0

@escarabajo
Niestety juz za pozno, literke A zakonczylismy 2 dni temu o godzinie 22 wieczorem.

1

@Gufo
Super, że wstawiłeś zdjecie, ale podaj też imie i nazwisko bo inaczej nie policze podczas zliczania glosow.

0

@PatrykBarca @escarabajo

Zdradze Wam po cichu, że przepiękna Charlize Theron mialaby rowniez moj glos, ale jako, zalozycielowi tematu nie wypada mi glosowac. Troche byłoby to mało etyczne :)

0

@ukiii
I takie posty to ja szanuje :)
@Szklaner
Codziennie okolo 11 w poludnie bedzie wlatywal nowy temat z nowa literka alfabetu. Prosze pilnowac, a najlepiej brac tez udzial :)

0

@Odesseiron
Ktore ze 2-3 z nich są Twoim zdaniem najlepsze?

0

@Odesseiron
Taktyk seriale kryminalne od @Odesseiron.

Zapisane :)

0

@Odesseiron
No to juz wiem co napewno bede ogladal w nastepnej kolejnosci. A sluchaj, wymien no prosze jeszcze Twoje top 5 najlepszych kryminałow jezeli chodzi o seriale. Zapisze sobie.

1

@VenoM
Wow, ale ślicznotka! Ja tiebia nie znaju!
Super propozycja.

0

@Pawel1980
Nie zaliczam. Nie robimy sobie jaj, takich osob nie będę w ogole podliczał.

2

@Jaca27
Ze 2 szklaneczki 30ml napoju o kolorze harbatki napewno wjadą :) Wieczor jak kazdy inny :)

Widzimy sie wieczorem.

0

@Odesseiron
Dzieko za info! Ja narazie musze skonczyc Sons Of Anarchy. Pozniej chyba Most nad Sundem, widziales? Ponoc rewelacyjny. Lubie skandynawskie kino.

0

@lucca87
Zacznij od Breaking Bad i Peaky Blinders - moje ulubione produkcje.

1

@Kvothe07
Czekałem na tą Panią :)

0

@TheNekro94
Niekoniecznie. Mam nadzieje, że La Rambla sie postara i wytęży swoje zmysły :) Pamietaj, że drugie miejsca też sie liczą w walce o finał.

1

@TheNekro94
Ale oddajesz glos na Clarke czy nie ? :)

1

Panowie, bardzo Was prosze wpisujcie nominowana osobe, jej imie i nazwisko, bo inaczej nie bede mial jak podliczac glosow. Polecanie kogos komentarza w sensie zielonego herbika tez nie bedzie zaliczane. Tylko imie i nazwisko (najleoiej wraz ze zdjeciem). Tutejsze Panie użytkowniczki do głosowania oczywiście też zachęcam :)

1

@fcbarcafan19
Napisz imie i nazwisko bo nie bede widzial tego komentarza i jej nie policze glosu.

0

@escarabajo
Nikt nic nie zamyka :)
@TheNekro94
Ty mi tu juz nie spamuj tą Bellucci ;)

5

Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke C (imie bądz nazwisko).

Dla niewtajemniczonych o co chodzi, wszystko mozna przeczytac w tym temacie, gdzie zaczynalismy całą zabawe :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8699188#comment-8699188

Jedyna zmiana co do zasad, to taka, że Panie z drugich miejsc również zachowują szanse na finał. Wszystkie drugie miejsca niezależnie od literki w alfabecie utworzą grupe, ktora wyłoni najpiekniejszą kobiete sposrod drugich miejsc (zrobie wtedy ankiete - wszyscy będą głosowac) i taka Pani tez uzyska miejsce w wielkim finale. Dlatego warto oddawac glosy nawet na mniej znane Waszym zdaniem najpiekniejsze kobiety. Każda Pani ma szanse!

Pamietajcie prosze, że jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.

