MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25
Zobaczymy, czy bedzie deklasacja. J to bardzo ciekawa literka, gdzie jest cala masa pieknych Pań. Ciekawe też czy ktoras z Pań pobije rekord 16 głosów.
0
@tadzik447
Tez bardzo ładna kobieta, ale nie w moim guscie :)
0
@escarabajo
I tak Mila Kunis jest naj :) Moim zdaniem oczywiscie.
0
@escarabajo
Wiem :) Przepiekna kobieta.
1
@escarabajo
Bingo!
https://www.pinterest.com/search/pins/?q=Mila%20kunis&rs=typed
1
Jutro literka K i raz jedyny pozwole sobie oddac glos (ktory jezeli macie cos przeciwko nie będę podliczal), bo bedzie kobieta, ktora juz dawno temu mnie urzekla swoją urodą i jest tak piekna, że nie moge przejsc obojetnie obok tej literki :) A kiedy sie usmiecha na ekranie, to juz w ogole jestem rozlozony na łopatki :) Nie spodziewam sie tez, że wygra konkurs, nie zalezy mi na tym, ale dla mnie jest najpiekniejsza. Zaraz po mojej małżonce oczywiscie.
Ciekawe czy ktos zgadnie o jaką Panią mi chodzi. Kiedys juz pisalem na La Rambli, nawet niejednokrotnie przy okazji pogawetki o filmach czy Paniach, że trafia w 100% w moje gusta. Inicjały MK.
6
Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke J. (może być imie bądz nazwisko na tą literke - wedle własnego uznania).
O co w tym dokladnie chodzi ? Lecimy z alfabetem najpiękniejszych wg. Was kobiet. Wpisujemy imie i nazwisko naszej faworytki. Jeżeli to mozliwe i nie jest sie leniuszkiem, to bardzo mile widziane zdjęcie, mozliwie najlepiej ukazujące urode wybranej przez nas Pani (byle nie nago, żeby mnie moderacja nie pogoniła). Ważne, żeby podać tylko jedną naszym zdaniem najpiekniejszą kobiete. Temat będzie sie utrzymywal do godziny 22 wieczorem każdego dnia. Po tej godzinie będę zaznaczal, że koniec czasu na oddawanie glosu. Wtedy będę podliczał, która z kobiet uzyskała najwięcej głosów i taka osoba przejdzie odrazu do finału. Jak będzie remis, to zrobimy dogrywke. Dziewczyny z drugich miejsc również będą mialy szanse na wejscie do finału! Stworzą one pozniej grupe, którą poddamy ankiecie. Postaram sie to fajnie zorganizowac, wybierając i wstawiając zdjecie każdej z Pań. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.
Pamietajcie prosze, jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.
Zaznaczam, ze dziwacznych bądz zupełnie niepasujących do tematu postaci nie będę podliczał. Cenie sobie porządek we wszystkim co robie, czy to w zyciu prywatnym, czy przez internet, dlatego bardzo Was prosze, żebysmy zbytnio nie spamowali w temacie i nie starali sie wplywac na glosy innych. Dajmy ludziom głosować samodzielnie. Oczywiscie mozna zaproponowac inną Pania w tym samym poscie w ktorym oddalo sie głos na swoją faworytke, ale bez wywierania presji. I prosze w miare mozliwosci robic to schludnie, żebym nie mial problemu z pozniejszym podliczaniem nominowanych Pań. Nie zmieniamy też swoich glosow, jezeli po 15 minutach nie bedzie już obowiazywac edycja wlasnego posta.
Wczorajszy konkurs wygrala Izabella Krzan, ktora uzyskala 7 głosów, natomiast drugie miejsce uzyskując 5 glosow zdobyła Izabella Scorupko.
Finalistki po dziewięciu konkursach, to Jennifer Aniston, Monica Bellucci, Charlize Theron, Alexandra Daddario, Emilia Clarke, Megan Fox, Gal Gadot, Salma Hayek i Izabella Krzan. Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba, Kate Beckinsale, Penelope Cruz, Anna Dymna, Ester Exposito, Celine Farach, Selena Gomez, Audrey Hepburn i Izabella Scorupko.
