1

Pare pytan do ludzi ogladajac lige wloska, Juventus, Pjanicia.

- podatny na kontuzje?
- ktora noga mocniejsza?
- wahania formy?
- ostro grajacy, na pograniczu faulu?
- mocny w odbiorze?
- bardziej ofensywny czy defensywny pilkarz?
- wszechstronny?
- na jakich pozycjach grywal w Juve?
- do ktorego pilkarza obecnej kadry Barcelony byscie go najbardziej porownali ?
- kogo przypomina swoja grą?

@Hiacynk moze ty ? Zdaje sie ogladasz czesto lige wloską.

0

@robsesh
Nie zdziwie sie jak za kilka lat wyplynie afera, ze ktos na tych transferach przytulil do wlasnej kieszeni mnostwo hajsu. Nie wierze w czystosc tych transferow dla dobra klubu.

0

Ciekawe czy Messi odda jakiegos wolnego Pjaniciowi :)

1

@Kamil92
Mnostwo jest takich produkcji, ale pierwsze co mi do glowy przyszlo, to cala seria Batmana + seriale Breaking Bad i Peaky Blinders.

1

@IronSanHybrid
Nie wiem jak jest w USA ale znam przypadek gdzie na nagraniu tata malej dziewczynki nauczyl corke spiewac Legia to stary kurczak (doslownie uzyto slowo kurczak) i mial sprawe o pozbawienie praw rodzicielskich. Jak sie skonczylo tego nie wiem.

A patrz z tego gagatka :

https://parenting.pl/metamorfoza-chlopca-ktory-wypalal-40-papierosow-dziennie-jak-teraz-wyglada

1

@IronSanHybrid
I cyk po tym filmiku sprawa o pozbawienie rodzicielstwa :)

0

@Avada Kedavra
Ja nie lubie dousznych, gustuje w nausznych i o takich mozemy pogadac :)

0

@justfootball
Zaraz po konferencji Verratiego dojdzie do wymiany.

0

@Avada Kedavra
Audeze LCD-4 spróbuj.

0

@D10SLEO
Z mlodych talentow to mogliby sie Pawlem Brozkiem jeszcze zainteresowac.

1

@Prezes_sycylijczyk
Tylko douszne Cie interesują? Niedlugo przyjada do mnie bezprzewodowe nauszne ATH DSR9BT i moge dac znac jak to gra. Z recenzji wynika, że bardzo dobrze. Szczegolnie do muzyki elektronicznej, maja tez duza scene jak na zamkniete sluchawki.

4

@Odesseiron
Szkoda, fajnie bylo kiedys pogadac o serialach. Jezeli mnie pamiec nie myli i dobrze kojarze, to masz duza wiedze na ten temat.

3

@Striker @ronni37 @Avada Kedavra
Trudno sie tu z Wami nie zgodzic, zapewne macie duzo racji w tym co tu napisaliacie, niemniej jak ogladam tego chlopaka jak prowadzi pilke przy nodze, to przypomina mi sie mlody Messi. Dlatego tak bardzo jest mi go szkoda i tak bardzo zaluje, ze odszedl.

0

Ten caly Tsubasa z Mallorci/Realu, to bedzie pilkarz gigant. Gosc zrobi ogromna kariere, jestem tego pewien. Bardzo zaluje, że sie go pozbylismy. Ehh ten nasz wspanialomyslny zarząd :( Nie moge sie doczekac zmian na samej gorze w naszym klubie. Czekam na ten dzien z niecierpliwoscią.

0

@l0Messini
Daj znac.

1

@kerouac
Nic dodac i nic ujac. Tez go lubie, ale nie mowie tego glosno, żeby mnie tu nie zjedli ;) Natomiast niecierpie Courtoisa.

1

@l0Messini
Wal smialo, do odwaznych swiat nalezy.

0

@l0Messini
Smiało, co Ci szkodzi ? Ja bym zapytal, tyle tylko, że ja jestem bezposredni jezeli chodzi o kobiety, u Ciebie moze byc inaczej :)

0

@Bobo25
Wielkie dzieki za poszperanie, tyle tylko, że tutaj zostala poruszona kwestia poziomu trudnosci dla nowych uczestnikow, a co z tymi zaawansowanymi? Bo o to mi chodzi. Tak czy owak rzeczywiscie wyglada na to, że sprawa jest zamknieta. Szkoda. Jeszcze raz dziekuje.

