1

@Rothan1
Napewno bedzie znaczyc, bo mlodziez zawsze mieli bardzo zdolną - kuznia talentów. A 17 letni Fabio Silva, to taki kocur w FMie, że głowa mała ;)

0

@Comentateiro
Wniosek z tego taki, że tą całą polityke o kant tyłka można rozbić ;)

1

@Bobo25
Moze dzisiaj poznym wieczorem sie za niego zabiore. Te dwa odcinki drugiego sezonu na przypomnienie sobie ważnych wątkow, to dobry pomysl. Dzieki, bo juz chcialem szukac streszczenia poprzednich sezonow :) Przy tak zakreconym serialu, to wcale nie glupi pomysl :D Tym bardziej, że skonczylem go juz kilka mc temu.

10

Panowie politycy wybaczą, ale zabralem Wam jedną pozycje w goracych tematach, mam nadzieje, że nie czujecie urazy ;) Troche odmiennosci od dluzszego czasu tam nie zaszkodzi.

0

@Bobo25
Jak tam nowy sezon Dark, trzyma poziom ? Tylko przez przypadek mi nic nie zdradzaj ;) Ogladales caly serial od poczatku jeszcze raz, czy leciales odrazu trzeci sezon ?

1

@Odesseiron
No wlasnie po tym jak napisales w/w liste, to sobie wygoglowalem ten serial. Jeszcze Gangs of London mnie zainteresowal...

0

@DonMatteo901
Ja z wieloma rzeczami tez tak mam, jak ktos o czyms za czesto mówi, to pozniej mi sie odechciewa w to brnąć. W kazdym razie Gomorra, to pozycja obowiazkowa :) Wiecej Ci nie napisze, poprostu oglądnij, bo naprawde warto.

A co do Stranger Things, to nie ukrywam, że jest to jeden z moich ulubionych seriali, przy ktorym sie przenioslem w czasie i doskonale sie bawiłem :)

0

Jeszcze od siebie dodam, że chetnie bym zobaczyl nowy sezon Mindhuntera, ale niestety sie na to nie zapowiada.

1

@MesQueUnClub_87
Netflix, jak nie masz to sprobuj 3filmy.
@Odesseiron @etobzyk
Gomorra, Ozark, BCS tez oczywiscie wyczekuje.

1

@Szreko
Czekaj, czekaj, a czy to nie Ty przypadkiem kiedyś w rozmowie ze mną pisałeś, że wracasz do FMa tylko nachwile i nie zamierzasz poświęcać tej grze zbyt dużo czasu??? :) Nie musisz sie tłumaczyć, doskonale rozumiem jak ta gra wciaga :) Ja przedwczoraj znów do 3 rano grałem :D

2

Na jaki nowy sezon Waszych ulubionych serialowych produkcji wyczekujecie najbardziej ? Ja czekałem z utesknieniem na nowy sezon Dark (jeszcze nie oglądałem), Stranger Things no i oczywiście nadserial Peaky fookin Blinders :)

0

@DonMatteo901
U mnie obok Breaking Bad i Dextera, ale Soprano tuż za nimi i też moja topka. Podobnie Dark, Gomorra i Stranger Things.

0

@niteincubus
Ujęcia i praca kamery super. Juz wcześniej, zanim zacząłem oglądać ten film, ktoś mi mówił, żeby zwrócić na to uwagę.

5

Film 1917 niezly, ale też bez szału i fajerwerków. Ot poprostu poprawmy wojenny dramat historyczny. W kazdym razie o tej porze go ogladac, to nie byl dobry pomysl - kilka razy przysypialem. Koniec końców sie udało :) Dobranoc wszystkim.

1

@Mario96w
Oglądaj, dla mnie petarda, nadserial :)

0

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/portugalia-zaginiecie-maddie-mccann-christan-b-pedofil-sledztwo-policja/cyvfpvf.amp

Zawsze czytam wiekszosc newsów związanych z tą sprawą, ciekawe jaki (i czy w ogóle) będzie miała finał.

1

@Mario96w
Chlopie zloty, nawet sie nie przyznawaj, że dopiero teraz :D

4

Uwaga w linku spojler.

Nie wchodz jak nie ogladales wczesniejszych sezonów.

https://www.serialowa.pl/252837/peaky-blinders-sezon-6-jak-sie-zacznie/

Jako wielki fan mojego ulubionego serialu juz sie nie moge doczekac :)

1

@Szreko
W tle mam zawsze włączonego :)

1

@jedrek7000
Widzialem.

0

@Triv44
Widzialem.

0

Pany, Wilcze echa, Midway, Anna, Osierocony Brooklyn, Platforma, czy 21 mostów ? Ktory z tych filmów do poduchy mi polecicie ? Moze mi sie uda dwa zobaczyc.

5

Tradycyjnie, Vamos Barca!

0

@Sarcaztic
Ochotnica Dolna tyle glosow? Chyba jakas wspolna akcja tamtejszych ludzi :)

0

@Sarcaztic
Aaa, no to lecimy Panowie! Dawac chłopakowi głosy!

1

@Kapitan hawk
Ja tam nad rzeke jezdzilem i w pilke gralem. Bylo tam koło takiej restauracji z notabene pysznym jedzeniem boisko do grania. Zaraz nad rzeką. Swietne miejsce na imprezki.

0

@Sarcaztic
Znowu? Przeciez tego samego posta wklejales ze dwa miesiace temu. W kazdym razie żaden problem, trzymaj.

2

@SonBarcaGoku
Mi daje kopa. Mam duzo energii.

0

@SonBarcaGoku
Ja rowniez tak jak kolega powyzej polecam Spiruline. Na mnie dziala, tyle tylko, że ja biore jeszcze Juice Plus.

6

@Dawid66
Lepiej juz brzmi La politique ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?