MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ShinobiQWE
Nie moge sie doczekac, jeden z moich ulubionych seriali. Dawno niczego innego tak nie wyczekiwalem :)
0
@Gappeq
Mam tez poczte na gmail. Juz wszystko gra, wielkie dzieki.
0
@Gomess
I Ter Stegena za Buffona :)
0
@RosjaninBut
A jaka poczte polecasz ? Osobiscie uzywam onet i gmail. Onet mam od kilkunastu lat juz. Kiedys nie bylo takich problemow jak mam teraz.
0
@Bykunn
Aaa, ok.
Dzieki Panowie.
0
@Gappeq
W sensie, że jak? Uzywam przez google.
0
Uzywa ktos z was poczty onet ? Macie z nia czasami problem, że nie wszystkie maile do was dochodza, zwlaszcza wtedy, kiedy piszecie dluzsza korespondecje z kims innym ? To samo, kiedy wysylacie maila przy dluzszej korespondencji, to nie kazdy dochodzi. Jaka moze byc tego przyczyna? Maila tego uzywam od wielu lat i nie chcialbym sie go pozbywac, bo mam przez niego kontakt z wieloma firmami.
2
@kaziks
Bez wątpienia Ronaldo.
0
Ktos mi normalnie napisze co sie tam stalo ?
1
Nie ogladam meczu, dajcie prosze linka do tego co sie tam odwaliło...
1
@Bobo25
Dark to rowniez moja topka, ale Ozark tez mi sie bardzo podobal. Ogladaj i daj pozniej znac.
0
@PolskiBarcelonista10
Ja polece jeszcze Ozark. Mindhunter rowniez fajny. Troche inny klimat niz Detektyw, bardziej przenikanie w tok myslenia morderców. Fajny klimat, polecam.
0
@don'T.R.I.P.e
Zawsze jest ten pierwszy raz ;)
1
@PolskiBarcelonista10
Zacznij od Peaky Blinders i Breaking Bad
0
@don'T.R.I.P.e
Z Krakowa jestem. Tzn. od przeszlo 15 lat żyje na obczyznie, ale pochodze z Krakowa.
1
@kubix05
Ogladalem :D
0
@Xenoxi
Skoro tak, to pelna zgoda. Nie wiedzialem, że musial wycofac białą.
0
Dla żonki na plaże, grilla itd. super sprawa :) Biore.
0
@Chakalaka
To jak spudlowac na pustaka ;) Zdarza sie.
0
@iniesta98
Za takie filmiki gdybym mogl, to bym ci dal nawet 100 zielonych. Super! Jedyna uwaga, to taka, że troche za ciemno.
0
@SuperPatsonFCB
Moze ja tak mam, bo zawsze planuje sobie duzo do zrobienia, zwlaszcza kolo domu, a przy okazji jestem tatą na ful etacie, wiec ten czas mi tak zapieprza, że niedowiary.
2
@Joey
To co w garazu sie ostalo - pare Lechów. Nic specjalnego.
2
@Joey
No i namowil szatan wcielony jeden z drugim. Otworzylem do obiadku jedno zimne z butelki :)
1
@Joey
Wszystkie rosolki są pyszne, ale najpyszniejszy jest tradycyjny na tlustym kuraku ;)
2
Tez Wam ten czas tak szybko ucieka? Juz nie wspomne, że dzien za dniem, ale godzina za godziną. Niedawo jadlem sniadanie, juz jest popoludnie,obiad, zaraz wieczor i tyle co by bylo z dnia. Masakra jakas. Szkoda, że dzien jest tak krótki, zdecydowanie za krotki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@IronSanHybrid
A wołowy lubisz ? Ja czasami dla odmiany zrobie z miesa wołowego rosolek. Ogolnie jestem fanem rosolu i żurku :)
3
@Joey
Z expresu. Papieroskow nie pale, nigdy nie paliłem.
1
Argentyna ma w swojej historii dwoch genialnych pilkarzy, jednych z najlepszych jak nie najlepszych na swiecie, wręcz kosmitów ;) Mowa oczywiscie o Leo i Diego. A jakbyscie mieli uzupelnic podium trzecim pilkrzem z tego kraju, to kogo byscie wybrali ? Chodzi mi o caloksztalt, nie tylko wystepy w reprezentacji ale rowniez i kariere klubowa.
Moj glos mimo wszystko leci na Batistute. Choc zastanawialem sie mocno na Zanettim i Aguero.
1
@Joey
No ja zazwyczaj 3 kaweczki to tak do poludnia, pozniej po obiedzie to tez zazwyczaj jeszcze ze dwie :) Uwielbiam dobrą kawe.