0

@Mario96w
Jeden z lepszych, ktore od dawien dawna na wyjezdzie ogladalem.

11

Bardzo dobry mecz Barcelony!

4

@kkbarca
Na plus.

4

Alba dzisiaj najslabszy.

4

Co sie stalo z Rakiticiem? Gra jak za najlepszych czasow. W ogole dzisiaj gra mi sie bardzo podoba. Wszyscy na plus.

5

Puig i Fati w pierwszym skladzie i ponad pol godziny gry przyjemnej dla oka! Jest progres.

7

Semedo dzisiaj grą bez piłki robi fantastyczną robote. Super sie ustawia.

2

Helena mam zawal!!

1

Boski Leo! Brawo! :)

1

@fcbarcafan19
Nieźle..

0

Messi musisz! :)

17

Podoba mi sie dzisiaj gra Semedo.

0

@kkbarca
Jest na to dzisiaj szansa.

0

Jakbyscie mogli wybrac jednego pilkarza z BVB do Barcelony oprocz Sancho i Halanda to kogo byscie wybrali ? Wiekowo, to chyba Piszczek by idealnie pasowal :)

0

@Transu96
Juz 4 :)

0

@PatrykBarca
Kiedys dawno temu tak bylo, teraz mam zasade, ze przy dzieciach nie pije :)

0

A co to sie w Dortmundzie dzieje :)

0

@panczo
Ostatnio Rakitic na duzy plus, wiec nie ma co narzekac :)

0

@panczo
Bardziej ludzie sie ciesza z Fatiego i Puiga w pierwszysm skladzie, u mnie to tak przynajmniej dziala :)

0

@Messibestplayerintheworld
Lepiej byc zadowolonym niz wiecznie narzekac :)

1

Sklad jest cudowny, aż sobie chyba wyjatkowo naleje drineczka za dnia :)

Vamos Barca!!!

1

@SonBarcaGoku
Ja 37 i coraz mlodszy, duchem :)

4

@kubix05
Ja to pierwsze randki, to przy trzepaku mialem :) Sie umialo wisiec na kielbase, to odrazu jakas niewiasta byla zainteresowana i tak powstawaly pierwsze podrywy ;)

1

@IronSanHybrid
Cała przyjmnosc po la ramblowskiej stronie ;)

0

@AxelF
Pozwol, że nie będę brnął w ten temat :)

1

@NeroTFP
Dam im nowy zestaw Hot Wheels i będę miał spokoj na te dwie godzinki :)

2

@dominik127pl
Takich zartow nie lubie.

7

O żesz ty w japę, bylem przekonany, ze mecz jest dzisiaj jak zwykle poznym wieczorem. Dobrze, że zobaczylem post @Kapitan hawk, że będą niedlugo dymy na La Rambli i z ciekawosci rzucilem okiem na flashscore kto dzisiaj jeszcze gra :) Musze tera kombinowac jak tu sie pozbyc moich pociech na te dwie godzinki...

0

@Encore
To tez prawda :)

0

@Encore
Oczywiscie, że tak, od zawsze to powtarzam. Zwlaszcza przy jakims podobnym zagraniu, kiedy ktos kogos probuje objechac, a ten ktos wlacza myslenie i go powstrzymuje nawet nieprzepisowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?