MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo
Niestety juz za pozno, literke A zakonczylismy 2 dni temu o godzinie 22 wieczorem.
1
@Gufo
Super, że wstawiłeś zdjecie, ale podaj też imie i nazwisko bo inaczej nie policze podczas zliczania glosow.
0
@PatrykBarca @escarabajo
Zdradze Wam po cichu, że przepiękna Charlize Theron mialaby rowniez moj glos, ale jako, zalozycielowi tematu nie wypada mi glosowac. Troche byłoby to mało etyczne :)
0
@ukiii
I takie posty to ja szanuje :)
@Szklaner
Codziennie okolo 11 w poludnie bedzie wlatywal nowy temat z nowa literka alfabetu. Prosze pilnowac, a najlepiej brac tez udzial :)
0
@Odesseiron
Ktore ze 2-3 z nich są Twoim zdaniem najlepsze?
0
@Odesseiron
Taktyk seriale kryminalne od @Odesseiron.
Zapisane :)
0
@Odesseiron
No to juz wiem co napewno bede ogladal w nastepnej kolejnosci. A sluchaj, wymien no prosze jeszcze Twoje top 5 najlepszych kryminałow jezeli chodzi o seriale. Zapisze sobie.
1
@VenoM
Wow, ale ślicznotka! Ja tiebia nie znaju!
Super propozycja.
0
@Pawel1980
Nie zaliczam. Nie robimy sobie jaj, takich osob nie będę w ogole podliczał.
2
@Jaca27
Ze 2 szklaneczki 30ml napoju o kolorze harbatki napewno wjadą :) Wieczor jak kazdy inny :)
Widzimy sie wieczorem.
0
@Odesseiron
Dzieko za info! Ja narazie musze skonczyc Sons Of Anarchy. Pozniej chyba Most nad Sundem, widziales? Ponoc rewelacyjny. Lubie skandynawskie kino.
0
@lucca87
Zacznij od Breaking Bad i Peaky Blinders - moje ulubione produkcje.
1
@Kvothe07
Czekałem na tą Panią :)
0
@TheNekro94
Niekoniecznie. Mam nadzieje, że La Rambla sie postara i wytęży swoje zmysły :) Pamietaj, że drugie miejsca też sie liczą w walce o finał.
1
@TheNekro94
Ale oddajesz glos na Clarke czy nie ? :)
1
Panowie, bardzo Was prosze wpisujcie nominowana osobe, jej imie i nazwisko, bo inaczej nie bede mial jak podliczac glosow. Polecanie kogos komentarza w sensie zielonego herbika tez nie bedzie zaliczane. Tylko imie i nazwisko (najleoiej wraz ze zdjeciem). Tutejsze Panie użytkowniczki do głosowania oczywiście też zachęcam :)
1
@fcbarcafan19
Napisz imie i nazwisko bo nie bede widzial tego komentarza i jej nie policze glosu.
0
@escarabajo
Nikt nic nie zamyka :)
@TheNekro94
Ty mi tu juz nie spamuj tą Bellucci ;)
5
Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke C (imie bądz nazwisko).
Dla niewtajemniczonych o co chodzi, wszystko mozna przeczytac w tym temacie, gdzie zaczynalismy całą zabawe :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8699188#comment-8699188
Jedyna zmiana co do zasad, to taka, że Panie z drugich miejsc również zachowują szanse na finał. Wszystkie drugie miejsca niezależnie od literki w alfabecie utworzą grupe, ktora wyłoni najpiekniejszą kobiete sposrod drugich miejsc (zrobie wtedy ankiete - wszyscy będą głosowac) i taka Pani tez uzyska miejsce w wielkim finale. Dlatego warto oddawac glosy nawet na mniej znane Waszym zdaniem najpiekniejsze kobiety. Każda Pani ma szanse!
Pamietajcie prosze, że jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.
