MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krefi10
Nie zaliczam. Takie głosy nie będą podliczane :)
4
Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke F. (może być imie bądz nazwisko na tą literke - wedle własnego uznania).
O co w tym dokladnie chodzi ? Lecimy z alfabetem najpiękniejszych wg. Was kobiet. Wpisujemy imie i nazwisko naszej faworytki. Jeżeli to mozliwe i nie jest sie leniuszkiem, to bardzo mile widziane zdjęcie, mozliwie najlepiej ukazujące urode wybranej przez nas Pani (byle nie nago, żeby mnie moderacja nie pogoniła). Ważne, żeby podać tylko jedną naszym zdaniem najpiekniejszą kobiete. Temat będzie sie utrzymywal do godziny 22 wieczorem każdego dnia. Po tej godzinie będę zaznaczal, że koniec czasu na oddawanie glosu. Wtedy będę podliczał, która z kobiet uzyskała najwięcej głosów i taka osoba przejdzie odrazu do finału. Jak będzie remis, to zrobimy dogrywke. Dziewczyny z drugich miejsc również będą mialy szanse na wejscie do finału! Stworzą one pozniej grupe, którą poddamy ankiecie. Postaram sie to fajnie zorganizowac, wybierając i wstawiając zdjecie każdej z Pań. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.
Pamietajcie prosze, jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.
Zaznaczam, ze dziwacznych bądz zupełnie niepasujących do tematu postaci nie będę podliczał.
We wczorajszym konkursie na literke E wgrała Emilia Clarke (7 głosów), przed
Ester Exposito (4 głosy).
Finalistki po pięciu konkursach, to Jennifer Aniston, Monica Bellucci, Charlize Theron, Alexandra Daddario i Emilia Clarke. Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba, Kate Beckinsale, Penelope Cruz, Anna Dymna i Ester Exposito.
Bardzo mocno zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej zabawie. Im wiecej pięknych Pań w temacie tym lepiej :) Licze na dużą frekwencje! Nikomu nie zaszkodzi, ani nie zajmie to duzo czasu, jeżeli wpisze imię i nazwisko wybranej przez siebie Pani.
Bawmy sie! :)
4
@dniel @joloskyy
Bardzo slusznie, dzieciak ponizej 18 roku życia nie powinien pic piwa, nawet bezalkoholowego. A tekst z grubasami i batonikami, to najglupsze porownanie jakie tu ostatnio widzialem.
0
@FCBarcelonista
Ok, to zaczynam. Dzieki.
0
Ktory z ponizszych filmów mi polecicie?
Richard Jewell, Król (The King), Wilcze echa, Nieoszlifowane diamenty, Osierocony Brooklyn.
0
@Colon
Ten to byl kot.
1
@mr_robot
Jasne, ale najpierw kobiety z drugich miejsc powalcza o wejscie do finalu. Postaram sie to jakos fajnie zorganizowac, ale bede napewno potrzebowal kogos pomocy.
0
@Andy83
Zapraszam jutro koło południa.
0
@BarcaFan2001
Za pozno juz niestety na oddawanie glosow. Konkurs trwa do godziny 22. Zapraszam jutro na literke F.
0
@VenoM
W jednym poście mozesz zaglosowac na swoja wybranke, ale mozesz tez w tym samym poście pokazac inne ładne dziewuchy na tą literke, nie ma problemu. Moze kogos zainspirujesz :)
0
@Colon
Bardzo chetnie. Fajnie jakby Panie tez glosowały.
1
@FeloRPS
Zajrzyj jutro do gorących dyskusji i nie przegapisz :)
2
Oficjalnie :
1. Emilia Clarke 7 głosów
2. Ester Exposito 4 głosy
0
@Colon
Dokladnie jest tak jak piszesz.
1
W dzisiejszym konkursie na literke E wygrala Emilia Clarke (7 głosów), przed Ester Exposito (4 glosy)
Dzieki i zapraszam jutro na literke F :) Będzie to nie lada wyzwanie. Be ready!
1
@gagass
Ale sie zmiesciles z glosem, na styk :)
0
Zamykam. Glosy po godzinie 22 nie będą podliczane. Zaraz oficjalne wyniki.
0
@Colon
Testuje duzo sprzetu audio, gonie tzw. kroliczka :) Chce poskladac sobie mega dobry sprzet na lata. Dlatego tez szukam inngo rodzaju muzyki, sprawdzam w czym dany sprzet czuje sie najlepiej.
3
Ale Epis Dym KNF sie fajnie slucha, bardzo dobre ma chlopak kawałki.
1
@PatrychoO
Literka F, Y, X nie będą łatwe :)
0
@Bobo25
Nic nie szkodzi, ciesze sie, że zdążyles z nominacją :)
Panie i Panowie, zostało półtorej godzinki i zamykam, wiec sie sprężać!
1
@PatrychoO
Twoj wybor, nie widze problemu :)
1
@Joey
Cherlize Theron to bogini piekna! Mnie to jakos specjalnie nie dziwi :) W finale ma zapewniony moj glos.
0
@Joey
Jak Clarke wygra z Exposito, to strace wszelkie nadzieje w wasze gusta :)
0
@Matan_Zajcev
Faktycznie, dzieki za info. Jeszcze nie zliczalem tego dokladnie. To nieoficjalne wyniki.
0
@Arkon
Niestety nie. Zaraz kazdy bedzie chcial cos zmieniac i zrobi sie taki balagan, ze nie bedzie mi sie chcialo tego ogarniac :) Edytowac swoj wybor mozna tak jak podczas normalnej edycji na ktora sie ma 15 minut.
0
Dzisiejszy konkurs nie ma zdecydowanej faworytki, duzo dziewczyn ma po 2-3 glosy. Co oznacza, ze duzo dziewczyn ma szanse na finał. Nawet te co uzyskały zaledwie jeden glos, a nawet takie, ktore są jeszcze bez żadnych glosow.
Ester Exposito 3
Emily Blunt 3
Emilia Clarke 3
Eva Green 2
Emily Rajtkowski 3
Elisha Cuthbert 2
Eva Longoria 2
Elsa Pataky 2
Konkurs trwa, zapraszam do oddawania swoich glosow w tym temacie :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8714690#comment-8715932
0
Messi ma slaby sezon :) Sprzedac go!
6
@Damian11
Michael Schumacher i Ayrton Senna.
0
Zanim zacznie sie mecz zachecam do oddania glosu na najpiejniejsza wg Was kobiete na literke E :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8714690#comment-8715064