MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mario96w
A zdzwilbys sie :) Poprostu zawsze cenilem sobie kulture i pewien poziom.
1
@FeloRPS
Ja mordeczko tradycyjnie jednego, dwa, w porywach do trzech dopiero wtedy jak maluchy pójdą do wyrka :)
2
@Kapitan hawk
Ja nigdy nie mialem bana na żadnym forum. A jestem aktywny na kilku od kilkunastu lat.
0
@Wichurek
Pieknie sie Pan przedstawil do ojca prowadzacego przed milionami sluchaczy ;)
0
@Odesseiron
Wiem, że raczej napewno nie dojdzie do takiej wymiany, ale chcialem poznac Wasze zdanie :)
0
Na meczykach wyczytalem kolejnego newsa pewnie jak zwykle w stylu śp. bajkopisarza Jana Brzechwy, ale z ciekaowsci Was zapytam o zdanie - wymienilibyscie Neymara za Griezmanna, Umtitiego i Dembele ?
0
Jak wyglada sytuacja z Rafinią jesli chodzi o powrot do Barcelony? Juz polozyli na nim krzyżyk ? Moim zdaniem bardzo niedoceniany pilkarz. Tylko te kontuzje :(
0
@Keson
Ogladalem dwa-trzy mecze z nim w skladzie i ma naprawde zadatki na top stopera. Piekielnie szybki i mocny.
0
@Keson
Upamecano.
4
@Kuracjusz
Myslimy, ze powinienes juz isc spac :)
1
@NeroTFP
Albo zwalnia Setiena i zatrudnia Valverde :D
1
@Hushovt
Puig, Semedo, Lenglet. Wszyscy trzej na plus. Aaa no i Marc jeszcze.
9
Dopiero teraz widze, że Correa wbiegl w pole karne zanim Saul uderzyl pilke z karnego. Co z tym VARem ? Popsuł sie tam chyba dzisiaj :) Niezłe jajca :)
1
Nie jestem pewien, ktory gorszy, czy Valverde czy Setien. Jeden zbój. Szkoda gadac. Dobranoc.
1
@Elnuum
Nie powiem bo sie uśmiałem z tego komentarza :D
1
No i wywalilo la ramble :)
1
Costa mem of the match :)))))
2
Karny jak byk..
0
@Coutinho007
Albo nawet dwie.
0
Costa jajami ;)
1
Lenglet vs Umtiti - znajdz roznice :)
2
Brawo Rakieta!!
0
@Colon @elejhen
Powaznie?
0
Bylo gdzies przez kogos przetlumaczone z ruchu warg co mowil Messi do Sarabii ?
0
@Colon
Najgorszy sezon ciezko mi wybrac - wszystkie mi sie mniej lub bardziej podobaly, choc wiekszosc bardziej. Genialny serial. Najlepszy drugi i czwarty. Dluzszego posta napisze po skonczeniu serialu :)
0
@Colon
Ostatnie 3 odcinki mi zostaly :((((
1
Wczoraj, a w zasadzie dzisiaj do 4 rano Dextera ogladalem, daj Bog, żeby byl ciekawy mecz i zebym nie zasnął :)
Vamos Barca!!!
0
@snake99
Co Ty masz z tym smiechem na sali ?
0
@paweuwarrior
Nie.
0
@XaviHeart
Mecz Atletico = wynik 1:0