MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Joey
Jak najbardziej, moj bareczek stoi dla Ciebie otworem :)
3
@ksobi
Gdzie tam, od dwóch trzydziestek wieczorem na smaczek, to moja wątroba nie zbiednieje :)
2
@FeloRPS
Wzajennie, Tobie i wszystkim innym :)
4
@FeloRPS
Zaraz wyzsza instancja przejmie władze nad dziecmi a tatusiek sobie poleje :)
0
@RosjaninBut
A tego nie wiem, serio? :) W kazdym razie sliczna jest.
1
Przypominam o konkursie na najpiekniejsza kobiete na literke H.
Najwiecej glosow jak narazie uzyskaly Salma Hayek, Audrey Hepburn, Klaudia Helajcio, Amber Heard, Halle Berry i Anna Hathaway.
Glosy oddajemy w temacie konkursowym (link ponizej) wpisujac imie i nazwisko :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8724934
3
@TheNekro94
Ozark i Mindhunter.
0
@KapiFCB
Ktora czesc F1 grasz ? Naprawde polecam zainwestowac w kiere, zabawa nie z tej ziemi :)
5
@tommyVERceti
Socha jak na moj gust jest swietny :)
0
@MSN30
Nfs nie dziala pod kiere. Zdaje sie tylko jeden tytul z tej serii, jezeli sie nie myle, mial taka mozliwosc.
0
Grywam zdaje sie we wszystkie dostepne gry pod ktore mozna podpiac kierownice, ale najlepsza to jest jednak F1, pozniej wszystkie rajdówki typu Dirt. Jedyna gra w ktorą nie grałem, to obecne czesci Forzy (tak wiem, że wiele stracilem). Inne gry typu Assetto Corsa, Project Cars, Gran Turismo są fajne, jak najbardziej wciagające, zwlaszcza przez pierwsze godziny, ale pozniej szybko mnie zaczynają nudzić. A jak to wyglada u Was? Pytanie oczywiscie do fanow tego typu gier.
8
@VenoM
Zrob swoje glosowanie, na swoich zasadach, bo narazie to tylko za kazdym razem narzekasz. Twierdzisz, że Panie z Twoich propozycji są naj, a innych propozycje sa ble. Wyluzuj kolego. Nie podoba Ci sie zabawa, to nie musisz w niej uczestniczyc. Nie ingerujmy w gusta i propozycje innych ludzi.
0
@polcza
Skupmy sie prosze narazie na H.
0
@JORD10
Przykro mi, ale nie zmieniamy glosow jezeli po 15 minutach nie bedzie już obowiazywac edycja wlasnego posta. Nie moge sie wyłamac, gdyz jeden z uzytkownikow mnie juz pytal kilka literek z alfabetu wczesniej o taka mozliwosc. Jezeli kazdy by zaczal zmieniac zdanie, to bym sie tego w zyciu nie doliczyl :) Zawsze mozesz oddac na nia glos przy literce L.
3
@escarabajo
Dzieki. Mogles edytowac w pierwszym poscie - teraz musze pamietac, żeby nie podliczyc jej dwa razy :) Cwaniaczku :)
0
@escarabajo
Napisz prosze jej imie i nazwisko, bo przy podliczaniu moge niechcąco ją ominąć.
0
@Zbyszard
Ja to żaluje, że dluzej nie został u nas Ronaldo.
0
@Kwiatek67
Dalej gra ;)
2
@m_o_z
Oczy mi z orbit wyszly :)
3
@BarcaFan2001
Jak to nie wygrala? Zawsze na poczatku tematu podaje wszystkie finalistki i wyniki z dnia poprzedniego. Gal Gadot wygrala i to zdecydowanie.
1
@ksobi
Jestem czlowiek biznesu, wiec jakos sie dogadamy ;)
8
@donleo12
U mnie rodzina. Dzieci i żona.
13
Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke H. (może być imie bądz nazwisko na tą literke - wedle własnego uznania).