1

@l0Messini
To zrob wywiad i tyle. Moze wszystko jest jednym wielkim nieporozumieniem, a jezeli nie, to odpusc sobie taką dame, bo zlamanego grosza nie bedzie warta. A juz napewno nie Twojej uwagi.

0

@Striker
Otóż to.

3

@l0Messini
Pogratulowac kobity, ktora bierze slub ale podoba sie jej inny jegomość. Olej.

1

@Striker
No jak widac dla Valverde i Setiena jest ;) Chociaz jeszcze nie wszystko stracone i caly czas jestesmy w grze. Niemniej wracajac do gry, to chcialbym chociaz, żeby kupowanie mlodych talentow nie bylo takie latwie i żeby nie kazdy wyrastal na gwiazde. Wiem, ze to trudne to zrealizowania w grze, ale wielkie glowy moze mogliby ku uciesze wielu maniakow tej gry jakas to ogarnac. Nie wiem, nie znam sie, glosno sobie mysle.

0

@Striker
Gra slabeuszami jest oczywiscie dalej interesujaca i tak jak napisalem spedza mi sen z powiek, dalej mnie niesamowicie cieszy, ale ja bym chcial tez zagrac topowym klubem i sie troche pomeczyc nieuzywajac edytora, czy nie utrudniajac sobie gry wprowadzaniem jakis wymyslonych przeze mnie utrudnien. Rozumiesz o co mi chodzi.

0

@kamill//
Caly czas gram 19. Zazwyczaj gry kupuje co dwie edycje.

0

@mateuszdabski
Ooo, nie mialem pojecia o tym dodatku, wielkie dzieki !

0

@Bobo25
Bardzo ciekawa informacja. Ciekawwe dlaczego byli na nie...

0

@robsesh
Jest to jakas opcja, ktora juz mi chodzila po glowie. Nawet zdaje sie chyba rozmawialem tutaj z @matirix20 ,że mam zamiar tak wkrotce zagrac.

0

@Striker
Tez prawda. Gra ma duzo niedociagniec, to fakt. Nie wiem na jakiej zasadzie, to juz tworcy gry musieliby poglowkowac jak to zrobic. Edytorem moge sie pobawic, owszem, ale nie lubie tego robic, bo zmienia realistyke gry, nawet jezeli kombinujesz w przeciwnym kierunku, tzw utrudniasz sobie gre.

1

Bardzo bym chcial, żeby w nowym FMie 21 zostal wprowadzony tzw. poziom trudnosci. rozumiem, że ta gra jest trudna dla poczatkujacych i firma nie chce zniechecic nowych graczy natłokiem opcji w grze, ale warto tez pomyslec o ludziach, ktorzy mają ją juz obcykaną do - nie boje sie tego powiedziec - granic mozliwosci. Kocham tą gre jak żadną inną, ale zdecydowanie jest za łatwa jezeli chodzi o prowadzenie wielkich klubów, a nawet tych sredniakow z topowych lig swiata. Ktos powie, to zagraj sobie slabeuszami, no wiec wlasnie gram, co i tak jezeli znasz gre na wylot, to nie jest az tak wielkim wyzwaniem. Choc rzeczywiscie radocha jest wielka i caly czas granie spedza mi sen z powiek. Niemniej ja bym chcial zagrac taką Barceloną i czasami sie pomeczyc z wygrywaniem pucharow, a nie po dwoch sezonach miec w gablocie kazdy z nich. Kupowanie zawodnikow przychodzi zdecydowanie zbyt łatwo, zwlaszcza utalentowanych wonderkidow, ktorzy szybciutko przy odpowiednim treningu trafiaja z formą i sa kluczowymi graczami. To samo jezeli chodzi o sztab itd. Rozumiecie co mam na mysli, fajnie jest grac wielkim klubem i nie zawsze móc wszystko wygrywac :) Naprawde mi tego brakuje i licze, że firma wezmie poprawke na fanatykow tej gry i wymysli cos w rodzaju poziomow trudnosci. Skorzystaja na tym i poczatkujacy gracze i Ci bardziej obeznani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?