0

Zamykam. Glosy po godzinie 22 nie będą zliczane.

0

@Joey
Tutaj masz wszystko napisane w moim w pierwszym poscie :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8718671


0

@Munio
Nie moja bajka :)

1

@FeloRPS
Slucham, slucham :) Dobry.

1

@FeloRPS
Poka no co tam proponujesz, juz załączam :)

1

Dawno mi nic tak do ucha nie wpadło, caly dzien mi to lata na glosnikach :) Mega pozytywny kawalek, ze swietnym bicikiem :)


5

@barcowy1899
Ale Lengleta, to Ty szanuj kolego.

12

@VamosRakieta
Jestes nieprawdopodobny, że to wszystko liczyłeś :)

0

@wpwelement
Odezwe sie na pw.

1

@shinthps
Jak najbardziej indywidualny gust ma tu duzo do powiedzenia, ale uznaje powyższe i szanuje Twoje zdanie.

0

@shinthps
Napisalem powyzej, ze zartuje, niemniej jednak wciąż uwazam, że BB jest duzo lepszym serialem od The Wire. Natomiast ktos inny moze uwazac inaczej i z tym polemizowal nie będę :) Rzecz gustu.

1

@Joey
Na jakiej zasadzie to wywnioskowales, że oddal glos na Kasie? :)

0

@Joey
Co tak ??

1

@matirix20
The Wire, to moze buty czyscic BB ;)

Oczywiscie żartuje Panowie, wszystko jest kwestią indywidualnego gustu.

Dla mnie najlepsze seriale to :

1. Peaky Blinders
2. Breaking Bad
3. Dexter

0

@Arkon
Oddajesz na Kasie Figure swoj głos?

1

@Gomess
Nie ma i nie bedzie nic lepszego od Peaky Blinders i Breaking Bad :)

11

@BarcaInfo
Wg niektorych Messi rozegral slaby sezon. W glowach sie ludziom poprzewracało od tego dobrobytu :)

1

@Barca1922 @Joey @FeloRPS @ukiii @VenoM

Panowie, moglbym prosic, żeby nie spamowac tutaj ?

Tutaj oddajemy glosy!

3

@Joey @VenoM
Co Wy macie z tym zamykaniem ? Każdy ma swoj gust i kazdy z osobna moze zadecydowac komu sie dana kobieta podoba. Zaczekajmy do 22 wieczorem, wtedy temat oficjalnie bedzie zamkniety i nie będę podliczał głosów. Jest wiele pieknych kobiet zaczynajacym sie na literke F. Spokojnie Panowie :)

0

@matirix20
Wiedzialem, ze przy tej literce sie uaktywnisz :)

0

2

@FeloRPS
Ja jestem bardzo spokojny, tylko prosze żebysmy nie robili bałaganu w temacie :) Jak chcesz zaproponowac inne dziewuszki, to wstawiasz post, oddajesz glos na wybraną kandydatke, piszesz jej imie i nazwisko, a ponizej mozesz zaproponowac inne Panie (w tym samym poście).

5

@VenoM
Nic nie zamykasz :)

2

@FeloRPS
Nie ma wrzucania jeszcze jednej w osobnym poscie. Jak ja to mam niby pozniej podliczac ? Bedzie bałagan i zrobisz mi tylko problem :) Jeden uzytkownik = jedna wybrana Pani.

2

@Arkon
Najlepsze jest to, ze jakby przeprowadzic ta samą ankiete wsrod kibicow Bayernu, to Robert by mogl przegrac z Kimmichem i Mullerem ;)

0

@Moderacja , da rade usunac ten temat z goracych dyskusji ? Jest nieaktualny. Dzisiaj jest juz nowa literka alfabetu. Dziekuje.

1

@FeloRPS
Mowilem, że zauwazysz temat bez oznaczania ;)

0

@JohnA
Sam jestes Fmargot :)

0

@Colon
Ty łobuzie juz oddales glos, wiec mi tu nie sciemniaj :) Mozesz jeszcze usunac powyzszy i edytowac pierwszy. Masz jeszcze pare minut zdaje sie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?