MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Joey
A dziekuje, doskonale :)
14
R.I.P. @VamosRakieta, umarl śmiercią naturalną z powodu oczopląsu podczas podliczania glosow w najdluzszym temacie w historii La Rambli. Wyrazy szacunku i wspolczucia :)
0
@pax
Pewnie i bylby ciekawszy, gdyby sie nasze la ramblowskie Panie nie krępowały i wstawialy swoje zdjecia ;)
Moze nastepnym razem.
4
@VamosRakieta
Chcalbym niesmialo zauwazyc, ze jako pierwszy oddalem glos na Leo Messiego :) Przejde do historii tego tematu :)
0
@baczmus
Nie oznaczam, prosze pilnowac tematu :)
7
Zaczynamy zabawe, wybieramy miss La Rambli. Jak sie przyjmie temacik i bedzie zainteresowanie, to będę kontynuował, jak nie, to zniknie śmiercią naturalną i zaprzestane. Lecimy z alfabetem najpiękniejszych wg. Was kobiet począwszy od bohaterki naszego konkursu zaczynającym się imieniem bądz nazwiskiem na literke A. Wpisujemy imie i nazwisko naszej faworytki, jeżeli to możliwe, to mile widziane też zdjęcie (byle nie nago, żeby mnie @Moderacja nie pogoniła). Ważne, żeby podać tylko jedną najpiekniejszą wg. Was kobiete. Temat będzie sie utrzymywal do godziny 22 wieczorem każdego dnia. Po tej godzinie będę zaznaczal, że koniec czasu na oddawanie glosu. Wtedy będę podliczał, która z kobiet uzyskała najwięcej głosów i taka osoba przejdzie do nastepnej tury. Jeżeli będzie remis, to zrobimy dogrywke. Codziennie około godziny 12 w poludnie będę wstawiał nowy temat z nową literka alfabetu. Prosze również, żeby nie spamować w temacie, żebym miał przejrzysty wgląd na liczenie głosów. Pamietajcie, jeden uzytkownik = jeden glos na wybraną kobiete.
Zaznaczam, że brzydkich kobiet i wklejania dziwacznych bądz zupełnie niepasujących do tematu postaci nie będę podliczał :)
Jezeli ktos jest zainteresowany do pomocy w moderowaniu tematu na zasadzie, czy ktos nie naurusza powyzszego regulaminu, oraz do pomocy w podliczaniu glosow, to prosze o info. Oczywiscie sugestie co do zasad rowniez będę bral pod uwage. Nie mialem duzo czasu na przemyślenia, pomysł na taki luzny temacik mi wpadl doslownie przedchwilą.
Zapraszam do zabawy.
Najpiekniejsza kobieta z imieniem albo nazwiskiem zaczynajacym sie na literke A to :
0
@Colon
Teraz juz wiem o co Ci chodzilo diable rogaty! Prowokowales mnie tu rozmowa o dupeczkach, żeby mi przypomniec o serialu, ktorym mnie tu gwalcisz za kazdym razem :D Przyznaje, że dobrą strategie obrałeś :) Cwaniaczku :)
1
@Joey
Haha, no ja jednak nieco inaczej sie prowadze ;) Btw musze kiedys zobaczyc ten serial :)
0
@Colon
Piekne Panie powyzej, ale do tajek to ja tez nie mam zaufania ;) Nigdy nic nie wiadomo jaka niespodzianke w sobie kryją :)
Chociaz ta ostatnia co wkleiles jest przeokropna.
0
@Joey
Jestem odpowiedzialnym ojcem, nigdy nie wiadomo co sie moze zdarzyc :)
0
@Joey
Ja podziekuje, za dnia przy dzieciach nie spożywam żadnego alkoholu :)
0
@Joey
Kawusie jak najbardziej :)
0
@Ghotti
Nie dziekuje :)
@Joey
2 szklaneczki do serialu to nie picie :)
0
@MichalZZZ
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto jak zobaczyl w 13 odcinku Claya Morrow w chuscie na glowie przy pogrzebie sie nie zaśmiał :) Komicznie wygladał :D
0
Możliwy spojler Sons Of Anarchy w odpowiedzi.
0
@Colon
Haha +1 za wytrwałość :)
Może jako następny.
0
Musze przyznac, ze odcinki 12 i 13 pierwszego sezonu SOA na duzy plus.
0
@Karzel bardzie bym powiedzial jak w sf.
0
@RuudGullit
To daj niedlugo znac :)
1
Ktora Pani sie Wam bardziej podoba, Pani doktor Tara Knowles , czy agentka specjalna June Stahl ? Pierwszy sezon Sons of Anarchy.
1
@BarcaInfo
Na 7, natomiast czarna koszulka 10 na 10 !
1
@pawelfcb2010
Spuchną sie mowi ;)
0
@LuisSalvano
Nie Tede. Juz znalazlem, dzieki. Nizioł.
0
Co to za blond Pani z literką "R" na głownej stronie ? :) Ktoras z tutejszych udzielających sie Pań ? Przyznaje, że wpada w oko ;)
1
@MesQueUnClub_87
Dokładnie tak właśnie mam :)
0
Ale ten kawałek ma moc :
Głowa sie sama kiwa.
1
Mam w morde jeża!!! Nizioł!!!
Potrzebuje takiego mocnego wokalu do testu audio :)
Dzieki wszystkim za pomoc :)
0
@DarekFCBnaZawsze
Haha nieee, nic z tych rzeczy :)
0
@SiSenior
Dalej pudło.
0
@DarekFCBnaZawsze
Nie Gural