MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss
W jedynke nigdy nie gralem, a dwójkę męczyłem całymi nocami :) Podobnie Assetto Corsa.
0
Ooo widze, że w zapowiedziach jest Dirt5 i Project Cars 3. Ciekawe jak to bedzie wygladac, ale znajac życie będą to genialne gierki pod kiere. Już sie doczekac nie moge! :)
0
@A_Gomesinho_21
Pieknie dziekuje.
0
@ViscaBarca123
No wlasnie na Ciebie liczylem, tylko nicku zapomnialem :)
2
@Coutinho007
A jak sie prowadzi jako pilkarz? Wiem, ze to pytanie tylko do malego grona tutejszych uzytkownikow, ktorzy sledzą jego rozwój, ale moze ktos odpowie. I przy okazji, czy mial juz jakies powazniejsze kontuzje, bo tego sie zawsze boje, czy ktos jest podatny na kontuzje, zwlaszcza w Barcelonie ;)
@BarcaInfo @Janiama @Hiacynk moze wy ?
3
Pytanie do kogos kto sledzi gre Trincao. Mozna prosic o opisanie jego gry? W sensie ktora noga silniejsza, czy krotko prowadzi pilke, czy czesto wdaje sie w drybling (i z jakim skutkiem), czy ma parcie na oddawanie strzalow na bramke, czy moze bardziej na asysty, kombinacyjną gre, szybką wymiane piłek itd. itd. Jezeli to mozliwe, to do jakiego pilkarza Barcelony byscie go na chwile obecną porownali? Wiem, ze na takie porownanie jeszcze za wczesnie, ale sprobujcie jezeli to mozliwe. Nie musi byc to pilkarz z obecnej Barcelony.
1
@DaPi
No i to mi sie podoba :)
1
@Katalonbar
Juz wole niekanczacy sie temat Neymara niż tą polityke.
2
@Joey
Tata na ful etacie to tez praca :) Czy ciężka? Kwestia dyskusyjna, co kto lubi :)
2
@Mario96w
No tak srednio, ale jestem przyzwyczajony do snu przez 5-6 godzin. Pare kawek z rana i wracam do żywych :)
0
@sergio5
Tego sie trzymajmy - warto byc grzecznym ;)
2
@Mario96w @DaPi
Jak tam Panowie samopoczucie po wczorajszej nocce? :)
0
@sergio5
Pojecia nie mam. Ja będę pisal list do św. mikołaja :)
0
Wiadomo juz na jakiej zasadzie będzie można grać w gry z biblioteki PS4 na nowej platformie PS5 i jak to wpłynie na ich jakość ?
0
@KoziBe
No wlasnie, jak to jest, warto teraz kupowac nowe gry, czy juz czekac na PS5 i dopiero wtedy poszalec z grami ?
0
Byly jakies ostatnio zapowiedzi na gry samochodowki na najblizsze miesiace? Ma sie pojawic cos ciekawego ? Czekacie na jakis konkretny tytuł ?
2
@FeloRPS
Dzisiaj wieczorem to ja mam w planach zaczac nowy serial, wiec prosze mnie nie prowokowac :D
2
@FeloRPS
To jak Wy macie naladowane baterie, to ja nawet wieczorem na LR nie wchodze :)
2
@FeloRPS
Taki to pożyje, obiad na stole a jegomosc z wyra dopiero wstaje ;)
2
@Kluivert_P
Ukryta opcja Madrycka ;)
0
@Europejczyk1980
Nie znam historii. O ktore nagranie dokladnie chodzi ? Bo widze, że jest kilka...
2
@Joey
Pracuje od rana, dzeciaki mi nie dają chwili spokoju :) Idziemy na spacer wlasnie.
2
@Joey
Aaa idz ty wstreciuchu od mojego brzuszka trzy kroki w bok, ja nie z tych :D
0
@qbuteq
Ritz Carlton koło plazy polecam. Piekny widok z pokoju i dobre jedzenie.
2
@Joey
Za dnia przyjacielu nie imprezuje :)
2
@Coutinho007
Oby kolego oby, bo za te zmiany, a w zasadzie ich brak, to powinien sie taczakami wozić. Zapewne dogra do konca sezonu i wtedy mu podziekują. Szkoda chlopa, bo jak przychodzil, to mialem nadzieje, ze to odpowiedni czlowiek.
2
@Joey
Teraz juz z czystym sumieniem ide spac, a wiec raz jeszcze dobranoc wszystkim :)
3
@Joey @Mario96w
Pływa. No to benc Panowie!
3
@Joey
Dobra czekaj ide. Ale ostatni!
2
@Coutinho007
A mialem już isc spac :)