1

@Hushovt
Ostatnio zdaje sie przesadzila z zabiegami kosmetycznymi.

1

@Kusco15
Dobrą taktyke obrał :)

0

Dzisiejszy konkurs wygrala nie ukrywam tego moja faworytka Charlize Theron (9 głosów) i zakwalifikowała sie do wielkiego finału. Drugie miejsca zajęła zawsze piekna Penelope Cruz, ktora uzyskala 8 głosów, dzieki czemu zachowala szanse na awans do finału. Dziewczyny z drugich miejsc stworzą grupe, którą poddamy ankiecie. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.



Dzieki za zabawe i zapraszam jutro kolo 11 w poludnie na literke D.


0

@Colon
No niestety przyjacielu, ale zapraszam przy literce L i ponowną nominacje tej Pani :)

0

Czas na podsumowanie literki C.

Dzisiejszy konkurs wygrala nie ukrywam tego moja faworytka Charlize Theron (9 głosów) i zakwalifikowała sie do wielkiego finału. Drugie miejsca zajęła zawsze piekna Penelope Cruz, ktora uzyskala 8 głosów, dzieki czemu zachowala szanse na awans do finału. Dziewczyny z drugich miejsc stworzą grupe, którą poddamy ankiecie. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.

Dla niewtajemniczonych o co chodzi, zachęcam do odwiedzenia tego wątku :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8708946#comment-8711067

Dzieki za zabawe i zapraszam jutro kolo 11 w poludnie na literke D.


0

Zamykam wątek. Glosy oddawane po godzinie 22 nie będą zliczane. Zaraz pojawi sie podsumowanie dzisiejszego dnia.

0

@justfootball
Nie wiem jak Wy, ale ja glosowalem na TAK :)

0

@Ogorinho1974
Musze sie tam rejestrowac ?

0

Jak sie nazywala ta strona co tu czasami ankiety wstawiacie i jak sie to robi ?

0

@lukaszbarca15
Mozesz zawsze oddac na nią glos kiedy bedzie literka L :)

0

@Chaoss
Cos lepsiejszego potrzebuje :)

0

Jaki polecacie equalizer na Win 10 do sluchawek ?

1

@NeroTFP
Napisz to w temacie, link jest powyzej.

2

@Chwytliwy
Tez bym wolał, ale tak naprawde nikt nie wie jak nasze forumowe dziewczyny wygladaja, za wyjątkiem moze dwóch, trzech :)

2

@Abuk
Jest tam w temacie wszystko wyjasnione. Na literke C moze byc imie badz nazwisko. Wedle wlasnego uznania.

0

Przypominam o głosowaniu na najpiękniejszą kobiete wg. La Rambli na literkę C :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8708946#comment-8710247

Trzy Panie idą praktycznie łeb w łeb :

- Penelope Cruz 5 głosów
- Charlize Theron 6 głosów
- Emilia Clarke 4 głosy

Są tez Panie, ktore uzyskaly po dwa glosy i dalej mają szanse na kolejną faze. Przypominam, że Pani, ktory dostanie najwiecej głosów automatycznie zapewni sobie awans do finału, natomiast Pani, ktora bedzie druga w dzisiejszym konkursie rowniez bedzie miala szanse na finał. Dziewczyny z drugich miejsc stworzą grupe którą poddamy ankiecie. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia :) Dziewczyna, ktora uzyska najwiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.

Glosujemy do 22 wieczorem.

Zapraszam do zabawy :)


1

@VenoM
Mistrzuniu, trzeba bylo sie samemu tym zająć, a nie pisac komus, że straszna lipa. Zostaje tak jak jest, a jezeli sie komus nie podoba, to przecież nie przymuszam do zabawy :) Temat ma charakter typowo zabawowy i tak nalezy do niego podejść.

1

@VenoM
Mamuśki też są dobre ;) Zresztą ja tam widze tez duzo propozycji mlodszych dziewczyn. Co do imienia i nazwiska, to zostaje tak jak jest. Nie bede juz mieszal. Popatrz na to tez z innej strony - ktos kto zapomnial o jakiejs perełce, to moze ją zaproponowac jeszcze raz przy innej literce :) Jest dobrze.

1

@Odesseiron
Oj ja tez wiele razy, w latach 90 byl to bardzo popularny film.

1

@Odesseiron
A to niespodzianka. Wychowalem sie na tym filmie :)

0

@Odesseiron
Romper Stomper na podstawie tego filmu sprzed wielu laty ? Swietny byl.

0

@Odesseiron
Jakie to seriale, wiesz może ?

0

@betonito
Nie zaliczam. Nie robimy sobie jaj, takich osob nie będę w ogole podliczał. Pisalem to juz powyzej.

1

@Chwytliwy
A jeszcze nie tak dawno temu zapowiadal sie na kapitalnego grajka.

0

@koziar
Poczekaj kilkanascie lat a wspomnisz moje słowa :)

0

@Colon
Toś teraz pozamiatał tą fotką :)

4

Dużo potrzebowałem czasu, żeby przywyknąć do koszulek Barcelony w krate, ale kiedy juz przywyklem, to stwierdzilem, że nawet mi sie podobają, a teraz twierdze, że sa wyjątkowo ładne i przedewszystkim oryginalne :) Kiedys, za wiele lat, będą cennym nabytkiem na rynku wtórnym. Jestem tego pewien.

5

@RomanHoffer
Tak jak nie lubie Bońka, tak napewno jest lepszym prezesem niz był Lato. Duzo lepszym. Juz nie przesadzajmy, że to ta sama półka, niemniej obaj w gruncie rzeczy poniżej oczekiwań.

0

@Pawel1980
Teraz zaliczam, dziękuję :)

1

@escarabajo
Mozesz ją przywołac do tablicy przy literce D, bo zdaje sie jej nazwisko zaczyna sie na tą własnie literę :) Narazie jednak skupmy sie na C. Literka D bedzie jutro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?