MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon
Aaaa :D 3 odcinek dopiero. Wczoraj zasnąłem z lapkiem na brzuchu.
0
@Jaca27
Tez tak mysle. Obym sie mylił.
0
@Colon
Że co ? :)
0
Dajecie jakies szanse Eibarowi ?
0
@FC1899Barca
Ale tam by im nic nie zrobili, bo fani RM sa zadowloeeni z tych Panów, że niszcza Barce od srodka. Predzej by ich na rękach nosili a po meczu na chlanie zaprosili :)
39
@BarcaInfo
Zdecydowanie wole go z brodą, bardziej mu do twarzy.
0
Próbowal sie ktos kiedys z sluchawkami Audio Technica ATH DSR9BT ?
0
@mateuszdabski
To dobrze wróży, ide ogladac :)
1
@mateuszdabski @Colon
Ktos kiedys pisal, że czwarty, to jeden z gorszych, ale blagam nie mowcie nic wiecej - sam ocenie :) Póki co po pierwszych trzech jest 9 na 10.
0
@mateuszdabski
Dopiero zaczynam 4 sezon (drugi odcinek).
0
@escarabajo
O żesz ty w morde ziomek, a ja sie wlasnie zastanawialem, gdzie ta niewiasta jeszcze grała... swieci z Bostonu, rzeczywiscie :)))
1
@Wossi61FCB
W takim razie nie moge sie doczekac kolejnych odcinkow :)
4
@Colon @mateuszdabski @kolo123
Byc moze jest za wczesnie żeby to stwierdzac, bo dopiero jestem na 4 sezonie, ale Dexter ma ogromne szanse wbic sie do scislego topu moich ulubionych seriali. Tak przyjemnego i prostego w odbiorze, gdzie odcinek za odcinkiem połyka sie niczym świeże bułeczki, nie zagmatwanego, a zarazem trzymajacego w napieciu, z dobrą grą aktorów serialu dawno nie ogladalem. Idealnie sie wstrzilił w moje gusta. Jestem zachwycony tym serialem, rewelacja!
ps. no i jestem zakochany w urodzie Rity, tylko ciiii, nie mowcie mojej lubej ;)
5
@donleoJR
snake99 pseudonim smiech na sali sie aktywowal :D
36
Jak ja sie ciesze jak nie widze tutaj polityki tylko rozmowy o piłce/Barcelonie :) W koncu wrocila prawdziwa La rambla, którą z miłą chęcią sie czyta :)
1
Gdzie jest ten ziomek i kto to byl bo mi wylecialo z glowy co pisal tu na la rambli przed meczem, że Braithwaite strzeli i że mozna na to zastawiac domy, żony i tesciowe? :)
0
@jeyx77x
Ja zdecydowanie wole go z brodą.
0
Messi bez brody, to jak ja bez drinka przy wieczorze, kiedy mam juz cisze i spokoj. Jakos tak dziwnie, nienaturalnie :)
0
Leje u mnie jak z cebra i wali piorunami, przerwalo mi transmisje. Mozna sprawdzic pogode u mnie gdyby ktos nie wierzyl - sluze namiarami. Poratujcie zeby ogladac, dajcie jakis namiar na mecz na priva. Bardzo Was prosze
3
Jak na zlosc idzie u mnie burza :(
0
@IronSanHybrid
Filmik na czasie ;)
1
@Kuracjusz
Jade dalej, nie przejmujac sie jakimis zamaskowanymi gowniarzami co to sie w ogole na piłce nie znają :)
1
@tadzik447
Twoja klatka, Twoje małpy, robta i ogladajta co chceta i z kim chceta :)
2
@mateuszdabski
Z lemonką ? Taka zmrozona w butelce by weszla jak zloto :)
3
To co chlopaki dzis pijemy wieczorem do meczyku? Wszyscy odpowiednio juz przygotowani ? Żony/dziewczyny/narzeczone uprzedzone, że meżo być głosniej niz zwykle ? :)
Nie ma, że boli, Vamos Barca!!!
1
@FeloRPS
Ja dzis na miescie sie stołowałem, bylismy z chlopakami na pizzy, ktorą zjedlismy w parku :)
0
@MarioVeB!
Będziesz ją miał jak podadzą składy.
0
@Colon
Nie lubie takich, ale cóż poradzisz, taka natura narzekaczy :)
1
@kubix05
Podobne klimaty jak chodzilem na Wisłe na otwarty basen w latach 90. Albo clepardia na Pradniku Białym. Kto z Krakowa, ten kojarzy.
0
Ale sie jaram tym meczem dzisiaj, głód piłki z Barceloną w roli głównej zrobił swoje. Dawac mnie już ten mecz, bo niewytrzymie!!! :)