Mile widziene zdjecie tejże Pani, mozliwie najlepiej ukazujące jej urode. Jezeli sie jest leniuszkiem i sie nie chce, to nic nie szkodzi, wystarczy imie i nazwisko.

We wczorajszym konkursie na literke B wygrala Monica Bellucci (8 głosów) , ktora przeszla do finału. Drugie miejsce zajęła Kate Beckinsale (4 głosy), ktora rownież tym sposobem zachowała szanse na finał.

Wczorajszy konkurs mozna zobaczyc tutaj :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8702628#comment-8703942

Finalistki po dwóch konkursach, to Jennifer Aniston i Monica Bellucci. Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba i Kate Beckinsale.

Naprawde zachęcam wszystkich do wspólnej zabawy. Nie zaszkodzi Wam podac imie i nazwisko pieknej kobiety najlepiej wraz ze zdjeciem (!). Czasu tez nie zajmuje to duzo, a wszyscy na tym skorzystają, bo fajnie jest móc sie wyluzowac, zwlaszcza po wczorajszym meczu i poogladac piekne Panie. Ja np. w dwóch ostatnich konkursach poznalem Panie o ktorych istnieniu nie mialem zielonego pojęcia. A było co oglądać :)

Jeżeli ktos jest chetny, żeby mi pomóc zorganizowac pozniej final, na zasadzie, że kazda z kobiet bedzie miala krotki opis jej osoby, wraz z dajmy na to trzema najlepszymi zdjeciami, to zapraszam na priv, żeby ustalić jak to zrobić. Chciałbym aby było mozliwie jak najbardziej ciekawie w finale. Ale najpierw potrzebuje Waszych głosów w nominacjach, tak wiec do roboty. Bawmy sie! :)

Konkurs trwa do godziny 22 wieczorem.

Najpiekniejsza Twoim zdaniem kobieta bez wzgledu czy imię czy nazwisko na literke C to... ?

4

@SHIBA
Słabiutko, ale moj charakterek nie pozwala mi sie zamartwiac :) Przyjda jeszcze lepsze czasy dla Barcy.

0

Brawo Leo Messi !!!

0

Do wielkiego finału awansuje Monica Bellucci (8 głosów), natomiast drugie miejsce zajęła Kate Beckinsale (4 głosy), ktora rownież tym sposobem zachowała szanse na finał.

Niewtajemniczonym o co chodzi spiesze z odpowiedzią, mianowicie chodzi o ten temat :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8702628#comment-8705466

Zapraszam jutro koło południa na literkę C.

Dzięki.

0

Zamykam. Glosy oddawane po godzinie 22 nie będą podliczane. Zapraszam jutro koło południa na literkę C.

Dzisiaj wygrała Monica Bellucci, a drugie miejsce zajęła Kate Beckinsale, dzieki czemu zachowala szanse na miejsce w finale.

3

@Janiama
Rodziny sie nie wybiera ;)

1

@Shad
Zuch chlopak! Nie żebym byl stronniczy, ale to moja faworytka :) Uwielbiam ją i jej urode. Piękna jest.

0

@Szreko
W porzadku, rozumiem :)

0

@matirix20
Świetny wybór :) No to mamy zdaje sie na drugim miejscu wynik remisowy po trzy glosy dla każdej z Pań. Kate Beckinsale i Barbara Brylska.

1

Zaraz sie zacznie meczowe szalenstwo, wiec przypominam o naszej zabawie w ktorej wybieramy najpiekniejszą dziope wg. społecznosci la ramblowskiej :)

Link do glosowania i ogolnych zasad znajdziecie poniżej.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8702628#comment-8704417

Przypominam też, że głosowanie konczy sie o godzinie 22 wieczorem. Po tej godzinie glosy juz nie będą zliczane.


1

@elmayakos
Dobre dialogi, to przedwszystkim True Detective pierwszy sezon.

0

@polcza
Zapraszam jutro koło południa, wtedy pojawi sie nowy temat z literką C w roli głównej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?