MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke I. (może być imie bądz nazwisko na tą literke - wedle własnego uznania).
O co w tym dokladnie chodzi ? Lecimy z alfabetem najpiękniejszych wg. Was kobiet. Wpisujemy imie i nazwisko naszej faworytki. Jeżeli to mozliwe i nie jest sie leniuszkiem, to bardzo mile widziane zdjęcie, mozliwie najlepiej ukazujące urode wybranej przez nas Pani (byle nie nago, żeby mnie moderacja nie pogoniła). Ważne, żeby podać tylko jedną naszym zdaniem najpiekniejszą kobiete. Temat będzie sie utrzymywal do godziny 22 wieczorem każdego dnia. Po tej godzinie będę zaznaczal, że koniec czasu na oddawanie glosu. Wtedy będę podliczał, która z kobiet uzyskała najwięcej głosów i taka osoba przejdzie odrazu do finału. Jak będzie remis, to zrobimy dogrywke. Dziewczyny z drugich miejsc również będą mialy szanse na wejscie do finału! Stworzą one pozniej grupe, którą poddamy ankiecie. Postaram sie to fajnie zorganizowac, wybierając i wstawiając zdjecie każdej z Pań. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.
Pamietajcie prosze, jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.
Zaznaczam, ze dziwacznych bądz zupełnie niepasujących do tematu postaci nie będę podliczał. Cenie sobie porządek we wszystkim co robie, czy to w zyciu prywatnym, czy przez internet, dlatego bardzo Was prosze, żebysmy zbytnio nie spamowali w temacie i nie starali sie wplywac na glosy innych. Dajmy ludziom głosować samodzielnie. Oczywiscie mozna zaproponowac inną Pania w tym samym poscie w ktorym oddalo sie głos na swoją faworytke, ale bez wywierania presji. I prosze w miare mozliwosci robic to schludnie, żebym nie mial problemu z pozniejszym podliczaniem nominowanych Pań. Nie zmieniamy też swoich glosow, jezeli po 15 minutach nie bedzie już obowiazywac edycja wlasnego posta.
Wczorajszy konkurs wygrala Salma Hayek, ktora uzyskala 9 głosów, natomiast drugie miejsce uzyskując 5 glosow zdobyła Audrey Hepburn.
Finalistki po ośmiu konkursach, to Jennifer Aniston, Monica Bellucci, Charlize Theron, Alexandra Daddario, Emilia Clarke, Megan Fox, Gal Gadot i Salma Hayek. Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba, Kate Beckinsale, Penelope Cruz, Anna Dymna, Ester Exposito, Celine Farach, Selena Gomez i Audrey Hepburn.
Bardzo mocno zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej zabawie. Im wiecej pięknych Pań w temacie tym lepiej :) Nikomu nie zaszkodzi, ani nie zajmie to duzo czasu, jeżeli wpisze imię i nazwisko wybranej przez siebie Pani.
Bawmy sie! :)
21
@tommyVERceti
Tego co zostal krolem strzelcow i zaliczyl 21 asyst.
1
@wyrek
Powaznie ?
2
@Joey
Ja to jednak sie wole przytulic do żonki ;)
Ide spać, dobranoc wszystkim.
1
@Joey
Zalezy o co pytasz :) Koło łozka butelka wody mineralnej.
2
@Joey
Doskonale, jak zawsze.
2
@Joey
To prawda.
1
@Joey
O tej porze na powazne tematy sie nie rozmawia :)
3
@Joey
Czemu zawiodlem? :)
3
@malyras
Nie kazdy w tym gronie jest piwoszem :) Ja od swieta do golonki, czy czasami do grilla :)
0
@MaTi61415
Jezeli jest remis, to wtedy robie ankiete.
1
@MaTi61415
Było.
1
@AnnaMarianna
Trzeba przyznac, że pupe ma śliczną :)
0
@AllBundy
Nic nie szkodzi :)
3
@FeloRPS
Bawcie sie, jakby co to do 1-2 w nocy jestem aktywny, tyle tylko, że z doskoku ;)
0
@TheNekro94
Ok. juz wiem :)
1
@TheNekro94
Mialem kolege o takiej ksywie ;) Juz googluje.
1
@TheNekro94
Szczerze, to nie znam, ale z polskich komedii, to nie jestem dobry :)
3
@FeloRPS
Nie spie, jeszcze mnie cos tam mloda zagaduje, ale juz uciekam na serial :)
1
@TheNekro94
Grubo.
0
Dzisiejszy konkurs wygrala Salma Hayek, ktora uzyskala 9 głosów, natomiast drugie miejsce uzyskując 5 glosow zdobyła Audrey Hepburn. Ciekawostką jest natomiast, że bylo kilka Pań, ktore mialy po 4 glosy i moglo byc ciekawie na sam koniec :)
Dzieki za zabawe, widzimy sie jutro przy literce I.
Ide ogladac serial Czarnobyl, milego wieczorka wszystkim życze :)
2
Dzisiejszy konkurs wygrala Salma Hayek, ktora uzyskala 9 głosów, natomiast drugie miejsce uzyskując 5 glosow zdobyła Audrey Hepburn. Ciekawostką jest natomiast, że bylo kilka Pań, ktore mialy po 4 glosy i moglo byc ciekawie na sam koniec :)
Dzieki za zabawe, widzimy sie jutro przy literce I.
Ide ogladac serial Czarnobyl, milego wieczorka wszystkim życze :)
0
Zamykam. Glosy po godzinie 22 nie będą zliczane. Zaraz podsumowanie.
0
@AllBundy
Po czy to wywnioskowales? :)
3
@SHIBA
Zimna Cola ze szklanej butelki.
3
@FeloRPS
Najlepszego.
6
@VamosRakieta
Wyjatkowo pozytywna z Ciebie osoba :)
Nie ma za co, cala przyjemnosc po mojej stronie.
4
@Joey
Ide dopiero sobie nalać :)
0
@FranzMaurer
Mądrego, to i dobrze posluchac :)
2
@FeloRPS
Byle bylo cicho, bo dzieciaki ida spac :)