O co w tym dokladnie chodzi ? Lecimy z alfabetem najpiękniejszych wg. Was kobiet. Wpisujemy imie i nazwisko naszej faworytki. Jeżeli to mozliwe i nie jest sie leniuszkiem, to bardzo mile widziane zdjęcie, mozliwie najlepiej ukazujące urode wybranej przez nas Pani (byle nie nago, żeby mnie moderacja nie pogoniła). Ważne, żeby podać tylko jedną naszym zdaniem najpiekniejszą kobiete. Temat będzie sie utrzymywal do godziny 22 wieczorem każdego dnia. Po tej godzinie będę zaznaczal, że koniec czasu na oddawanie glosu. Wtedy będę podliczał, która z kobiet uzyskała najwięcej głosów i taka osoba przejdzie odrazu do finału. Jak będzie remis, to zrobimy dogrywke. Dziewczyny z drugich miejsc również będą mialy szanse na wejscie do finału! Stworzą one pozniej grupe, którą poddamy ankiecie. Postaram sie to fajnie zorganizowac, wybierając i wstawiając zdjecie każdej z Pań. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.
Pamietajcie prosze, jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.
Zaznaczam, ze dziwacznych bądz zupełnie niepasujących do tematu postaci nie będę podliczał. Cenie sobie porządek we wszystkim co robie, czy to w zyciu prywatnym, czy przez internet, dlatego bardzo Was prosze, żebysmy zbytnio nie spamowali w temacie i nie starali sie wplywac na glosy innych. Dajmy ludziom głosować samodzielnie. Oczywiscie mozna zaproponowac inną Pania w tym samym poscie w ktorym oddalo sie głos na swoją faworytke, ale bez wywierania presji. I prosze w miare mozliwosci robic to schludnie, żebym nie mial problemu z pozniejszym podliczaniem głosów :)
We wczorajszym konkursie jedna z Pań byla bezkonkurencyjna uzyskując aż 16 głosów - była to Pani Gal Gadot. Drugie miejsca zajęła uzyskując 5 głosów Selena Gomez, ktora tym sposobem zachowała szanse na finał.
Finalistki po siedmiu konkursach, to Jennifer Aniston, Monica Bellucci, Charlize Theron, Alexandra Daddario, Emilia Clarke, Megan Fox i Gal Gadot. Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba, Kate Beckinsale, Penelope Cruz, Anna Dymna, Ester Exposito, Celine Farach i
Selena Gomez.
Bardzo mocno zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej zabawie. Im wiecej pięknych Pań w temacie tym lepiej :) Nikomu nie zaszkodzi, ani nie zajmie to duzo czasu, jeżeli wpisze imię i nazwisko wybranej przez siebie Pani.
Bawmy sie! :)
1
@MesQueUnClub_87
Za duzy byl hype na ten serial, chcialem poczekacc aż opadnie po nim kurz. Wszyscy non stop o nim gadali i mi troche tym sposobem obrzydzili.
@Colon
Zaczal mnie nudzic przy trzecim sezonie, ale nie skonczylem z nim jeszcze. Pozatym ktos tutaj mi zaspoilerowal co sie stanie w tym sezonie.
4
Pewnie kazdy juz widzial i nie napisze nic nowego, ale świetnie sie ogląda serial Czarnobyl. Zaczynam wlasnie 3 odcinek.
17
@Lopezz80
Moim zdaniem najlepsza, to ta, którą strzelił w reprezentacji przeciw Anglii.
0
@Kompletny
Nominowałeś Grodzką, co jest kpiną, robieniem sobie jaj i zasmiecaniem tematu.
4
W dzisiejszym konkursie jedna z Pań byla bezkonkurencyjna uzyskując aż 16 głosów - Gal Gadot. Drugie miejsca zajęła uzyskując 5 głosów Selena Gomez, ktora tym sposobem zachowała szanse na finał.
Dzieki za dzisiejsza zabawe i serdecznie zapraszam jutro na literke H.
Dla niewtajemniczonych o co chodzi, to chodzi o ten temat :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8722319
Miłego wieczorka wszystkim życze :)
0
Zamykam. Glosy po 22 nie będą podliczane.
0
@JohnA
Glosujemy w tym temacie :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8722319