0

@polcza
Ale jest zacięta walka o drugie miejsce. Jest tu pare dziewczyn, ktore mają po dwa glosy, czyli zaledwie o jeden mniej od Barbary Brylskiej :)

Przypominam, że drugie miejsce też moze dac awans do finału.

0

@VenoM
A jak byłyby same nazwiska, to myslisz, że byloby inaczej? Popularnosc niestety robi swoje i nic na to nie poradzisz. Dlatego szanuje i doceniam propozycje tych, ktorzy oddają glos na mniej popularne Panie, bo mozna dzieki temu poznac duzo pieknych dziewcząt o ktorych istnieniu sie nie miało bladego pojecia. Zostawmy tak jak jest, że glosujemy na imie albo nazwisko (wedle wlasnego uznania) zaczynajace sie na daną litere alfabetu. Żeby bardziej to wszystko dopracowac nie mam poprostu czasu, bo bym musial nad tym ślęczeć, a mam przeciez tez inne często gęsto ciekawsze zajecia :) Temat mi wpadl na prędce do głowy przy piciu kawy i ma charakter zabawowy, zupelnie na luzie. I tak nalezy go traktowac.

1

@FeloRPS
Dzieki, wzajemnie, no i baw sie dobrze na urlopie! Vamos Barca! :)

0

@VenoM
Rozumiem, Twoj wybór. A kobieta co ją tu pokazujesz urocza :)

2

@FeloRPS
Spijamy, spijamy, ale dopiero wieczorem do meczyku :)

1

@xavi1991
O! I wlasnie dlatego lubię ten temat, bo czlowiek moze poznac/poogladac piekne kobiety, ktorych nigdy nie widzial, czy o nich nie slyszal.

0

@mindbender84
Bedzie sie dublowac, to oczywiste, ale tym sposobem jedna rywalka ma okazje wypchnac inną. Pozatym kazda z Pań może wtedy powalczyc jeszcze raz, chyba, że ma imie i nazwisko na tą samą litere. Niech zostanie tak jak jest. W kazdym razie Panie z drugich miejsc maja tez szanse na finał, wiec warto oddawac glosy.

Nieoficjalnie poki co Bellucci 8 glosow, a na drugim miejscu Barbara Brylska z 3 glosami (wszystko to sie moze jeszcze zmienic, przypominam, że glosujemy do 22 wieczorem).

Wczoraj na Literke A wygrala Jennifer Aniston z 4 glosami, na drugim miejscu zaś była Jessica Alba z 3 glosami.

1

Panowie, mala zmiana bedzie. Wszystkie drugie miejsca niezaleznie od literki w alfabecie utworzą grupe, ktora wyłoni najpiekniejszą kobiete sposrod drugich miejsc (zrobie wtedy ankiete - wszyscy będą głosowac) i taka Pani tez uzyska miejsce w wielkim finale.


@Ogorinho1974
Ładna, aż sobie ją pogugluje :)

0

@Colon
Skubancu wiesz jak mnie czyms zaciekawic ;)

0

@matirix20
Zlituj sie przyjacielu, blagam Cie, na literke B dzisiaj !!! :)

0

@Nerazzurro
Oddaj glos w tym temacie :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8702628#comment-8703425

Tylko jedna Pani, ktorej imie badz nazwisko zaczyna sie na literke B.

1

@Kidd
Zatwierdzone.

0

@jeyx77x
Pani Alba byla wczoraj, dzisiaj oddajemy glos na Panią na literke B.
Ale nie martw sie na zaś, bedzie miala jeszcze swoją szanse, kiedy bedzie literka J.
Moze tez przejsc do finalu jako najlepsza sposrod drugich miejsc :)

1

@Kidd
Jak narazie drugie miejsca to Jessica Alba z wczoraj i Barbara Brylska z dzisiaj, przy czym konkurs dalej trwa, wiec co do dzisiaj, to sie wszystko moze jeszcze zmienic, bo to zaledwie 3 glosy.

0

Co do naszej zabawy na najpiekniejsza kobiete wg. La Rambli, to żeby dac wiecej szans drugim miejscom, to lepiej zostawic zasade, że kobieta, ktora bedzie druga w jakims konkursie na obojetnie jaką literkę alfabetu, ale uzyska na koniec najwiecej glosow sposrod drugich miejsc, to rowniez przejdzie do wielkiego finału, czy wszystkie drugie miejsca na koniec zebrac do kupy, zrobic ankiete i zalozmy jedna badz dwie Panie, ktore uzyskaja w tej ankiecie najwiecej glosow tez trafia do wielkiego finalu ?

Link do calej zabawy :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8702628#comment-8703037

3

@chavez
Wierzyc, wierzymy, bo co nam pozostalo jak nie wiara do samego konca :)

1

@ukiii
Piekna jest!

0

@Roobo
Scenariusz niczym z filmów science fiction.

3

@BarcaInfo
Bernardo bym chcial, nie powiem, że nie :)

0

Jak tam wyglada walka o zlotego buta, Ronaldo ma szanse przegonic Roberta?

0

@lukas10
No ja akurat bez zmywarki sobie życia nie wyobrazam :)

1

@Bobo25
Ooo, oryginalnie, to sie ceni. Bardzo ładna Pani. Nie znalem jej wczesniej.
To samo Barbara Brylska, jak zobaczylem jej zdjecia za młodu, to az mnie przytkało :)

1

@lukas10
Wynika z tego, ze praca na zmywaku tez uczy i kształtuje :)

0

@Odesseiron
Ja tez :)

0

@Odesseiron
To zostan, dla Jessici Alby! :)

0

2

@Pavl0
Zdjecie petarda :)

4

Nie kazdy zainteresowany przeczytal, wiec pisze jeszcze raz na glownej. Pojawila sie w naszej zabawie nowa zasada.

Kobieta, ktora bedzie druga w jakims konkursie na jakąś literkę, ale uzyska na koniec najwiecej glosow sposrod drugich miejsc, rowniez przejdzie do wielkiego finału. Tak wiec warto oddwac glosy na każdą Panią.

Chodzi o ten temat :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8702628#comment-8702766

ps.

@Odesseiron

Twoja Jessica Alba ma jeszcze szanse sie znalezc w wielkim finale, nie poddawaj sie przy literce J :)

0

@AV0CAD0
Zadziałał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?