0

@tristan87
3x 30ml to duzo ? :)

3

@AV0CAD0
Melduje sie. Whisky, 3x 30ml.

1

@Criss18Barca
Wisła Kraków. Jak długo na Wawelu...

0

@Colon
Co to za serial ?

edit. juz mam - bardziej mi ie Ivanova podoba.

1

@ukiii
Mila jest zniewalająca, ma w sobie to cos, co nie pozwala mi oderwac od niej wzroku. Do tego ten zabojczo piekny usmiech :) No poprostu ideał jak dla mnie. Strasznie mi sie podoba :)

0

@lukaszbarca15
Moje to zdecydowanie Charlize Theron i Mila Kunis.

1

@DonMatteo901
Doznał kontuzji po tym wejsciu ?

2

W dzisiejszym konkursie na literke J wygrala Scarlett Johansson, ktora zdobyla 11 głosów. Do rekordu Gal Gadot brakło 5 głosów. Drugie miejsce ponownie zajęła Jessica Alba (6 głosów), ktora jako, że po raz drugi zostala nominowana do walki o finał z drugiego miejsca, to tym sposobem wyeliminowała jedną z konkurentek.

Jutro literka K i raz jedyny pozwole sobie oddac glos (ktory jezeli macie cos przeciwko nie będę podliczal), bo bedzie kobieta, ktora juz dawno temu mnie urzekla swoją urodą i jest tak urocza, że nie moge przejsc obojetnie obok tej literki :) A kiedy sie usmiecha na ekranie, to juz w ogole jestem rozlozony na łopatki. Nie spodziewam sie tez, że wygra konkurs, nie zalezy mi na tym, ale dla mnie jest najpiekniejsza. Zaraz po mojej małżonce oczywiscie. Chodzi o Mile Kunis.

Widzimy sie jutro, zachecam do oddawania głosów na swoją faworytke.

Miłego wieczorka wszystkim życze :)

ps. zacząłem serial Most nad Sundem, po pierwszych odcinkach jestem bardzo zachecony do dalszego ogladania. Lubie skandynawskie kino.

0

Zamykam. Glosy po godzinie 22 nie będą zliczane. Zaraz podsumowanie.

0

@VenoM
Nie pochwalam oszukiwania.

0

@VenoM
Juz oddales na nią dzisiaj glos.

0

@msmsms
Narazie jednak skupmy sie na tym konkursie co trwa, a po nim, jezeli sobie zażyczycie, to poprowadze inny - ktory Wy zaproponujecie. Żaden problem.

0

@msmsms
Koledze zdaje sie, że chodzi o same Panie 40+

0

@DonAndresFCB
Jak chcesz/chcecie, to nie widze przeszkód.

0

@LuisSalvano
Na panią Albe też duzo osob oddalo glos.

0

@LuisSalvano
Oddajesz na nia glos?

1

Przypominam o glosowaniu na najpiekniejszą kobiete na literke J. Zostaly jeszcze 2 godzinki do zamkniecia konkursu.

W linku poniżej oddajemy głosy.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8731656#comment-8732660

0

@Bobo25
Dokladnie takie byloby gadanie :)

3

@Hiacynk
Wychodzi na to, że Messi jest rzeczywiscie z innej planety i gra w innej lidze.

5

Jakie życie jest niesprawiedliwe. Już ktorys z kolei artykuł w ktorym czytam, że Benzema mial kapitalny sezon zdobywajac 21 bramek i notując 8 asyst. Niektorzy to już nawet Benzemie by złotą piłkę dawali za taki sezon. Wyobraźmy sobie teraz gdyby takie liczby na koniec sezonu mial Messi. Jaki wtedy wg. wielu mialby sezon ? :)

0

@kamill//
Pani Alba jest dalej w grze. Oddajesz na nią glos, czy na Panią Zeta Jones?

2

@NeroTFP
Bez dwóch zdań mają przyjemniejszy dla ucha hymn. To jest jedyna rzecz jakiej im troszke zazdroszcze :) Real i Atletico, to genialne hymny, nasz to taki troche odpustowy ;)

0

@VenoM
Wszystkie Panie sie starzeją i tracą urode, co nie zmienia faktu, że kiedys były piękne. Bardzo dobrze, że ludzie pamiętają i doceniają.

0

@VenoM
Myslalem o tym, ale juz nie chce mieszac. Niech zostanie juz tak jak jest, bo we wczesniejszych tematach pisałem, że nie mozna zmieniac wlasnych wyborów po uplywie 15 minut, czyli do czasu, kiedy mozna edytowac wlasny post. Ale nie zaszkodzi tez jak komus sie nastepnym razem, kiedy znow sie pojawi, delikatnie zasugerowac, żeby oddal glos na inną Panią, bo ta jest juz w finale. Oczywiscie nikt nie musi na to przystac, bo komus akurat ona wlasnie moze wydawac sie najpiekniejsza.

1

@MaTi61415
Zastanawialem się czy ktos ją nominuje :) Kiedyś niesamowicie piękna, wrecz zjawiskowa! Gdybym glosowal, to oddalbym jej moj glos.

1

@Bobo25
Jakos to ogarne i zorganizuje pozniej finały. Mam nadzieje, że dotrzymacie kroku i bedziecie dalej nominowac swoje wybranki :) Również pozdrawiam.

Lecimy dalej z literką J.

Głosujemy, nie śpimy! :)

0

@MesQueUnClub_87
I ten jej usmiech :) Ogolnie ja zawsze gustowałem w niewysokich brunetkach, dlatego Mila Kunis mnie tak bardzo kręci.

7

@prokofiew
Moim zdaniem nie jest to kwestia wstydu dla niego samego, tylko problem jaki ma z tego powodu w domu z małżonką, dlatego chce za wszelką cene sie odciac od tego tematu by nie pogarszac sytuacji. I tutaj ja osobiscie go rozumiem, choc zachowania w Tajlandii nie pochwalam.

2

@Bobo25
Dlatego wlasnie jest imie badz nazwisko na daną litere (wedle wlasnej preferencji), bo tym sposobem kazda z kobiet ma praktycznie podwojna szanse i dzieki temu ktos, kto o jakiejś zapomnial mial/ma szanse na nia zaglosowac jeszcze raz. Inna sytuacja - przypuscmy gdyby dzisiaj np. wygrala Jennifer Aniston, to tym sposobem wyklucza z finalu jedną z konkurentek i ma wieksza szanse na koncowy sukces tej zabawy. Moim zdaniem jak najbardziej jest to dobry pomysl, że jest imie i nazwisko - wiecej fanu :)

0

@tommyVERceti
@DaPi lubi to :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?