byle nie nago, żeby mnie moderacja nie pogoniła). Ważne, żeby podać tylko jedną naszym zdaniem najpiekniejszą kobiete. Temat będzie sie utrzymywal do godziny 22 wieczorem każdego dnia. Po tej godzinie będę zaznaczal, że koniec czasu na oddawanie glosu. Wtedy będę podliczał, która z kobiet uzyskała najwięcej głosów i taka osoba przejdzie odrazu do finału. Jak będzie remis, to zrobimy dogrywke. Dziewczyny z drugich miejsc również będą mialy szanse na wejscie do finału! Stworzą one pozniej grupe, którą poddamy ankiecie. Postaram sie to fajnie zorganizowac, wybierając i wstawiając zdjecie każdej z Pań. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.
Pamietajcie prosze, jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.
Zaznaczam, ze dziwacznych bądz zupełnie niepasujących do tematu postaci nie będę podliczał. Cenie sobie porządek we wszystkim co robie, czy to w zyciu prywatnym, czy przez internet, dlatego bardzo Was prosze, żebysmy zbytnio nie spamowali w temacie i nie starali sie wplywac na glosy innych. Dajmy ludziom głosować samodzielnie. Oczywiscie mozna zaproponowac inną Pania w tym samym poscie w ktorym oddalo sie głos na swoją faworytke, ale bez wywierania presji. I prosze w miare mozliwosci robic to schludnie, żebym nie mial problemu z pozniejszym podliczaniem nominowanych Pań. Nie zmieniamy też swoich glosow, jezeli po 15 minutach nie bedzie już obowiazywac edycja wlasnego posta.
We wczorajszym konkursie na literke K wygrala moja faworytka, czarująca Mila Kunis, ktora zdobyla 6 głosów, natomiast drugie miejsce uzyskala Keira Knightley - 5 głosów.
Finalistki po jedenastu konkursach, to Jennifer Aniston, Monica Bellucci, Charlize Theron, Alexandra Daddario, Emilia Clarke, Megan Fox, Gal Gadot, Salma Hayek, Izabella Krzan, Scarlett Johansson i Mila Kunis. Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba, Kate Beckinsale, Penelope Cruz, Anna Dymna, Ester Exposito, Celine Farach, Selena Gomez, Audrey Hepburn, Izabella Scorupko i Keira Knightley.
Rekord glosow uzyskany przy jednej literce nalezy do Gal Gadot. Uzbierala ona wówczas 16 głosów.
Bardzo mocno zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej zabawie. Im wiecej pięknych Pań w temacie tym lepiej :) Nikomu nie zaszkodzi, ani nie zajmie to duzo czasu, jeżeli wpisze imię i nazwisko wybranej przez siebie Pani.
Bawmy sie! :)
0
@MaTi61415
Glos oddany na przepiekną Kate Beckinsale nie moze byc głosem strconym ;) Ta Pani na to zasluguje. Osobiscie rowniez jestem fanem jej urody.
2
@Slazmi
Tak będzie lepiej ;)