MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos
Ramosa osobiście cenie, a Coste lubie :)
2
Reguilón, Courtois i Casemiro to najbardziej irytujący piłkarze w La Lidze.
6
Lecimy po majstra!! Vamos Barca!!
0
@Colon
;)
1
@Mesi12
Dla mnie bomba! Grzeje sobie miejsce w moim prywatnym rankingu top seriali. Gorąco polecam.
3
No to ide oglądać Dextera.
0
Ładne Real ma te maseczki.
0
@SonBarcaGoku
Trzymam Cie kolego za slowo :)
0
To co Panowie, po jednym na drugą połowe/noge ?
4
Najgorsze to stracić bramke do szatni. Oby utrzymali ten remis
0
@matirix20
Ze sie odbila czy ze powinien byc gol ?
0
Powinien byc uznany gol, pilka odbila sie od bialego!
0
Nie bylo spalonego?
2
Dobry mecz, kto nie ogląda, niech żałuje.
4
Czemu to nie wpadlo :(
0
@BarcaInfo
Oby kolego, oby :)
4
Real mocno nakrecony, ciężko bedzie.
0
@PatrickoBarca
Ale bedzie tez pod presja, a to nie zawsze służy.
7
Valencia utrze nosa Realowi? Napewno potrafią z nimi grać, wiec szansa i nadzieja jest spora. Remisik byłby piękny. Mam nadzieje, ze będę miał okazje świętować dzis wieczorem, bo co to wtedy będą za emocje, kiedy my będziemy grać z Sevillą! :)
0
Jak tam komentatorzy na TVP sport w meczu Napoli - Juve, dają rade ? :)
0
@patrykzmc2000
Guardiola vs Arteta czyli nauczyciel vs uczen :)
1
@ToWinaSedziego
Ja mam zielonego Bushmillsa 10y w barku i jest to bardzo dobry malt, jak na moje podniebienie oczywiscie.
0
@ToWinaSedziego
Rozumiem, tez dzisiaj do obiadku sie napilem zimnego piwka - złoto w lecie :)
1
@ToWinaSedziego
Dzis nie whisky ? Bo zdaje sie z Toba pisalem i obaj jestesmy smakoszymi degustatorami, zwłaszcza maltów.
3
@Coutinho007
No jezeli chodzi o wykonczenia, to jakby porównać osiągi golfa trójki w gieteiku do bolidu formuły pierwszej ;)
14
@MESSIah16
Na forum politycznym pytasz co wybieramy, mecz czy polityke? Oczywiscie, że debate. Kogo interesuja jakies durne mecze dla gimbazy :)
0
@MesQueUnClub96
Na La Rambli to chyba @snake99 vel. śmiech na sali :)
0
@13th
Obleci ;)
0
@Gomess
A łyżka na to - niemożliwe! :)
1
@FeloRPS
Dzieki w imieniu swoim i moich chlopakow :)