0

@AmigoBlancos
Ramosa osobiście cenie, a Coste lubie :)

2

Reguilón, Courtois i Casemiro to najbardziej irytujący piłkarze w La Lidze.

6

Lecimy po majstra!! Vamos Barca!!

0

@Colon



;)

1

@Mesi12
Dla mnie bomba! Grzeje sobie miejsce w moim prywatnym rankingu top seriali. Gorąco polecam.

3

No to ide oglądać Dextera.

0

Ładne Real ma te maseczki.

0

@SonBarcaGoku
Trzymam Cie kolego za slowo :)

0

To co Panowie, po jednym na drugą połowe/noge ?

4

Najgorsze to stracić bramke do szatni. Oby utrzymali ten remis

0

@matirix20
Ze sie odbila czy ze powinien byc gol ?

0

Powinien byc uznany gol, pilka odbila sie od bialego!

0

Nie bylo spalonego?

2

Dobry mecz, kto nie ogląda, niech żałuje.

4

Czemu to nie wpadlo :(

0

@BarcaInfo
Oby kolego, oby :)

4

Real mocno nakrecony, ciężko bedzie.

0

@PatrickoBarca
Ale bedzie tez pod presja, a to nie zawsze służy.

7

Valencia utrze nosa Realowi? Napewno potrafią z nimi grać, wiec szansa i nadzieja jest spora. Remisik byłby piękny. Mam nadzieje, ze będę miał okazje świętować dzis wieczorem, bo co to wtedy będą za emocje, kiedy my będziemy grać z Sevillą! :)


0

Jak tam komentatorzy na TVP sport w meczu Napoli - Juve, dają rade ? :)

0

@patrykzmc2000
Guardiola vs Arteta czyli nauczyciel vs uczen :)

1

@ToWinaSedziego
Ja mam zielonego Bushmillsa 10y w barku i jest to bardzo dobry malt, jak na moje podniebienie oczywiscie.

0

@ToWinaSedziego
Rozumiem, tez dzisiaj do obiadku sie napilem zimnego piwka - złoto w lecie :)

1

@ToWinaSedziego
Dzis nie whisky ? Bo zdaje sie z Toba pisalem i obaj jestesmy smakoszymi degustatorami, zwłaszcza maltów.

3

@Coutinho007
No jezeli chodzi o wykonczenia, to jakby porównać osiągi golfa trójki w gieteiku do bolidu formuły pierwszej ;)

14

@MESSIah16
Na forum politycznym pytasz co wybieramy, mecz czy polityke? Oczywiscie, że debate. Kogo interesuja jakies durne mecze dla gimbazy :)

0

@MesQueUnClub96
Na La Rambli to chyba @snake99 vel. śmiech na sali :)

0

@13th
Obleci ;)

0

@Gomess
A łyżka na to - niemożliwe! :)

1

@FeloRPS
Dzieki w imieniu swoim i moich chlopakow :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?