Bardzo mocno zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej zabawie. Im wiecej pięknych Pań w temacie tym lepiej :) Nikomu nie zaszkodzi, ani nie zajmie to duzo czasu, jeżeli wpisze imię i nazwisko wybranej przez siebie Pani.
Bawmy sie! :)
1
@Kidd
Widzialem Mindhunter - świetny.
0
@DaPi
Poczytam co to proponujesz.
@Chaoss @myscooter
No wlasnie takie opinie wyczytalem na filmwebie i sie zastanawiam czy warto sie w ogole zabierac za Pacyfik. Aczkolwiek widze tez przychylne opinie.
0
Jak oceniacie Pacyfik wzgledm Kompanii Braci ? Po Czarnobylu szukam kolejnego miniserialu. Narazie mi sie nie chce znow zaczynac kilkusezonowych tasiemców.
3
@NGTRX
Raczej kto nigdy będąc w Tajlandii nie korzystal z Pań niech pierwszy rzuci kamieniem ;)
2
W dzisiejszym konursie na literke I najwiecej glosow zdobyla Izabela Krzan - 7. Drugie miejsce zajęła Izabela Scorupko - 5 głosów.
Dzieki za zabawe i zapraszam jutro na literke J.
Miłego wieczorka wszystkim życze :)
6
W dzisiejszym konursie na literke I najwiecej glosow zdobyla Izabela Krzan - 7. Drugie miejsce zajęła Izabela Scorupko - 5 głosów.
Dzieki za zabawe i zapraszam jutro na literke J.
Miłego wieczorka wszystkim życze :)
0
Zamykam. Glosy po godzinie 22 nie beda podliczane. Zaraz podsumowanie.
2
@AllBundy
Pojecia nie mam. Trzeba wujka google zapytac :)
2
Przypomninam o glosowoniu na najpiekniejszą kobiete na literke I.
Glosy prosze oddawac w temacie z linku ponizej :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8728008
Poki co najwiecej glosow uzyskały Natalie Imbruglia, Izabella Krzan, Izabela Scorupko, Melanie Iglesias oraz Iga Wyrwał.
Zapraszam i zachęcam do nominacji.
0
@pt9
To znam na wylot.
0
@IronSanHybrid
Przeciwienstwo czegos takiego :D
0
Polećta prosze jakies fajne albumy polskiego HH na Spotify.
3
@MichVeB
Wloska albo wegierska - moje ulubione.
0
@ksobi
Nie musze pakowac, jest nawet nieodpakowany, tak jak mi kurier dostarczyl :) Zapraszam na pw. żeby ustalic cene.
0
@Kluivert_P
Jako smakosz, moge sie wymienic za pare butelek dobrej whisky, nie ma problemu :) Szczegóły na pw.
1
Przyszedl do mnie laptop od firmy, ale nie jest mi w ogole potrzebny (mam swoje sprzety), jak ktos jest zainteresowany, to zapraszam na priv.
Laptop z tego co pisze na pudle, to HP ProoBook 450 G7. Oczywiscie nowy. Narazie nawet pudla nie otwieram.
0
@VenoM
Nie mam czasu, wpadam tu z doskoku robiac prace na komputerze.
1
@FearTheBeard @VenoM @JORD10 @ukiii
Panowie, błagam Was, nie komentujcie tutaj, bo pozniej dostaje oczopląsu podczas zliczania :) Załóżcie sobie osobny watek i tam rozmawiajcie. Tutaj oddajemy glosy. Bardzo prosze.
0
@AnnaMarianna
Przykro mi, ale nie zmieniamy swoich glosow, jezeli po 15 minutach nie bedzie już obowiazywac edycja wlasnego posta. Gdyby kazdy zaczal zmienic swoj glos, to bym sie tego nie doliczyl. Jest to wszystko napisane w moim pierwszym poscie w tym temacie.
2
@Colon
Widocznie po zliczeniu nie uzyskala wytarczajacej ilosci glosow :)
4
@DarekFCBnaZawsze
Czujesz ręke, której nie czujesz? :)
1
@Colon
Nie rozumiem, jaka Pani Hendriks ?
0
@KapiFCB
Ja caly czas gram w 18 :)
19 lepsza?