Mile widziene zdjecie tejże Pani, mozliwie najlepiej ukazujące jej urode. Jezeli sie jest leniuszkiem i sie nie chce, to nic nie szkodzi, wystarczy imie i nazwisko.
We wczorajszym konkursie na literke B wygrala Monica Bellucci (8 głosów) , ktora przeszla do finału. Drugie miejsce zajęła Kate Beckinsale (4 głosy), ktora rownież tym sposobem zachowała szanse na finał.
Wczorajszy konkurs mozna zobaczyc tutaj :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8702628#comment-8703942
Finalistki po dwóch konkursach, to Jennifer Aniston i Monica Bellucci. Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba i Kate Beckinsale.
Naprawde zachęcam wszystkich do wspólnej zabawy. Nie zaszkodzi Wam podac imie i nazwisko pieknej kobiety najlepiej wraz ze zdjeciem (!). Czasu tez nie zajmuje to duzo, a wszyscy na tym skorzystają, bo fajnie jest móc sie wyluzowac, zwlaszcza po wczorajszym meczu i poogladac piekne Panie. Ja np. w dwóch ostatnich konkursach poznalem Panie o ktorych istnieniu nie mialem zielonego pojęcia. A było co oglądać :)
Jeżeli ktos jest chetny, żeby mi pomóc zorganizowac pozniej final, na zasadzie, że kazda z kobiet bedzie miala krotki opis jej osoby, wraz z dajmy na to trzema najlepszymi zdjeciami, to zapraszam na priv, żeby ustalić jak to zrobić. Chciałbym aby było mozliwie jak najbardziej ciekawie w finale. Ale najpierw potrzebuje Waszych głosów w nominacjach, tak wiec do roboty. Bawmy sie! :)
Konkurs trwa do godziny 22 wieczorem.
Najpiekniejsza Twoim zdaniem kobieta bez wzgledu czy imię czy nazwisko na literke C to... ?
4
@SHIBA
Słabiutko, ale moj charakterek nie pozwala mi sie zamartwiac :) Przyjda jeszcze lepsze czasy dla Barcy.
0
Brawo Leo Messi !!!
0
Do wielkiego finału awansuje Monica Bellucci (8 głosów), natomiast drugie miejsce zajęła Kate Beckinsale (4 głosy), ktora rownież tym sposobem zachowała szanse na finał.
Niewtajemniczonym o co chodzi spiesze z odpowiedzią, mianowicie chodzi o ten temat :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8702628#comment-8705466
Zapraszam jutro koło południa na literkę C.
Dzięki.
0
Zamykam. Glosy oddawane po godzinie 22 nie będą podliczane. Zapraszam jutro koło południa na literkę C.
Dzisiaj wygrała Monica Bellucci, a drugie miejsce zajęła Kate Beckinsale, dzieki czemu zachowala szanse na miejsce w finale.
3
@Janiama
Rodziny sie nie wybiera ;)
1
@Shad
Zuch chlopak! Nie żebym byl stronniczy, ale to moja faworytka :) Uwielbiam ją i jej urode. Piękna jest.
0
@Szreko
W porzadku, rozumiem :)
0
@matirix20
Świetny wybór :) No to mamy zdaje sie na drugim miejscu wynik remisowy po trzy glosy dla każdej z Pań. Kate Beckinsale i Barbara Brylska.
1
Zaraz sie zacznie meczowe szalenstwo, wiec przypominam o naszej zabawie w ktorej wybieramy najpiekniejszą dziope wg. społecznosci la ramblowskiej :)
Link do glosowania i ogolnych zasad znajdziecie poniżej.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8702628#comment-8704417
Przypominam też, że głosowanie konczy sie o godzinie 22 wieczorem. Po tej godzinie glosy juz nie będą zliczane.
1
@elmayakos
Dobre dialogi, to przedwszystkim True Detective pierwszy sezon.
0
@polcza
Zapraszam jutro koło południa, wtedy pojawi sie nowy temat z literką C w roli głównej :)