0

@Kubox
Niemiec płakał jak sprzedawał?

5

Co sie dzieje z @IronSanHybrid ? Brakuje mi tu jego filmików.

2

@FeloRPS
Piwko nie, nie jestem fanem piwa, ale za to napój Bogów pierwsza szklaneczka wjechała już na salony ;)

0

@max1982
Ja dopiero jestem na piątym odcinku pierwszego sezonu :) Wczoraj zacząłem.

5

Whisky moja żono, tyś najlepszą z dam.... Tatusiek ma już wolny wieczór, czas sie powoli przenosić do świata Sons of Anarchy :)

4

@prosto.
Ale ktory, stary czy mlody?

0

@ViscaBarca123
Davies, Upamecano, Tonali, Sancho, Kubo :)

0

@DarekFCBnaZawsze
Z ostnich, ktore mi się podobaly, to zdecydowanie Dżentelmeni. Film w starym dobrym styku.

1

@justfootball
Ciekawe ile awantur w takie kolejce sie przewija ;)

6

@VamosRakieta
Sprzedam tylny most do poloneza.

10

@VamosRakieta
Jacek Krzynówek. A tak na serio, to Leo Messi. Nie będę oryginalny.

1

@rainyy
Pytaj kolege powyzej, ja dopiero 3 odcinek odpalam :) Ale jestem pewien, że to dobry serial, sporo ludzi mi bardzo go polecało.

1

Za mną pierwszy odcinek Sons Of Anarchy :)

1

@VamosRakieta @Colon
Panowie, Charlize Theron, to jedna z piekniejszych moim zdaniem aktorek, chyba nie po dzentelmensku jakby musiala czekac :)

1

@VamosRakieta
Haha, nie moge sie przemóc :D

0

The Old Guard z piękną Charlize Theron juz ktos widzial ?

2

@Jaca27
Po meczyku drineczek jak najbardziej :)

1

No to tradycyjnie Vamos Barca!!!

0

@RydwanFaraona
Skoro odpisujesz to jednak Cie obchodzi :)

1

@Jaca27
Znak czasów, najnormalniej w swiecie sie starzejesz :) Rzeczy, ktore sprawiały Ci ogromną kiedyś frajde sie poprostu juz nudzą. To normalne. Ja nie tak dawno temu sobie sprawilem caly zestaw, kubelkowy fotel, kiere logitecha z regulowanym na kazdą mozliwą strone stelazem, do tego ręczny, skrzynia biegow i co? Pogralem moze z pare dni :) Jedyna gra w ktora gram caly czas po nocach, to Football Manager. Tylko ta gra mnie jeszcze nie znudziła i jestem jej prawdziwym fanem.

0

@RydwanFaraona
A co mnie obchodzi co Ciebie obchodzi :) Nie podoba Ci sie, nie interesuje Cie to, to nie czytasz, a tym bardziej nie odpisujesz.

0

@RR
Ale jest sobota, nie mam szkoły, wiec matula moglaby czasami odpuścić i dac mi dluzej pograc na komputerze :)

0

@Rokita
Zapewne chodzi Ci o wątek religijny, poświęcenie, władze, eksperyment, bo o to, że ludzie w ekstremalnych sytuacjach moga zrobic niewyobrażalne dla normalnego życia rzeczy, to wiadomo.

0

@FanRamosa
Zobacze jeszcze Wilcze echa i od jutra wracam do seriali :)

0

@dominik127pl
Jednak podziekuję za takie hiciory :)

0

Nie trafiłem dzisiaj z filmami. Midway i Platforma były wzięte na rozkład. Mimo, że dość wysoko oceniene na filmwebie, to dla mnie bardzo słabiutko wypadły. Chyba musze wrócić do seriali, bo oprócz Dżentelmenów nic innego ostatnio nie przykuło mojej uwagi na tyle, żeby mi utkwiło na dluzej w pamieci.

4

Wiecie co mnie zawsze najbardziej zaskakuje o tej porze? Jak sie moja przebudza i za kazdym razem powtarza, żebym szedl juz spac. Że sie jej kurcze chce tak ciągle powtarzac :) A najlpsze jest to, że mowie dobrze, dobrze kochanie, po czym mniej wiecej co godzine sie powtarza ten sam cykl :D

0

@Colon
Że co ? :) W kazdym razie, że najmniej polityczny, to sie zgodze :) Zupelnie nie moja bajka.

4

Ale film pt. Platforma jest zdrowo powalony...

0

@Kapitan hawk
Korzystamy z ciszy i świetego spokoju :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?