2

@Mario96w
A zdzwilbys sie :) Poprostu zawsze cenilem sobie kulture i pewien poziom.

1

@FeloRPS
Ja mordeczko tradycyjnie jednego, dwa, w porywach do trzech dopiero wtedy jak maluchy pójdą do wyrka :)

2

@Kapitan hawk
Ja nigdy nie mialem bana na żadnym forum. A jestem aktywny na kilku od kilkunastu lat.

0

@Wichurek
Pieknie sie Pan przedstawil do ojca prowadzacego przed milionami sluchaczy ;)

0

@Odesseiron
Wiem, że raczej napewno nie dojdzie do takiej wymiany, ale chcialem poznac Wasze zdanie :)

0

Na meczykach wyczytalem kolejnego newsa pewnie jak zwykle w stylu śp. bajkopisarza Jana Brzechwy, ale z ciekaowsci Was zapytam o zdanie - wymienilibyscie Neymara za Griezmanna, Umtitiego i Dembele ?

0

Jak wyglada sytuacja z Rafinią jesli chodzi o powrot do Barcelony? Juz polozyli na nim krzyżyk ? Moim zdaniem bardzo niedoceniany pilkarz. Tylko te kontuzje :(

0

@Keson
Ogladalem dwa-trzy mecze z nim w skladzie i ma naprawde zadatki na top stopera. Piekielnie szybki i mocny.

0

@Keson
Upamecano.

4

@Kuracjusz
Myslimy, ze powinienes juz isc spac :)

1

@NeroTFP
Albo zwalnia Setiena i zatrudnia Valverde :D

1

@Hushovt
Puig, Semedo, Lenglet. Wszyscy trzej na plus. Aaa no i Marc jeszcze.

9

Dopiero teraz widze, że Correa wbiegl w pole karne zanim Saul uderzyl pilke z karnego. Co z tym VARem ? Popsuł sie tam chyba dzisiaj :) Niezłe jajca :)

1

Nie jestem pewien, ktory gorszy, czy Valverde czy Setien. Jeden zbój. Szkoda gadac. Dobranoc.

1

@Elnuum
Nie powiem bo sie uśmiałem z tego komentarza :D

1

No i wywalilo la ramble :)

1

Costa mem of the match :)))))

2

Karny jak byk..

0

@Coutinho007
Albo nawet dwie.

0

Costa jajami ;)

1

Lenglet vs Umtiti - znajdz roznice :)

2

Brawo Rakieta!!

0

@Colon @elejhen
Powaznie?

0

Bylo gdzies przez kogos przetlumaczone z ruchu warg co mowil Messi do Sarabii ?

0

@Colon
Najgorszy sezon ciezko mi wybrac - wszystkie mi sie mniej lub bardziej podobaly, choc wiekszosc bardziej. Genialny serial. Najlepszy drugi i czwarty. Dluzszego posta napisze po skonczeniu serialu :)

0

@Colon
Ostatnie 3 odcinki mi zostaly :((((

1

Wczoraj, a w zasadzie dzisiaj do 4 rano Dextera ogladalem, daj Bog, żeby byl ciekawy mecz i zebym nie zasnął :)

Vamos Barca!!!

0

@snake99
Co Ty masz z tym smiechem na sali ?

0

0

@XaviHeart
Mecz Atletico = wynik 1:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?