MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hushovt
Ostatnio zdaje sie przesadzila z zabiegami kosmetycznymi.
1
@Kusco15
Dobrą taktyke obrał :)
0
Dzisiejszy konkurs wygrala nie ukrywam tego moja faworytka Charlize Theron (9 głosów) i zakwalifikowała sie do wielkiego finału. Drugie miejsca zajęła zawsze piekna Penelope Cruz, ktora uzyskala 8 głosów, dzieki czemu zachowala szanse na awans do finału. Dziewczyny z drugich miejsc stworzą grupe, którą poddamy ankiecie. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.
Dzieki za zabawe i zapraszam jutro kolo 11 w poludnie na literke D.
0
@Colon
No niestety przyjacielu, ale zapraszam przy literce L i ponowną nominacje tej Pani :)
0
Czas na podsumowanie literki C.
Dzisiejszy konkurs wygrala nie ukrywam tego moja faworytka Charlize Theron (9 głosów) i zakwalifikowała sie do wielkiego finału. Drugie miejsca zajęła zawsze piekna Penelope Cruz, ktora uzyskala 8 głosów, dzieki czemu zachowala szanse na awans do finału. Dziewczyny z drugich miejsc stworzą grupe, którą poddamy ankiecie. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.
Dla niewtajemniczonych o co chodzi, zachęcam do odwiedzenia tego wątku :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8708946#comment-8711067
Dzieki za zabawe i zapraszam jutro kolo 11 w poludnie na literke D.
0
Zamykam wątek. Glosy oddawane po godzinie 22 nie będą zliczane. Zaraz pojawi sie podsumowanie dzisiejszego dnia.
0
@justfootball
Nie wiem jak Wy, ale ja glosowalem na TAK :)
0
@Ogorinho1974
Musze sie tam rejestrowac ?
0
Jak sie nazywala ta strona co tu czasami ankiety wstawiacie i jak sie to robi ?
0
@lukaszbarca15
Mozesz zawsze oddac na nią glos kiedy bedzie literka L :)
0
@Chaoss
Cos lepsiejszego potrzebuje :)
0
Jaki polecacie equalizer na Win 10 do sluchawek ?
1
@NeroTFP
Napisz to w temacie, link jest powyzej.
2
@Chwytliwy
Tez bym wolał, ale tak naprawde nikt nie wie jak nasze forumowe dziewczyny wygladaja, za wyjątkiem moze dwóch, trzech :)
2
@Abuk
Jest tam w temacie wszystko wyjasnione. Na literke C moze byc imie badz nazwisko. Wedle wlasnego uznania.
0
Przypominam o głosowaniu na najpiękniejszą kobiete wg. La Rambli na literkę C :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8708946#comment-8710247
Trzy Panie idą praktycznie łeb w łeb :
- Penelope Cruz 5 głosów
- Charlize Theron 6 głosów
- Emilia Clarke 4 głosy
Są tez Panie, ktore uzyskaly po dwa glosy i dalej mają szanse na kolejną faze. Przypominam, że Pani, ktory dostanie najwiecej głosów automatycznie zapewni sobie awans do finału, natomiast Pani, ktora bedzie druga w dzisiejszym konkursie rowniez bedzie miala szanse na finał. Dziewczyny z drugich miejsc stworzą grupe którą poddamy ankiecie. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia :) Dziewczyna, ktora uzyska najwiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.
Glosujemy do 22 wieczorem.
Zapraszam do zabawy :)
1
@VenoM
Mistrzuniu, trzeba bylo sie samemu tym zająć, a nie pisac komus, że straszna lipa. Zostaje tak jak jest, a jezeli sie komus nie podoba, to przecież nie przymuszam do zabawy :) Temat ma charakter typowo zabawowy i tak nalezy do niego podejść.
1
@VenoM
Mamuśki też są dobre ;) Zresztą ja tam widze tez duzo propozycji mlodszych dziewczyn. Co do imienia i nazwiska, to zostaje tak jak jest. Nie bede juz mieszal. Popatrz na to tez z innej strony - ktos kto zapomnial o jakiejs perełce, to moze ją zaproponowac jeszcze raz przy innej literce :) Jest dobrze.
1
@Odesseiron
Oj ja tez wiele razy, w latach 90 byl to bardzo popularny film.
1
@Odesseiron
A to niespodzianka. Wychowalem sie na tym filmie :)
0
@Odesseiron
Romper Stomper na podstawie tego filmu sprzed wielu laty ? Swietny byl.
0
@Odesseiron
Jakie to seriale, wiesz może ?
0
@betonito
Nie zaliczam. Nie robimy sobie jaj, takich osob nie będę w ogole podliczał. Pisalem to juz powyzej.
1
@Chwytliwy
A jeszcze nie tak dawno temu zapowiadal sie na kapitalnego grajka.
0
@koziar
Poczekaj kilkanascie lat a wspomnisz moje słowa :)
0
@Colon
Toś teraz pozamiatał tą fotką :)
4
Dużo potrzebowałem czasu, żeby przywyknąć do koszulek Barcelony w krate, ale kiedy juz przywyklem, to stwierdzilem, że nawet mi sie podobają, a teraz twierdze, że sa wyjątkowo ładne i przedewszystkim oryginalne :) Kiedys, za wiele lat, będą cennym nabytkiem na rynku wtórnym. Jestem tego pewien.
5
@RomanHoffer
Tak jak nie lubie Bońka, tak napewno jest lepszym prezesem niz był Lato. Duzo lepszym. Juz nie przesadzajmy, że to ta sama półka, niemniej obaj w gruncie rzeczy poniżej oczekiwań.
0
@Pawel1980
Teraz zaliczam, dziękuję :)
1
@escarabajo
Mozesz ją przywołac do tablicy przy literce D, bo zdaje sie jej nazwisko zaczyna sie na tą własnie literę :) Narazie jednak skupmy sie na C. Literka D bedzie jutro.